زن متهم به خروج از دوست پسر او را در چمدان به مرگ

زمستان در پارک فلوریدا. (AP) — مقامات در فلوریدا بازداشت شده اند که یک زن متهم زیپ دوست پسر او به یک چمدان ضبط خود را تکرار گریه می کند برای کمک می روم و او را در قفل شده است تا او با توجه به دفتر کلانتر به اسناد و مدارک.

نمایندگان با نارنجی شهرستان کلانتر دفتر در زمان سارا Boone, 42, به حضانت در درجه دوم به اتهام قتل به مرگ Jorge Torres جونیور, 42, آژانس گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

بون به نام 911 بعد از ظهر دوشنبه از زمستان در پارک خانه و گفت dispatchers دوست پسر او مرده بود و رسانه های خبری گزارش شده است. محققان گفت: او ادعا کرد که آنها تا به حال شده است, نوشیدن, شب قبل از و توافق خواهد بود اگر خنده دار تورس رو به چمدان در طول یک بازی پنهان و به دنبال با توجه به سوابق دادگاه به دست آمده توسط رسانه های خبری.

بون گزارش اعتراف او زیپ تورس به چمدان به طبقه بالا رفت به رختخواب و بیدار شد صبح روز بعد برای پیدا کردن او هنوز هم در داخل و بی توجه به اسناد و مدارک ادعایی.

کلانتر گفت بون اظهارات نمی خط تا با شواهد تصویری بر روی تلفن خود را نشان چمدان آبی رو به رو با تورس تلاش خود را به صورت رایگان. در این ویدئو او به نام برای کمک و فریاد زد که او نمی توانستم نفس بکشم, مقامات گفت.

بون می تواند صدای خنده و گفت: “این چیزی است که من احساس می کنم زمانی که شما تقلب در من” نوشت: محققان در اسناد و مدارک.

این معلوم نیست که آیا بون یک وکیل است که می تواند نظر او را به نمایندگی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>