بیش از 30 کشور گزارش موارد جدید کروناویروس و پنج وجود دارد اصلی خوشه نگرانی که تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 شکست خورده اند و در آستانه یک بیماری همه گیر نزدیک است.

اکثر موارد در چین که در آن ویروس سرچشمه در ماه دسامبر و همچنین ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

در فوریه 24, عراق, افغانستان, بحرین, کویت و عمان, گزارش اولین مورد از coronavirus-همه مربوط به افرادی که از ایران می آیند.

موارد جدید نیز گزارش شده در الجزایر و کرواسی و فرانسه سوئیس و آلمان.

ایتالیایی مقامات در تاریخ 25 فوریه گزارش داد که 11 نفر را در 24 ساعت گذشته و 332 مورد تأیید از ویروس 100 بیشتر از روز قبل.

ایران نزدیک به 100 مورد تأیید و رسما 15, مرگ و میر, اما رسانه های خارج از ایران قرار داده و تعداد مرگ و میر در 68 منجر به این باور است که تهران در پوشش است تا دامنه واقعی از وضعیت سلامت.

“ایالات متحده عمیقا از اطلاعات نشان می دهد که رژیم ایران ممکن است سرکوب اطلاعات حیاتی در مورد شیوع این بیماری در کشور” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به خبرنگاران در واشنگتن است.

COVID-19 را گسترش اجتناب ناپذیر است و بقیه جهان نیست آماده کارشناسان و مقامات در ایالات متحده و سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته اند.

بروس Aylward که رهبری که رهبری تحقیقی ماموریت به چین گفت: یکی از نتیجه گیری او برای بقیه جهان است “آن را به سادگی آماده نیست.”

“این ویروس را نشان می دهد تا” Aylward گفت: در ژنو کنفرانس خبری. “فکر می کنم [اگر] این ویروس میخوام تا فردا.”

و در ایالات متحده که دارای 57 موارد مقامات بهداشت گفت: ویروس قطعا گسترش بیشتر به طور گسترده ای در کشور در برخی از نقطه.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا زمانی که گفت:” نانسی r. schultze ، یک مقام ارشد با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اصرار دولت های محلی کسب و کار و مدارس به منظور توسعه برنامه های.

این گسترش باعث شده است تا برخی از کارشناسان به این نتیجه ویروس است که فراتر از مهار.

“ما نمی توانیم بگوییم که از آن شده است شامل” مایکل Osterhold مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست گفت: در فوریه 21.

اپیدمیولوژی علامت Lipsitch یک استاد دانشگاه هاروارد گفت: ویروس “در نهایت نمی تواند containable.”

در یک مصاحبه منتشر شده توسط اطلس در فوریه 24, او پیش بینی کرد که 40-70 درصد از جمعیت جهان را آلوده با کروناویروس در سال آینده – هر چند او می گوید: بسیاری خواهد شد که “بیماری خفیف” و یا ممکن است مشاهده هر گونه علائم در همه.

که تا کنون خودداری از اعلام کامل در مقیاس جهانی هشدار همه گیری — یک حرکت است که باعث خاص نظارتی اقدامات توسط آژانس سازمان ملل متحد.

هنوز هم در جهان است “teetering بسیار نزدیک” به یک بیماری همه گیر, Dr. Anthony Fauci ایالات متحده موسسه ملی بهداشت بیماری های عفونی و رئیس گفت: AP.

COVID-19 تن کشته و بیش از 2600 نفر و بیش از آلوده 77,000 دیگران در چین است. در سایر نقاط جهان وجود داشته است بیش از 40 کشته و 2,700 موارد است.

این بیماری همه گیر را اختلال باعث شده است که بازارهای سهام به رکود در سراسر جهان با محدودیت های تحمیل شده بر مسافران و رویدادهای ورزشی لغو شد.

وال استریت را دیدم یک روز دیگر از ضرر و زیان در فوریه 25 عصبی با سرمایه گذاران scooping تا ریسک پایین اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده.

معیار S&P 500 دهکدهای از دست داد 7.6 درصد در چهار روز گذشته و گسترده بر اساس شاخص Dow Jones Industrial Average با 879 امتیاز برای دو روز از دست دادن 1,911 امتیاز. فن آوری غنی نزدک پاک شده خود سود برای سال غلت 2.8 درصد است.

بازارهای آسیایی مخلوط شد در حالی که بازارهای اروپایی کاهش یافت و همچنین.

با گزارش توسط اقیانوس اطلس سیاسی AP به یمن و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im