بارسلونا اسپانیا (AP) — مسافران لوکس بوش را around-the-world کروز قبل از شروع جهان گریبانگیر شد توسط coronavirus همه گیر در نهایت با نزدیک شدن به پایان خود ادیسه پس از 15 هفته در دریا.

کشتی کوستا Deliziosa شد عنوان جمعه به سوی یک بندر در اسپانیا قبل از پایان سفر خود در ایتالیا — هر دو کشور ویران شیوع کروناویروس.

کاستاریکا Crociere یک ایتالیایی کروز شرکت گفت که Deliziosa که مجموعه بادبان از ونیز در اوایل ژانویه با 1,831 مسافر تا به حال هیچ مورد از COVID-19 سرنشین.

این Deliziosa یک حدود 300 متر (1,000-پا) کشتی را پیاده 168 اسپانیایی مسافران در روز دوشنبه در بارسلونا پورت. سپس Deliziosa خواهد سر به مقصد نهایی, جنوا, ایتالیا, که در آن انتظار می رود که به شما اجازه غیر فعال باقی مانده از مسافران و ایتالیایی ها و کسانی که از ملیت های دیگر در روز چهارشنبه.

یک سخنگوی این شرکت گفت: یک مسافر در سمت چپ کشتی پیش از آن در هفته در مارسالا سیسیل برای مسائل مربوط به سلامت و COVID-19 آزمون که منفی بود.

بودن در بوش برای هفته طول همه گیر “بود نه حقیقی آن باور نکردنی بود گفت:” مسافر کارلوس پایا’ زندگی می کند که در والنسیا, اسپانیا و دریانوردی با همسر خود. او افزود که در آنها اعضای خانواده در اسپانیا.

“اخبار بود که پس از رسیدن از خانه باعث شد همه ما بسیاری از نگرانی و اندوه گفت:” آسوشیتد پرس توسط پیام متنی شنبه شب. “برای ما این بود که یک سکته مغزی از شانس خوب می شود که در آن ما شد.”

“از پرت (استرالیا) با توجه به رشد همه گیر و البته برای کسانی از ما که کودکان در اسپانیا ما ترجیح داده اند برای بازگشت,” او اضافه شده است. “دیگر مسافران از سوی دیگر با توجه به سن می خواستم برای ماندن در هیئت مدیره دانستن که قایق شد امن و مطمئن است.”

مقامات فرانسوی تا به حال رد درخواست توسط کاستاریکا برای اجازه به پیاده چند صد مسافر از فرانسه و کشورهای نزدیک در مارسی. “سلامت وضعیت در هیئت مدیره کشتی با 1,814 مهمان و 898 نفر از اعضای خدمه نمی کند در حال حاضر هیچ مشکلی برای سلامت عمومی و هیچ موردی از COVID-19,” کوستا بیانیه ای گفت:.

در حالی که افراد آلوده به ویروس coronavirus اغلب تجربه خفیف یا متوسط علائم و عوارض احتمالی مانند ذات الریه می توانید با قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

این Deliziosa در اصل با توجه به بازگشت به ونیز در آوریل 26. پس از U. N. سازمان بهداشت جهانی هشدار همه گیری این کشتی که تا به حال فقط یک پورت در Fremantle, western Australia, تنها ویژگی های و سوخت گیری متوقف می شود قبل از سفر بازگشت به سوی دریای مدیترانه که در زمان آن را از طریق کانال سوئز با توجه به شرکت.

مسافر Jean-Pierre Escarras از مارسی یک ویدیو از کابین خود را که دختران خود را به اشتراک گذاشته در شبکه های اجتماعی که در آن او می گوید: “ما این است که محل حبس. ما خوش شانس به یک پنجره است.”

زن و شوهر گفت که پس از یک توقف در سیدنی, کشتی فعالیت بودند “کاهش می یابد و یا گاهی اوقات لغو شد. ما شده اند قادر به گرفتن بر روی زمین پس از 14 مارس – که 34 روز.”

مسافران گفت که بنادر عمان در امتداد کانال سوئز و همچنین در سیشل و اقیانوس هند پورت حاضر به اجازه کشتی حوض.

اسپانیایی مسافر پایا’ ستایش کاپیتان و خدمه.

کاستاریکا گفت: مسافران شد محدود به کابین خود تنها برای دوره تا کشتی شنیده می شود که بیمار مهمان که در سیسیل به حال آزمایش منفی است. آن را می گویند نیست چه مدت این دوره به طول انجامید.

این شرکت گفت: از آنجا که این کشتی ایتالیایی-پرچم آن را به دنبال ایتالیایی اقدامات پیشگیرانه مورد استفاده در این بیماری همه گیر از جمله ایمنی فاصله بین مهمانان مانند مدیریت تعداد که می توانند وارد مواد غذایی مناطق در هر زمان و انتقال سرگرمی به کابین تلویزیون.

یک زن فرانسوی که در قوانین را در داخل کاستاریکا Deliziosa دست آورد حدود 100 امضا در یک دادخواست آنلاین به اصرار دولت فرانسه برای دخالت به آنها را به خانه.

اما مقامات فرانسوی محروم شده Deliziosa از پیاده بیش از 1000 مسافر قبل از مقصد نهایی خود را در ایتالیا.

دولت منطقه ای برای, Bouches-du-Rhone در جنوب فرانسه ذکر شده در سراسر کشور ممنوعیت خارجی اجازه می دهد کشتی های کروز به حوض به عنوان بخشی از فرانسه به ویروس مربوط به سلول اقدامات است. ایتالیا نیز محروم خارجی کشتی کروز به عنوان آن جنگ شیوع ویروس.

فرانسه دولت معافیت اعطا شده به شش کشتی کروز دیگر در هفته های اخیر به فرانسوی اجازه می دهد مسافران برای دریافت کردن اما حاضر این زمان گفته قبلی متوقف می شود نامعقول پلیس محلی و مقامات بهداشتی در حال حاضر بسیج به مبارزه با فرانسه عفونت بحران است.

ماه گذشته دو کشتی کروز کاستا کشیده به پورت ایتالیایی از جمله یکی که قبلا روی مسافران که تست مثبت برای COVID-19 قبل از اینکه متحرك در فرانسه.

معلوم بود اگر یا که در آن مسافران بودند که در نهایت با توجه به گام روی زمین پس از هفته قایقرانی روی Deliziosa خواهد بود قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

___

آنجلا چارلتون گزارش از پاریس. فرانسیس D’Emilio گزارش از رم. کالین بری کمک از Soave, ایتالیا.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im