Zelenskiy خواستار انتخابات در دونتسک Lukhansk در اکتبر

رئيس جمهور اوکراین خواستار برگزاری انتخابات محلی در این جنگ زده شرق همراه با سایر نقاط کشور در ماه اکتبر با وجود درگیری های جاری در منطقه است.

صحبت در 15 فوریه در مونیخ, کنفرانس امنیتی ولدیمیر Zelenskiy دوباره ساخته شده است یک درخواست برای حمایت از کشورهای غربی برای کمک به کی یف را در مبارزه با روسیه و حمایت از جدایی طلبان.

“جنگ در اوکراین — من می دانم — یک جنگ در اروپا است. با الحاق کریمه به روسیه, آن را در حال حاضر در جریان بوده است برای زمانی که جنگ جهانی دوم — فقط تصور کنید!” Zelenskiy گفت.

“آرزوی ما امروز این است که برای برگزاری انتخابات محلی در تمام مناطق اوکراین از جمله قطعات خاص به دونتسک و لوهانسک در ماه اکتبر 2020,” او گفت:. “وجود دارد همان آرزو در مورد قلمرو کریمه به عنوان به خوبی.”

“مردم در Donbas نیاز انتخابات خواهد شد که به رسمیت شناخته شده توسط اوکراین و کل جهان به عنوان مشروع” او گفت:. “و آنها نمی توانند چنین اگر آنها برگزار نمی شود در خط با قوانین اوکراین در صدای تیراندازی و بدون [اوکراین] کنترل مرز ما.”

در ماه دسامبر Zelenskiy ملاقات با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین در پاریس به عنوان بخشی از به اصطلاح نرماندی فرمت کرد. آلمان و فرانسه نیز شرکت کردند.

اما این مذاکرات موفق به تولید بتنی با وضوح به این درگیری که به کشته شدن بیش از 13000 نفر و آواره بیش از 1 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>