Yakut شمن که می خواستم به درایو پوتین از قدرت فایل های شکایت با ECHR

یاکوتسک روسیه — وکلا از الکساندر Gabyshev یک شمن در سیبری منطقه Yakutia که بد نامی در سال 2019 اعلام کرد که پس از او می خواستم به درایو ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از قدرت باید ثبت یک شکایت در دادگاه اروپایی حقوق بشر (ECHR) را در برابر خود مجبور به قرار دادن در یک کلینیک روانی.

یکی از وکلای اولگا Timofeyeva گفت: RFE/RL در 26 ماه مه که شکایت واصل شد چون Gabyshev قرار داده شده بود در یک کلینیک روانی در شهر یاکوتسک به طور غیر قانونی در برابر خود خواهد شد و بدون رضایت خود را از نمایندگان قانونی.

“وزارت بهداشت در پاسخ به سوال من در مورد دلایل قانونی برای Gabyshev بازداشت شد و کم عمق است. این وزارتخانه نه به یک پاسخ روشن گفت: تنها که بازدیدکننده داشته است به Gabyshev ممنوع شده است با توجه به کروناویروس محدودیت” Timofeyeva گفت:, و اضافه کرد که اگر چه مشتری خود را مجاز به صحبت با وکلای خود را توسط تلفن او قادر به رسیدن به او را در مارس 26.

Gabyshev قرار داده شده بود در یک کلینیک روانی در برابر خود خواهد شد پس از 20 افسر از یک OMON واحد پلیس روسیه گارد ملی با هجوم به خانه اش در یاکوتسک در مارس 12 و او را بازداشت کردند.

در اوایل ماه مه Gabyshev ارسال شده در یوتیوب نشان داد که او انجام سنتی Yakut شمن رقص در حالی که اعلام کرد: “به زودی همه شما را به شکستن به آزادی است.”

“مردم در دو ماه شما را به رسمیت نمی شناسد جهان از جمله روسیه” Gabyshev می گوید: در ویدیو یوتیوب.

“هیچ کس نمی خواهد پایین نگه داشتن قدرت مردم است. قدرت مردم است که از طبیعت از خدا. و آن را جارو کردن همه چیز را در دو ماه. در نظر گرفتن این پیش بینی من من نبوت…. به شما خواهد شد مراقبت از خود و سرنوشت خودتان. شما آزادی خود را با دست خود.”

Gabyshev عناوین ساخته شده در سال 2019 زمانی که او به نام پوتین “بد” و اعلام کرد که او در ماه مارس به مسکو در تلاش برای درایو رئیس جمهور روسیه از کرملین.

شروع سفر در مارس 2019, Gabyshev راه می رفت بیش از 2000 کیلومتر و صحبت با صدها نفر از روس ها در طول راه.

به بد نامی خود را رز ویدئوها از صحبت های او با مردم بود ارسال شده در در رسانه های اجتماعی و جذب میلیون ها نفر از نمایش ها.

در ماه جولای که Gabyshev رسیده از شهر چیتا او جمع شده بودند حدود 700 نفر با هم برای یک تظاهرات تحت شعار: “روسیه بدون پوتین!”

در آن زمان Gabyshev گفت: “خدا به من گفت پوتین است نه یک انسان بلکه به جای آن یک دیو و به من دستور داد به او رانندگی است.”

او در مارس متوقف شد زمانی که او بازداشت شده بود در منطقه بوریاتیا در سپتامبر گذشته. مقامات را به او منتقل به Yakutia که در آن او را به یک درمانگاه روانپزشکی و پس از آن منتشر شد.

در ماه اکتبر روانپزشکان در یاکوتسک گفت Gabyshev شد و ذهنی ناپایدار است. اما کارشناسان مستقل استخدام توسط shaman وکلا به این نتیجه رسیدند که Gabyshev ذهنی صدا ندارد و نیاز به درمان اجباری در یک کلینیک روانی است و نه خطری برای جامعه است.

در ماه دسامبر Gabyshev و دو از حامیان اقدام به از سرگیری مارس به مسکو نادیده گرفتن Yakutia را در درجه حرارت subzero.

اما آنها را متوقف و دوباره توسط پلیس و مجبور به بازگشت به خانه.

شامان را به عنوان شفا و كارخانة در سیبری برای قرن ها. در دوران اتحاد جماهیر شوروی از عرفا بودند به شدت سرکوب.

اما در بخشهاي جدا شده از سیبری آنها در حال حاضر به دست آوردن اهمیت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de