واشنگتن (AP) — این است که چگونه دادگاه عالی پذیرای فن آوری است. به آرامی.

آن زمان در سراسر جهان همه گیر برای دادگاه به توافق برسند به شنیدن استدلال از طریق تلفن با صدا زندگی می کنند در دسترس برای اولین بار. C-SPAN برنامه ای برای حمل استدلال.

فقط دو سال پیش مورد براده ساخته شد آنلاین در دسترس دهه پس از دادگاه دیگر. دیگر هجوم به فناوری از جمله ارسال نظرات آنلاین باید همیشه رفته هموار.

قاضی جان رابرتز اذعان کرد در سال 2014 است که دادگاه همیشه محتاط وقتی که می آید به استقبال از “چیز بزرگ بعدی” در فن آوری است.

و حتی تصمیم به برگزاری استدلال از طریق تلفن است “مرتب کردن بر اساس قدیمی” با توجه به خیلی از کشور و دادگاه دیگر در حال انجام جلسات و استدلال با استفاده از ویدئو کنفرانس گفت: کلر Cushman مدیر انتشارات در دیوان عالی کشور تاریخی جامعه است.

اما این تصمیم باقی مانده یک “جهش بزرگ به جلو” Cushman گفت: برای یک دادگاه است که دوری تکنولوژی به نفع سنت است. دادگاه با استفاده از منسوخ سند تحویل سیستم پنوماتیک, لوله های گفتگوی, لوله تا سال 1971. آن را آهسته به اضافه کردن کامپیوتر و در اواخر انتقال از چاپ نظرات در دادگاه زیرزمین در Linotype ماشین آلات استفاده می شود که نوع فلز به الکترونیکی چاپ در اوایل 1980s.

قبل از coronavirus شیوع قضات گردش پیام ها و نظر پیش نویس بر روی کاغذ و نه از طریق ایمیل.

هنوز هم بسیاری از نه قاضیان — شش نفر از آنها را بیش از سن 65 — به نظر می رسد کاملا راحت با تکنولوژی مدرن را در زندگی خود. عدالت النا کاگان گفته او در توییتر و عدالت ساموئل Alito توصیف کرده است خواندن دادخواستها در اپل. عدالت Sonia Sotomayor می پوشد یک سنسور الکترونیکی است که مانیتور خود را و دیابت. و قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh باید نوجوان و قبل از نوجوانان و کودکان که ممکن است انتظار می رود به متن پدران خود.

حتی دادگاه دو قدیمی ترین قاضیان تا حدودی با تکنولوژی زرنگ و دانا. این ماه 81 ساله, عدالت, Stephen Breyer استفاده از زوم به صحبت با دانش آموزان در یک مدرسه نیویورک. خود را در پس زمینه: یک تصویر از دادگاه.

و 87 ساله, عدالت, اموزش Bader Ginsburg گفته او بار خوانده شده ایمیل خود را در آی فون خود و با استفاده از یک آی پد هر چند شاید به آن حداکثر استفاده — او گفت: مخاطبان در سال 2016 است که او با استفاده از iPad به عنوان یک دستگاه صوتی برای کمک به او در خواب است.

دادگاه آمده است یک راه طولانی از سال 1993 زمانی که عدالت آنتونی کندی در حال حاضر بازنشسته شگفت زده بیش از یک دستگاه جدید خود را در خانه و دعوت از دو نفر از همکاران که به زندگی نزدیک به آمده از آن استفاده کنید.

“در سطح پایین تر در خانه من یک دستگاه فکس. چیزی که با این نسخهها کار 24 ساعت در روز. شما می توانید استفاده از آن برای ارسال و دریافت هر زمان که شما مانند” کندی نوشت: در یک توجه داشته باشید در حال حاضر در کتابخانه کنگره archives.

هنوز تصمیم به برگزاری 10 استدلال در موارد از طریق تلفن و در طول شش روز در ماه مه و اجازه عمومی گوش دادن غیر قابل تصور بود و حتی دو ماه پیش.

تغییر چشمگیر محصول از تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در تشخیص این واقعیت است که بسیاری از قضات در معرض خطر هستند که به دلیل سن و تصمیم گیری قابل توجه موارد توسط دادگاه سنتی تابستان ،

در این سال آن موارد عبارتند از: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش خود را سپر مالیاتی و دیگر سوابق مالی و اینکه آیا ریاست جمهوری انتخاب کنندگان باید بازیگران خود را در کالج انتخاباتی رای گیری برای کشورهای خود را’ برندگان.

تا به حال بحث جلسه را همان روز پس از روز, سال پس از سال است. زنگ برای تلفن های موبایل در 9:55 صبح به سیگنال شروع دادگاه است پنج دقیقه دور. آن دوباره حلقه در 10 ساعت پس از ترک از این مارشال را gavel. قضات ظهور از پشت, سنگین, قرمز, پرده, مارشال تماس دادگاه به سفارش و هر کس نشسته است.

یک یا دو ساعت از استدلال امدن. زمانی که آخرین وکیل می پرسد برای یک مطلوب حاکم رابرتز می گوید: “این مورد ارائه شده است.” با آن بهره غیر مجاز ترک دوباره همه می ایستد و قضات ناپدید می شوند از کجا آمدند.

آرایش جدید ممکن است برای یک ماه تنها با فرض اینکه قضات می تواند بازگشت به دادگاه استدلال زمانی که خود را در دوره جدید آغاز می شود در ماه اکتبر. اما چند طرفداران شفافیت بیشتر امیدوارم که قضات اجازه خواهد داد که همزمان با پخش از استدلال حتی پس از همه گیر شده است.

“شما نمی توانید راه رفتن در این نوع از همه چیز” دانشگاه نیویورک قانون پروفسور ملیسا موری گفت که زنده صوتی می دهد آمریکایی ها به توانایی برای نظارت بر سومین شاخه ای از دولت در کار است. “من نمی دانم چرا شما نمی خواهید که.”

صوتی باید منجر به پایان دادن به بزرگترین فن آوری تابو اجازه می دهد دوربین به دادگاه گفت: قاضی استفان دیلرد از گرجستان دادگاه تجدید نظر آوازی حامی گسترده دسترسی به دادگاه ها.

“این اولین گام و من هیجان زده در مورد آن, اما من امیدوارم که آنها بیشتر خواهد شد و در سال آمده و اجازه می دهد زندگی می کنند جریان ویدئو” دیلرد گفت.

این ایده که بازده در صوتی زندگی می کنند و لاجرم به دوربین تا حدودی انگیزه دادگاه مصمم موضع در برابر آن. صوتی منتشر شده روز بعد — و این پیشرفت است. تا سال 2010 این زن تا به حال به صبر ماه. صوتی در موارد گاهی اوقات ارائه شده است برای پخش در همان روز به عنوان استدلال پس از بوش v. گور مورد که کمک به حل و فصل 2000 انتخابات ریاست جمهوری.

تصویری از استدلال به نظر می رسد مانند یک غیر استارت. بدون عدالت است در رکورد به عنوان پشتوانه دوربین در دیوان عالی کشور و چند عقب نشینی از خود را تایید جلسات زمانی که آنها گفته بودند باز به ایده. اما نه هر زمان عدالت بوده است به عنوان شدید به عنوان قاضی بازنشسته دیوید Souter که گفت: در سال 1996 که “بعد شما ببینید یک دوربین آمده به دادگاه آن را به رول بیش از من است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de