ایران در تلاش برای تطهیر آمریکا حداکثر فشار

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود دریافت مشاوره بد اگر به اعتقاد او آمریکا را “حداکثر فشار” علیه کشور خود می شود دولت در تهران به سقوط.

محمد جواد ظریف در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 15, گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود “متقاعد شده است که ما در حال سقوط به طوری که او نمی خواهید به صحبت کردن با یک سقوط رژیم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است reimposed دشوار تحریم ها علیه ایران پس از واشنگتن خارج شد عمده آمریکا در سال 2018 است که رد و بدل محدودیت هایی بر برنامه هسته ای ایران برای رفع تحریم ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که از لحاظ نمی شد سخت به اندازه کافی برای جلوگیری ایران از توسعه سلاح های هسته ای و گفت نقض روح توافق با ادامه سرمایه گذاری افراطی فعالیت در منطقه است. ایران اتهامات را رد کرده است.

تحریم کرده اند شدید تلفات در اقتصاد ایران و ارسال پول ملی انداخت.

“من معتقدم که رئیس جمهور تهمت نیست خوب مشاوران” محمد جواد ظریف گفت. “او مایل است برای ایران به سقوط پس از انصراف او از ایران.”

ظریف رد تهمت پیشنهاد مذاکره یک معامله جدید گفت: توافقنامه امضا شده در سال 2015 بین ایران و قدرت های جهانی تنها وسیله ای برای مذاکرات بر سر برنامه هسته ای ایران.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در صحبت کردن بیش از چیزی است که شما در حال حاضر در مورد صحبت کردیم. شما نمی خرید یک اسب دو بار” او گفت:.

دیگر امضا کنندگان به توافق هسته ای — آلمان فرانسه انگلیس روسیه و چین — تلاش برای صرفه جویی در معامله.

تهران به تدریج پا را از تعهدات خود تحت توافق و گفت: در اوایل این ماه که دیگر در نظر گرفته شده خود را موظف به آن است.

وی گفت: تهران خواهد بود مایل به حرکت به عقب به انطباق کامل اگر اروپا ارائه شده “معنی دار” اقتصادی رهایی از آمریکا تحریم.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ پیش از این در فوریه 15 است که در حالی که ممکن است اختلافات در چه چیزی برای انجام با ایران “هنگامی که صحبت من به همتایان خود در اروپا همه آن می شود.”

“هر کس می داند که این مردمی که همچنان به ساخت کردن برنامه هسته ای خود,” Pompeo گفت. “بنابراین وجود یک درک مشترک در مورد تهدید; ما تاکتیکی تفاوت در نحوه ادامه دهید.”

با گزارش AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de