سریع نگاهی به

رسانه های اجتماعی پست به دروغ ادعای رسانه های خبری در حال گسترش است “سرپا نگه داشتن[a]فارسی” و “چرخاندن کلمات” در مورد بهداشت ، برنی ساندرز’ تصمیم به تعلیق انتخابات ریاست جمهوری است. آنها ادعا می کنند او “هنوز در این مسابقه است.” در حالی که او همچنان بر دموکراتیک اولیه آراء ساندرز گفت: برنده است “عملا غیر ممکن است” و “کمپین به پایان می رسد.”


داستان کامل

سناتور. برنی ساندرز به پایان رسید خود را برای مبارزه با حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در آوریل 8, به tweeting, “امروز من تعلیق کمپین من.” اما برخی از حامیان او آماده نیست به اجازه رفتن.

بسیاری گرفته اند به رسانه های اجتماعی نشان می دهد که “منابع خبری در حال چرخاندن کلمات” با گزارش که ساندرز بود “کاهش یافته است.” این ادعا به نظر می رسد برای جلوگیری از سردرگمی در مورد ساندرز’ پیام و آنچه در آن به معنی به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی.

یک چنین پست می گوید: “این است آنچه ما تماس بگیرید ‘propganda.’ برنی ساندرز تعلیق مبارزات انتخاباتی خود نام مستعار او معتاد به صرف پول در تبلیغات خود دیگر (پیش از میلاد) او می خواهد برای کمک به با این بیماری همه گیر) اما او هنوز هم در مسابقه. منابع خبری پرش بر این واقعیت است که او را متوقف مبارزات به همه بگویم ‘اوه او کاهش یافته است!'”

مانند دیگر پست های مشابه آن می شود برخی از جزئیات مناسب. اما بزرگتر که پیام ساندرز است و نه کاهش یافته است و یا ادعا می کنند که او کاهش یافته است رسانه های تبلیغات اشتباه است.

در اینجا حقایق:

ساندرز اعلام کرد در یک پیام ویدئویی در مارس 8 که “راه به سوی پیروزی است تقریبا غیر ممکن است… من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات موفق خواهد بود.”

او تبریک گفت معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive نامزد و متعهد به کار با او.

در یک پیام همراه با تصویری در توییتر ساندرز’ حساب گفت:”در حالی که مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد, مبارزه برای عدالت ادامه می دهد.”

ساندرز خواهد ماند در انتخابات باقی مانده در انتخابات مقدماتی به طوری که او می تواند همچنان به جمع آوری نمایندگان در تلاش برای تاثیر روی پلت فرم.

“در حالی که معاون رئیس جمهور بایدن خواهد بود که نامزد او گفت:” در فیلم “ما باید در ادامه کار به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است در کنوانسیون دموکراتیک که در آن ما قادر خواهد بود برای اعمال تأثیر قابل توجهی بیش از حزب پلت فرم.”

همانطور که در آوریل 13, Sanders, تا به حال 918 نمایندگان به بایدن را 1,228.

پس ساندرز به پایان رسیده است مبارزات انتخاباتی خود را برای نامزدی, اما هنوز هم استقبال پشتیبانی از پلت فرم خود را.

با تعلیق مبارزات انتخاباتی خود ساندرز “حذف از رقابت برای نامزدی اما امیدوار به فعالیت در دیگر توابع” گفت: Elaine Kamarck یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز که تحقیقات نامزدی ریاست جمهوری سیستم.

که غیر معمول حرکت Kamarck گفت و اشاره کرد که سناتور. تد کروز ساخته شده مشابه تصمیم به حذف قوانین تبعیض آمیز نمایندگان به منظور بر حزب جمهوری خواه پلت فرم پس از او کاهش یافته است از سال 2016 اولیه.

با وجود این که تاریخ اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی روز ساندرز ساخته شده خود را اعلام:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 8: خوب او واقعا افت کردن. او واقعا نمی — آنچه در مورد نمایندگان خود را? منظورم این است که او — او گفت: او را برای رفتن به نگه داشتن خود را نمایندگان و — است که در نوع جالب است. او به نگه داشتن خود را نمایندگان و او می خواهم برای به دست آوردن بیشتر در حال حاضر.

در حال حاضر او است که حذف کردن یا نه ؟ که نه ترک. هنگامی که شما در حفظ و نمایندگان خود را و سپس شما می خواهید بیشتر نمایندگان قبل از اینکه شما به این کنوانسیون که عجیب و غریب معامله در رفتن وجود دارد. من نمی دانم که چه چیزی اتفاق می افتد.

اما ساندرز روشن بود گفت: در این ویدئو: “من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده باشد.”

ساندرز سپس رفت و در هفته بعد به تایید بایدن برای رئیس جمهور. در جریان زندگی با بایدن ساندرز گفت: “امروز من از همه آمریکایی ها — من از هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان — به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که از من حمایت کردهاند.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

ساندرز برنی. “پیام ویژه ای از برنی.” Live.berniesanders.com. 8 May سال 2020 است.

Kamarck, Elaine. عضو ارشد موسسه بروکینگز. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 10 May سال 2020 است.

مهتا سیما و ملانی میسون. “کروز انتخاباتی است اما نمایندگان خود را مبارزه.” لس آنجلس تایمز. 21 مارس 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد. “رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار در کنفرانس مطبوعاتی.” 8 May سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de