Zelenskiy این حرکت بزرگ را ‘جدید مغز و دل’ احیای همان مشکلات قدیمی در اوکراین ؟

زمانی که ولدیمیر Zelenskiy یک کمدین محبوب با هیچ تجربه سیاسی برنده انتخابات ریاست جمهوری اوکراین در ماه آوریل بسیاری از سوال که آیا او می تواند ایستادن به الیگارشی قدرتمند که قدرت اختیار داشت در کیف از پشت صحنه برای چند دهه.

پس از همه, او افسانه ای برنده شد حمایت Ihor Kolomoyskiy یک میلیاردر گزارش ایالات متحده تحت بررسی برای پول شویی.

اما زمانی که Zelenskiy حزب برنده لغزش پارلمانی پیروزی فقط سه ماه بعد از طلوع مستقل در اوکراین جوانترین-تا کنون دولت بسیاری از ابراز خوشبینی که 40 چیزی جمهور خواهد در نهایت فشار این کشور را دشوار و دست نیافتنی راه اصلاحات است که می تواند منجر به ادغام بیشتر با غرب است.

اولیه خود را کلمات و عملیات انتقال این پیام را قادر می سازد او را به نفع خود اعتماد به نفس بسیاری از ایالات متحده آمریکا و مقامات اروپایی و رهبران کسب و کار. اما این تصور اولیه در حال حاضر به نظر می رسد پایانی بر میان نشانه هایی که ثروتمند و قدرتمند در حال بازگشت به گارد نقش خفقان تغییر دهید.

پارلمان اوکراین — در پشت حمایت از Zelenskiy را بنده از مردم و احزاب نزدیک به این کشور نخبگان — اخراج دادستان کل روسلان Ryaboshapka در مارس 5, یک روز پس از رئیس جمهور اخراج بسیاری از دولت او در عمده تجدید سازمان.

“یکی قطعا می گویند که امروز الیگارشی خود را نشان داد قدرت” اولنا Tregub دبیر در مستقل دفاع کمیته مبارزه با فساد گفت: RFE/RL پس از Ryaboshapka ایران.

Zelenskiy جایگزین 34 ساله نخست وزیر Oleksiy Honcharuk با Denys Shmyhal سابق اجرایی در DTEK یک شرکت انرژی کنترل Rinat Akhmetov اوکراین ثروتمندترین مرد.

Honcharuk اخراج آمد و تنها چند روز پس از او به دنبال جایگزین Kolomoyskiy-حمایت مدیر CentrEnergo یک شرکت دولتی و یکی از بزرگترین کشور تولید قدرت. Zelenskiy مخالف تجدید سازمان مدیریت.

رفته بیش از حد از کابینه هستند وزیر دارایی اوکسانا Markarova که مذاکره با وام صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و وزیر اقتصاد Tymofiy Mylovanov که تا به حال منجر شده است بحث زمین های کشاورزی-اصلاح بازار که در حال حاضر متوقف شده در مجلس است.

Tregub گفت: خروجی وزیران به حال قبل هیچ وابستگی با الیگارشی توصیف آن به عنوان خروج از اوکراین تاریخ سیاسی که در حال حاضر معکوس شده است.

“هیچ کس خوشحال است در مورد تغییر دولت است. به خصوص با توجه که به جای وزرای سابق. و با توجه به این که همه چیز خیلی ناگهانی و خیلی سریع گفت:” Tregub.

دادستان اوکراین به مدت طولانی دیده شده است که در ریشه ملت بومی فساد خود را با استفاده از اجرای قانون قدرت به حل و فصل نمرات خود را برای oligarch حامیان.

Outgoing Ukrainian Prosecutor-General Ruslan Ryaboshapka (file photo)


خروجی اوکراین دادستان کل روسلان Ryaboshapka (عکس)

انتصاب در ماه اوت Ryaboshapka یک وکیل و مبارزه با فساد صلیبی شد و به طور گسترده ای دیده می شود در غرب به عنوان یک استراحت از دفتر شهرت از انجام مناقصه اوکراین الیگارشی.

Ryaboshapka که ترک اوکراین آژانس ملی برای پیشگیری از فساد در اعتراض در سال 2017 بیش از اتهام پوشش یو پی اس شد نظارت “یکی از جامع ترین و معنی دار اصلاحات در این کشور غیر نظامی و امنیت بخش در سال” اتحادیه اروپا مشاوره ماموریت اوکراین گفت: در مارس 4, بیانیه.

سقوط رتبه?

در توضیح تصمیم خود را برای تجدید سازمان دولت Zelenskiy سرزنش Honcharuk برای عدم توقف صنعتی رکود و برای ملاقات با مالیات-مجموعه اهداف. اوکراین نیاز “جدید مغز و جدید قلب در دولت” Zelenskiy گفت: مجلس در مارس 4.

تحلیلگران پیشنهاد کرده اند تجدید سازمان رانده شد Zelenskiy سقوط تصویب امتیاز است که سقوط از بالا و در حدود 73 درصد به زیر 50 درصد است.

Mykhailo Minakov ارشد مشاور در اوکراین برای ویلسون مرکز Kennan موسسه های اضافی ارائه شده ، او گفت: در 5 مارس گزارش که وزرای کابینه جدید بیشتر همسو با اهداف Zelenskiy و رئیس ستاد آندری Yermak که جای آندری Bohdan در ماه فوریه است.

