دنیای ویروس مرگ و میر تصویب 100,000 با نیویورک منطقه ضربه سخت

نیویورک (AP) — در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus رسید گذشته 100,000 روز جمعه به عنوان اپیدمی در آمریکا کاهش گسترش نوار طریق نه فقط شهر نیویورک اما تمام سه دولت شهری منطقه 20 میلیون نفر متصل شده توسط یک درهم و برهم کردن از مترو و قطار و اتوبوس.

در اتاق خواب جوامع در سراسر رودخانه هادسون در نیوجرسی به شرق در لانگ آیلند و شمال به کانکتیکات مقامات ضبط شد برخی از بدترین شیوع بیماری در این کشور حتی به مقامات بهداشت عمومی ابراز خوش بینی که با سرعت از عفونت به نظر می رسد به کاهش باشد.

به عنوان پنج منطقه متروپولیتن نیویورک اختصاص بیش از نیمی از ملت 18,000 یا پس از مرگ با دیگر نقاط داغ در مکان هایی مانند دیترویت, لوئیزیانا, و, واشنگتن d. C.

“هنگامی که آن را به شهر وجود دارد بنابراین بسیاری از مسافران و سفر آن را می شود در همه جا گفت:” مت Mazewski یک دانشگاه کلمبیا اقتصاد دانش آموز که سعی کردم به دور از کانون ترک آپارتمان خود در نزدیکی شهر نیویورک پردیس برای خانه پدر و مادر خود در دره, New Jersey.

در سراسر جهان تعداد مرگ و میر, آمار دیگری غمگین عطف به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز در حالی که تایید عفونت های رسیده حدود 1.7 میلیون.

ایالات متحده آمریکا است که در مسیر هر روز در حال حاضر به رسیدن به ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد مرده هر چند درست و ارقام در عفونت و زندگی از دست رفته در سراسر جهان بر این باور هستند که بسیار بالاتر به دلیل محدود تست, دولت, پوشش یو پی اس های مختلف و شیوه های شمارش.

در مکان هایی مانند نیویورک, ایتالیا و اسپانیا به عنوان مثال بسیاری از قربانیان که فوت در خارج از بیمارستان می گویند در یک خانه یا یک خانه سالمندان — شده اند از جمله در تعداد.

با مسیحیان در سراسر جهان به عنوان آخر هفته عید پاک, بهداشت عمومی مقامات و رهبران مذهبی به طور یکسان از مردم خواست در خانه بمانند و هشدار داد که نقض مستندات و اجتماعی فاصله قوانین می تواند این ویروس را به آمدن طوفان بازگشت. مقامات در اروپا قرار داده تا موانع استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و با صدور احضاریه به رانندگان که تا به حال بدون هیچ دلیل خوب می شود.

حتی در مکان های که در آن بحران به نظر می رسید به کاهش این مرگ روزانه بالغ شد سخت به خرس.

“من درک می کنم فکری و چرا از آن اتفاق می افتد” گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک که در آن دولت و میر رز 777 به بیش از 7,800. “”این نمی شود آن را آسان تر برای قبول است.”

اما نیویورک مقامات همچنین گفت که تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار از اواسط ماه مارس و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش: 290 جدید بیماران در یک روز در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد از بیش از 1 ، 000 هفته گذشته است. کومو گفت: اگر این روند دارای نیویورک ممکن است نیاز به سرریز بیمارستان درست است که مقامات شده اند تکاپوی ساخت.

نیوجرسی شیوع بیماری با شروع دولت اول تایید عفونت, در, مردی که تبدیل بین نیویورک و فورت لی آپارتمان. این ویروس در حال حاضر در تمام 21 شهرستان نیوجرسی است.

به عنوان جمعه, Nassau County, در نیویورک و لانگ آیلند و تا به حال در مجموع بیش از 700 مرگ و میر. Bergen County, New Jersey, و شهرستان Westchester, New York, تا به حال حدود 400 هر. Essex County, New Jersey, و, Suffolk County, New York, هر دو ثبت بیش از 350. Fairfield County, کانکتیکات, تا به حال حدود 180.

کانکتیکات مقامات گفت: بسیاری از عفونت وجود دارد می توان به موارد در نیویورک, شهرستان Westchester.

“این یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای” کنتیکت رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: در ماه گذشته.

برای چند روز در حال حاضر دو نفر از جهان دیگر بدترین ضربه مکان ایتالیا و اسپانیا گزارش جدید عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است درست کردن حتی به عنوان مرگ روزانه عوارض باقی می ماند و تکان دهنده است.

اسپانیا ثبت 605 بیشتر مرگ و میر پایین ترین رقم در بیش از دو هفته و در آوردن آن به طور کلی تلفات به بیش از 15,800. ایتالیا گزارش 570 اضافی مرگ و میر در مجموع بیش از 18,800.

با برخی از نشانه هایی از امید ظهور, سوالات شدت مورد زمانی که محدودیت ممکن است سست می شود. اسپانیا گفت: کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز می تواند به سر کار در روز دوشنبه در حالی که مدارس اکثر مغازه ها و دفاتر بسته باقی خواهد ماند. در ایتالیا وجود دارد درخواست برای راه اندازی مجدد ساخت.

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که پیش از موعد لغو محدودیت می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

کومو تکرار است که گفت: “قبل از اینکه ما را یک گام به جلو بیایید نگاهی به آنچه که ما در حال ورود به.”

ایتالیا و ایرلند و یونان در میان کشورهای توسعه مستند سفارشات به ممکن است.

به عنوان تهدید فروکش در برخی از جاها این افزایش در جاهای دیگر. در ایالات متحده آمریکا میشیگان اعلام 206 جدید میر پنج شنبه, بالاترین مجموع روزانه و از 117 روز پیش از آن. در اروپا و بریتانیا ثبت 980 جدید مرگ و میر نیز یک روز بالا, برای, نزدیک به 9,000 مرده در همه.

نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده در بیمارستان بستری شد اما از مراقبت های ویژه. پدرش استنلی جانسون گفت: نخست وزیر باید به “استراحت” قبل از بازگشت به کار.

روز جمعه برخی از کلیساها در سراسر جهان برگزار می شود, خدمات آنلاین, در حالی که دیگران مرتب نماز در رانندگی-در تئاتر. در پاریس خدمات پخش شد از تقریبا خالی بسته-به-این-عمومی کلیسای جامع نوتردام هنوز هم به شدت زخم خورده از آتش یک سال پیش.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا و Catalini از Morrisville, Pa. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>