Zelenskiy دفاع کابینه Shakeup می دهد صلح اولتیماتوم روسیه

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy است در دفاع از عمده shakeup از کابینه خود را که دارای لرزاند سرمایه گذاران نگران است که دولت در حال حمایت به دور از عمده اقتصادی و اصلاحات ساختاری است.

در مصاحبه با بلومبرگ منتشر شده در مارس 7, Zelenskiy تلاش برای اطمینان بخشیدن به خارج از ناظرانکه باید ابراز نگرانی کرد که او از بازگشت به تیره حاکم بر شیوه پیشینیان خود را.

“ما نیاز به واکنش نشان می دهند به کابینه اثر” Zelenskiy به نقل شد.

او گفت: این هفته shakeup که منجر به نخست وزیر Oleksiy Honcharuk از دست دادن شغل خود و جای خود را معاون Denys Shmyhal شد مورد نیاز پس او گفت: موجود کابینه نبود کار خوبی است.

“هنگامی که شما در حال ساخت این تغییرات در کشور شما نمی توانید شکست. آن را در مورد شخصی خود را رتبه بندی این است که شما می توانید با لگد از قدرت آن است که اوکراین ممکن است همیشه باید یک فرصت دوباره برای انجام این کار,” او گفت:.

برخی از کارشناسان نگران اند که Zelenskiy دادن به فشار از الیگارشی: قدرتمند بازرگانان ثروتمند که کنترل بخش بزرگی از اقتصاد و اعمال نفوذ در خارج.

یکی از قدرتمند ترین کشور الیگارشی است Ihor Kolomoyskiy که حمایت Zelenskiy در قبلی خود را حرفه ای به عنوان یک طنز بازیگر تلویزیون است اما در حال حاضر درگیر در مبارزه با دولت برای کنترل یک بانک به نام PrivatBank.

Zelenskiy اصرار داشت که الیگارشی تا به حال هیچ تاثیر و نفوذ خود را بیش از دولت است.

“آنها خود را از 70-80 درصد از دارایی های این کشور,” او گفت:. “هر مدیر در اوکراین مشغول به کار برای یکی از آنها و یا به نحوی مرتبط به یکی از آنها. و آنها را به استخدام بهترین-ما باید درک کنند که.”

در مصاحبه دیگری نیز منتشر شده مارس 7, Zelenskiy گفت: او به روسیه یک سال و اتمام حجت برای پیدا کردن صلح در جنگ در شرق اوکراین است.

“دولت می تواند صرف یک سال در کل توافق است. سپس آن را باید اجرا شود. دیگر ممنوع است” او به نقل از گفتن روزنامه گاردین.

Zelenskiy انتخاب شد آوریل گذشته در یک زمین لغزش انتخابات تا حد زیادی در یک قطعنامه به تصویب اصلاحات عمده بلکه برای پایان دادن به درگیری ها در شرق اوکراین که به کشته شدن بیش از 13000 نفر از آن فوران در مارس 2014.

محبوبیت خود دارای مشکلاتی روبرو در ماه های اخیر در اوکراین رشد بی تاب با سرعت اصلاحات.

جنگ در شرق چاله دولت اوکراین نیروهای نظامی علیه جدایی طلبان با حمایت روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>