‘Youve Got a Friend in Me’ — ‘داستان اسباب بازی 4″ برنده جایزه اسکار

نیویورک (AP) — بحث در مورد داشتن یک دوست: “داستان اسباب بازی 4” تبدیل شده است برای اولین بار حق رای دادن به کسب دو فیلم انیمیشن اسکار.

دیزنی و پیکسار همکاری برنده جایزه اسکار در روز یکشنبه برای بهترین انیمیشن از ویژگی های. حق رای دادن را قسط سوم “داستان اسباب بازی 3” در زمان خانه جایزه در سال 2011.

“داستان اسباب بازی 4” در ادامه به داستان وزوز سال نوری اعلام شده توسط Tim Allen, و چوبی ابراز شده توسط تام هنکس که این بار به طور غیر منتظره reunites با دوست دیرین Bo Peep. چوبی است که در نهایت مواجه با تصمیم گیری چگونه او می خواهد به زندگی می کنند زندگی خود را به عنوان یک اسباب بازی است. همچنین معرفی شخصیت جدید Forky. این فیلم ساخته شده است بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان است.

پذیرش جایزه مدیر Josh Cooley گفت: “ما امیدواریم که ماجراهای خود را با وودی و وزوز ساخته شده در حال رشد کمی آسان تر است.”

آن امضای آهنگ “من نمی توانم به شما اجازه پرتاب خود را دور” توسط رندی نیومن است که در نامزد دریافت جایزه بهترین آهنگ اصلی دسته. او همچنین نوشت: آهنگ “you’ve Got a Friend in Me” برای اولین قسط و “We Belong Together” برای سومین.

این سریال — که آغاز شده به عنوان اولین ویژگی های طول فیلم به طور کامل در کامپیوتر-متحرک — اعتبار با تغییر روش فیلم های انیمیشن ساخته شده, تخم های دیگر تلاش خلاق در پیکسار است که بعدها منجر به “Monsters, Inc.” “شگفتانگیزان” و “راتاتویی.”

“داستان اسباب بازی 4” ضرب و شتم “Missing Link”: “من از دست بدن من” “چگونه برای آموزش اژدها شما: پنهان جهان” و “کلاوس.”

___

برای پوشش کامل مراسم اسکار, بازدید: https://apnews.com/AcademyAwards.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>