ووهان خاطرات: یک زن گرجی حساب از زندگی تنها در COVID-19 قرنطینه

دور از خانه, Nini Davlianidze بود و در میان مردم برای اولین بار در این سیاره به تجربه دست اول از آنچه زندگی است مانند خطر COVID-19. 30 ساله گرجی در بر داشت خودش را در ووهان چین در آغاز شیوع کروناویروس که آلوده دهها هزار نفر از مردم در سراسر جهان و هزاران نفر را کشت.

قرنطینه در آپارتمان او ابتدا در ژانویه 23, Davlianidze یک مشاور برای یک شرکت چینی مشترک, افکار, احساسات و مشاهدات در مورد زندگی در ووهان که در آن coronavirus اول شناسایی شده در دسامبر 2019 با RFE/RL در گرجستان خدمات. در طی بیش از 40 روز و شب, اظهارات او در فیلم ها و متن جلب توجه گرجی در خانه و خارج از کشور.

گرجستان خود را گزارش 40 مورد تأیید از coronavirus از مارس 19, بدون مرگ و میر. سه روز قبل از آن قفقاز جنوبی کشور تحمیل دو هفته ممنوعیت خارجی از ورود به کشور در تلاش برای مانع گسترش ویروس.

Davlianidze اولین ورود آمد در ژانویه 28 روز پس از ووهان رفت و به مستند. در زیر گزیده ای از او حساب.

28 ژانویه 2020

قرنطینه اعلام شد در تاریخ 24 ژانویه پس من ترک خانه. من فقط در یک مناسبت است که همزمان با [چینی] سال نو (ژانویه 25) و من شوکه شده بود که همه چیز بسته شد. آیا این بود با توجه به قرنطینه یا نه من نمی دانم. تا آنجا که من از دوستان شما به من بگویید که وجود دارد هیچ کمبود در فروشگاه ها. آنها بیرون رفتن و خرید.

این شهرستان است که در ارواح مردم سعی کنید به ترک خانه های خود. دیروز دیگر وجود دارد تصویری از مردم فریاد از پیام های دلگرم کننده از خود ویندوز. هیچ وحشت قابل لمس است هر کس فقط سعی محتاط باشد.

فوریه 3 سال 2020

امروز بسیار آرام و آفتابی است. از پنجره من من فقط می توانید یک بخش کوچک از خیابان اما به نظر می رسد مانند مردم شروع به بیرون رفتن و امروز وجود دارد بیشتر از آنها در خیابان از دیروز.

آنها شستن خیابان ها هر روز در اینجا اما یا خیلی زود و یا خیلی دیر در شب که من معمولا خواب هنگامی که آن را در حال انجام است و من تنها صدای خیابان-تمیز کننده کامیون در خواب من.

امروز برای برخی از این دلیل, خیابان بودند که شسته در این بعد از ظهر. شما می دانید, آن, احساس خوب, فیلم هایی که گردش در اینترنت آنهایی که ما را متحیر می کند و ما نمی دانیم چه چیزی باعث می شود ما آنها را تا پایان ؟ این خیابان تمیز کردن دقیقا همان دید. متاسفانه من به اندازه کافی حافظه بر روی گوشی من به این رکورد ،

Nini Davlianidze


Nini Davlianidze

مدتی بعد از ظهر آنها messaged ما در کار ما چت گروهی که با شروع از فردا ما بود و کار آنلاین. این به من احساس شادی به عنوان من فکر کردم من می خواهم که چیزی برای انجام. اما در دو دقیقه آنها به دنبال آن با “این اعمال نه به خارجی ها” پیام. این دنیا اجازه نمی دهد که شادی به گذشته به عنوان همه ما می دانیم.

برای شام طبق معمول من تا به حال چای و مستی.

در 17 فوریه سال 2020

من خیلی خسته هستم امروز — از لحاظ احساسی و جسمی. برای اولین بار پس از فوریه 2, من خانه را ترک کرد. من رفتم خرید با یک چمدان است که می تواند نگه دارید در حدود 20 کیلوگرم و یک کوله پشتی. من پر هر دو آنها را [با کالاهای خریداری شده در فروشگاه ها] بود و به سختی قادر به آنها را به خانه.

