کارگر در ژاپن مراقبت از خانه محکوم به قطع برای کشتار جمعی

توکیو (AP) — یک دادگاه در روز دوشنبه محکوم سابق مراقبت در منزل کارمند به قطع برای knifing به مرگ 19 افراد معلول و مجروح شدن ده نفر دیگر در مرگبارترین حمله دسته جمعی در بعد از جنگ جهانی دوم در ژاپن.

این یوکوهاما دادگاه منطقه محکوم ساتوشی Uematsu از قتل و مجروح شدن 24 ساکنان دیگر و دو مراقبان در Yamayuri-en مسکونی مرکز در ماه جولای سال 2016.

در جریان تحقیقات و محاکمه Uematsu بارها و بارها گفت که او تا به حال هیچ تاسف و در تلاش بود برای کمک به جهان با کشتن مردم او فکر بار. گروه های حمایت گفت: گمان نمایش منعکس مداوم تعصب در ژاپن در برابر افراد معلول است.

محاکمه متمرکز بر وضعیت روانی در زمان ارتکاب جرم. قاضی Kiyoshi Aonuma اخراج دفاع درخواست به تبرئه او ذهنی بی کفایت با توجه به ماری جوانا مصرف بیش از حد.

“حملات بودند عمد و متهم اقدام شد به طور مداوم به رسیدن به هدف خود” Aonuma گفت: با توجه به NHK تلویزیون عمومی.

“جرم و جنایت که در زمان زندگی از 19 نفر بود بسیار فجیع و خسارات ناشی از آن غیر قابل مقایسه است به هر مورد دیگر” او به نقل از Kyodo News عنوان کرد و گفت.

Uematsu او موی دم اسبی دم اسب و با پوشیدن یک کت و شلوار تیره گوش به قاضی تحویل حکم با توجه به نقشه ها توسط یک هنرمند در دادگاه. پس از این قاضی اعلام پایان جلسه Uematsu دستش را به دنبال اجازه به صحبت می کنند, اما اجازه داده نمی شد به انجام این کار.

دادستان گفت: Uematsu را انگیزه آمد خود را از تعصبات و تجربه کاری در خانه و نه از استفاده از ماری جوانا. گفتند Uematsu شد و ذهنی صالح و باید مسئولیت برای اقدامات خود را.

قتل آینه طرح شرح داده شده در نامه ای که Uematsu سعی کرده بود را به یک رهبر پارلمانی ماه قبل از حمله. او شغل خود را ترک در Yamayuri-en تسهیلات پس از مواجه شدن در مورد این نامه و متعهد شد به مراقبت های روانی منتشر شد اما در عرض دو هفته مقامات گفته اند.

Uematsu و 30 گفته کادر پزشکی و مقامات که او تحت تاثیر افکار نازی به رهبری آدولف هیتلر که به کشتار افراد معلول دیده می شد به عنوان در نظر گرفته شده برای بهبود درک استاد نژاد.

Kazuya اونو که پسر تاکاشی زخمی شد اما جان سالم به در برد گفت: او هنوز هم نمی فهمم که چرا این قتل رخ داده است.

“من خیره شد در او در طول آزمایش برای دیدن اگر او نشان داد و هر گونه احساسات عذرخواهی و یا پشیمانی, اما من نمی تواند هر گونه که” او به خبرنگاران گفت: پس از حاکم. “محاکمه به پایان رسید بدون هیچ گونه توضیحات قانع کننده که چرا این قتل اتفاق می افتاد.”

Shinichiro کوماگایا متخصص اطفال در دانشگاه توکیو است که فلج مغزی گفت: مورد تأکید تبعیض علیه افراد معلول است که همچنان ادامه دارد در ژاپن است. “به منظور از بین بردن خشونت علیه افراد معلول, آن مهم است برای کل جامعه برای به اشتراک گذاشتن در حمایت از افراد با معلولیت های شدید” کوماگایا گفت: در مصاحبه با NHK. “اما در جامعه ما این مسئولیت را به طور کامل فشار بر روی خانواده های خود و مراقبت از خانه و من فکر می کنم این نگرش است که ریشه و علت چنین خشونت است.”

ژاپن حفظ مجازات اعدام با وجود رشد بین المللی انتقاد. دولت نظرسنجی نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق مردم با پشتیبانی از اعدام. ژاپن و ایالات متحده آمریکا هستند و تنها دو کشور در گروه هفت کشورهای صنعتی که حفظ سرمایه است.

اعدام های انجام شده در بالا پنهان کاری در ژاپن که در آن زندانیان اطلاع از سرنوشت آنها تا صبح آنها به دار آویخته شدند. از سال 2007 ژاپن را آغاز کرده است با انتشار اسامی کسانی که اعدام شده و برخی از جزئیات جنایات خود را, اما آشکار هنوز هم محدود است.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>