The Ukrainian president's new chief of staff Andriy Yermak (file photo)


اوکراین رئیس جمهور جدید رئیس ستاد آندری Yermak (عکس)

Minakov همچنین گفت: تسلط غرب متمایل وزیران در Honcharuk کابینه “قابل قبول نیست” برای بسیاری از سیاستمداران اوکراینی.

مورگان ویلیامز رییس جمهور آمریکا-اوکراین شورای کسب و کار گفت: RFE/RL که اعضای لابی گروه به شدت تلاش Markarova و Mylovanov به بهبود اقتصاد اوکراین و سرمایه گذاری آب و هوا. او گفت: اعضای این شورا هستند “احساس خطر و اشتباه” در مورد تجدید سازمان و تاثیر آن را در اصلاحات است.

“جامعه کسب و کار فکر 2020 خواهد بود بسیار پایدار سال با عبور از اصلاحات عمده. بسیاری از اعضای شمارش آن برای توجیه گسترش کسب و کار خود در اوکراین و در حال حاضر آن را همه در انتظار” ویلیامز گفت. “چرا این لازم است؟”

اصلاحات در دستور کار

Zelenskiy را ترمیم کابینه در میان یک مهاجم با فشار به پیاده سازی کلید های اقتصادی و سیاسی اصلاحات از جمله اصلاحات قضایی ایجاد یک بازار زمین خصوصی سازی دولتی دارایی و تمیز کردن دفاع و بخش بانکداری.

اوکراین یکی از تنها شش کشور از جمله کوبا و کره شمالی است که اجازه نمی دهد که شهروندان خود را به خرید و فروش زمین. اقتصاددانان می گویند اصلاحات ارضی خواهد جرقه یک موج جزر و مدی از سرمایه گذاری در اوکراین و رانندگی رشد اقتصادی در طول سال های آینده.

برخی از این اصلاحات به خصوص پرداخت بدهی های بانک قوانین را تهدید الیگارشی منافع.

Zelenskiy است که برای اولین بار به این موضوع که سومین رئیس جمهور اوکراین در 15 سال گذشته به انتخاب بر اصلاحات دستور.

ویکتور یوشچنکو و پترو پوروشنکو که برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2004 و 2014 به ترتیب موفق در برخی از تلاش های خود برای انجام اصلاحات عمده دلیل به مخالفت از الیگارشی.

اوکراین شکست اصلاحات پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی اتحاد چپ خود را با مردم در میان فقیرترین در اروپا است. در سپیده دم از 1990s اقتصاد اوکراین بود تقریبا به همان اندازه به عنوان لهستان. امروز آن $130 میلیارد اقتصاد کمتر از یک چهارم اندازه آن کوچکتر همسایه با توجه به داده های بانک جهانی.

حرکت سریع تر

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفته است که به دنبال به جلو به کار با اصلاحی دولت ولی به نام در این کشور به چوب به اصلاح آن بپردازد. ایالات متحده شده است از حامیان عمده اوکراین از نظر مالی و نظامی بیش از شش سال گذشته.

“ما می خواهیم اوکراین جدید کابینه به خود را نشان دهد ادامه داد: تعهد به اصلاحات با حرکت رو به جلو با بحرانی اقدامات لازم برای پیشبرد توسعه کشور از جمله تقویت حاکمیت قانون و مبارزه با فساد. قوی ترین سیگنال اوکراین می تواند ارسال آن باقی می ماند متعهد به اصلاح آن مسیر امن جدید صندوق بین المللی پول [صندوق بین المللی پول] برنامه” یک سخنگوی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت به RFE/RL.

کیف است که به دنبال نهایی کردن یک تاخیر 5.5 میلیارد وام برنامه با صندوق بین المللی پول به عنوان مهم به ثبات اقتصادی و اعتماد سرمایه گذاران.

Ukrainian oligarch Ihor Kolomoyskiy (file photo)


میلیاردر اوکراینی Ihor Kolomoyskiy (عکس)

صندوق بین المللی پول برنامه نیاز به کیف برای حمل کردن قانون است که به جلوگیری از الیگارشی از دوره نقاهت بانک دولتی ملی و یا از دریافت غرامت. Kolomoyskiy به دنبال بازیابی PrivatBank که دولت bailed با 5.6 میلیارد دلار تزریق پول نقد.

Shmyhal جدید نخست وزیر گفت: برای ادامه اصلاحات در دستور کار است. در یک Facebook پست در مارس 5, او گفت: ترمیم کابینه “به این معنی است که ما می خواهیم حتی بهتر و سریعتر اصلاحات در اوکراین است.”

کابینه جدید ادامه خواهد داد “محتاطانه سیاست های مالی و همکاری سازنده با صندوق بین المللی پول و دیگر طلبکاران اوکراین,” او اضافه شده است.

اما چند تحلیلگران با اشاره به این که وزیر دارایی جدید Ihor Umansky شده است انتقادی از صندوق بین المللی پول در گذشته و هیچ تجربه ای از کار با بین المللی وام دهنده.

اژدها سرمایه یک کیف سرمایه گذاری مبتنی بر خانه نیز ابراز نگرانی در مورد تغییرات ناگهانی.

“ترکیب جدید کابینه-که موفق به شامل دولت قبلی کلید بازار-جهت گیری وزیران-و [به] کمی سیاست جزئیات ارائه شده توسط نخست وزیر جدید تا کنون در حال بالا بردن سوال در مورد ادامه و با کیفیت از اصلاحات با وجود Zelenskiy تعهد بدون برگشت” اژدها گفت: در مارس 5 توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>