سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ کامل پروب به ورزش خیانت

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) تا پایان رسیدگی به تقریبا 300 روسیه ورزشکاران با تقریبا نیمی از شواهد نشان از دستکاری.

WADA در بیانیه ای گفت در 30 آوریل این دست موارد 298 ورزشکاران به 28 مبارزه با دوپینگ سازمان از جمله 27 بین المللی, ورزشی فدراسیون و یکی از عمده اختراع سازمان است.

از کسانی که مورد بررسی فایل ها از 145 ورزشکار مشخص شد برای دستکاری.

WADA گفت مربوط به سازمان های بین المللی را مجبور به تصمیم گیری در مورد آنچه عمل را در برابر هر دوپینگ مورد.

اما همچنین گفت: این گزینه را مورد به دادگاه داوری ورزشی اگر اقدام علیه دوپینگ گرفته نشده “در یک بازه زمانی معقول.”

“این واقعیت که ما نقل مکان کرد و به نتایج مدیریت فاز در حال حاضر برای کل گروه هدف این معنی است که ما یک گام نزدیک تر به آوردن کسانی که فریب خورده به عدالت است. این همیشه هدف برای ما به عنوان ما همچنان به انجام آنچه که بهترین است برای پاک کردن ورزش و ورزشکاران در سراسر جهان گفت:” گونتر جوان مدیر WADA مستقل هوش و تحقیقات تیم.

WADA محققان sifted از طریق 26 ترابایت داده و هزاران نفر از نمونه ها بر روی یک کامپیوتر و بایگانی آن به دست آمده در سال 2019 از یک خوار مسکو آزمایشگاه و تاسیسات آزمایشگاه سیستم اطلاعات مدیریت (LIMS) که در آن دوپینگ موارد تحت پوشش بودند.

WADA گفت: محققان خود را مواجه با مانع با توجه به اتهام روسیه دستکاری داده های بایگانی و دیگر تلاش به آنها را پرتاب کردن آهنگ در کاوشگر.

آژانس ضد دوپینگ رئيس جمهور Witold Banka, تاکید بر تحقیقات ادامه خواهد داد به دستکاری است.

“این پایان راه است,” او گفت: با اشاره به reanalysis حداقل 57 نمونه از مسکو آزمایشگاه.

دوپینگ اتهامات دامنگیر این کشور پس از نزول بزرگ مقیاس حمایت دولت دوپینگ با هدف بهبود آن مدال عملکرد در بازی های المپیک زمستانی 2014 در روسیه در دریای سیاه سوچی.

در سال 2019 وادا ممنوع روسیه از تمام رویدادهای ورزشی بین المللی به مدت چهار سال برای آن تلاش برای تضعیف این تحقیقات به وزارت امور خارجه-حمایت دوپینگ که مسکو را رد می کند.

با گزارش AFP از آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>