قطعا وجود دارد هیچ جمعیت بزرگ در خارج اما خیابان به طور کامل خالی وجود دارد مکان های که در آن شما می توانید ببینید مردم در حرکت است. یکی از دوستانم زندگی در حومه ووهان و این بخشی است که به طور کامل قفل شده است. آنها تنها مجاز به رفتن به خارج از ساختمان به مدت سه ساعت. وجود دارد هیچ جمله اقدامات سختگیرانه جایی که من اقامت.

A medical staff member checks information as patients infected by the coronavirus leave Wuhan's No.3 Hospital.


پزشکی عضو هیات بررسی اطلاعات به بیماران آلوده به ویروس coronavirus ترک ووهان شماره 3 بیمارستان.

قبلا دوست دختر من messaged من یک نقشه که در آن مناطق آلوده و ساختمان با رنگ قرمز مشخص شده. محله من مشخص شده بود نه در همه در آن نقشه. تنها چند بلوک های همسایه شد با رنگ قرمز مشخص شده.

آنها می گویند وجود دارد پلیس در این شهرستان با این حال هیچ یک بررسی بر روی من. نمی دانم شاید آنها حتی آگاه باشید که کسی که در اینجا زندگی می کند. این شرکت اجاره این ساختمان است. وجود 22 طبقه; من زنده در 20.

24 فوریه سال 2020

من شده است در قرنطینه برای دقیقا یک ماه است.

در این قرنطینه شد مانند یک تعطیلات به خوبی سزاوار ما همه در مورد خواب حداقل یک بار در زندگی ما — صفر تعهدات داشتن به اندازه کافی مواد غذایی و نوشیدنی, کتاب هایی که ما برنامه ریزی شده اند به عنوان خوانده شده برای سال در حال حاضر در نهایت ما می توانیم انجام این کار با یک فنجان قهوه داغ یا چای در دست ما است. تنها یک سگ یا گربه از دست رفته است به این فانتزی واقعا شاعرانه. شما می توانید خواب و بیدار هر زمان که شما می خواهید. تنها چیزی که شما باید به نگرانی در مورد انتخاب یک فیلم: آنچه که به سازمان دیده بان امروز ؟

اما به زودی شما متوجه است که شما در حال رهبری به سمت افسردگی و همه این به شما می دهد تا حدودی از خودآزارانه احساس لذت است. شما استفاده می شود به فکر می کنم شما یک فرد برونگرا اما در حال حاضر شما شروع به درک که شما تبدیل به بزرگترین درونگرا تا کنون.

مارس 12 سال 2020

بیرون رفتم و برای اولین بار در 25 روز امروز. این احساس بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با مردم را حتی به فقط می گویند سلام که از آن بسیار روشن یک بار دیگر — من هرگز می خواهید برای پایان دادن به در یک جزیره صحرا 😀

در ووهان وضعیت به طور چشمگیری بهبود یافته با تنها هشت مورد جدید گزارش امروز و بیمارستان های باز به طور خاص برای coronavirus بسته شده اند و ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای بازگشت به زندگی عادی ظرف یک ماه.

متاسفانه…این وضعیت در سایر نقاط جهان رو به وخامت است.

من احساس بسیار بد برای افرادی که خود را نگران بدهی های بانک از آنجا که آنها تا به حال به ماندن در خانه به مدت دو هفته. و به منظور به نوبه خود این دو ماه به دو ماه مانند آنچه که برای من اتفاق افتاده من مصرانه از شما را به توجه به توصیه های.

تماشا کنید: پنج چیز به دانستن در مورد کوروناویروس اسطوره

عذرخواهی می کنم اگر من صدا بیش از حد موعظه.

این است که من حرف نهایی من نمی خواهد به شما خسته کننده کنه.

با تشکر از شما به هر کسی که ابراز عشق و پشتیبانی به من و عذر خواهی به کسانی که من به نظر می رسد تحریک شده اند. در حال حاضر من در انتظار خاطرات من امیدوارم که شما نمی خواهد که برای نوشتن آنها را برای بیش از حد طولانی و آنها را به نوبه خود راه را شاد تر و جالب تر از مال من بود.

من شما را دوست دارم <3

توجه: محدودیت های را آغاز کرده اند که کاهش در هوبئی استان و جمعی قرنطینه مراکز بود که در ووهان سرمایه خود را برای برگزاری آلوده بیماران با علائم خفیف بسته اند به گفته نیویورک تایمز. مقامات چینی گفت: در 19 مارس که هیچ مورد جدید گزارش در ووهان یا استان است.

نوشته شده توسط Tony Wesolowsky بر اساس مواد از RFE/RL در گرجستان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>