با “مادر طبیعت در اتهام’ سدها رها کردن سیلاب

جکسون از دست ندهید. (AP) — روز و روز از بارندگی ایجاد شده یک معضل برای مقامات مدیریت سدهای همراه تورم رودخانه می سی سی پی و تنسی. آب منتشر می شوند در نهایت بدتر شدن سیل برای زندگی مردم پایین دست.

نمایشی تصویری ارسال شده توسط تنسی آتش نشانی نشان داد تاثیر: دو خانه پایین سقوط یک بلوف بیش از تنسی رودخانه در حالی که بسیاری از دیگران شده اند غرق به پشت بام خود به عنوان کل محله ناپدید می شوند در آب گل آلود در زیر دره تنسی اقتدار Pickwick مخزن.

“این کاملا شما را می کشد, دانستن است که” خانه در حال گرفتن نابود پایین دست از سد TVA سخنگوی جیم Hopson گفت: آسوشیتد پرس در روز دوشنبه. “ما مهندسین در وظیفه 24-7 تلاش برای کشف کردن آنچه که موثر ترین راه برای انتقال این آب در پایین دست با حداقل تاثیر است. آنها آن را احساس کنید. من آن را احساس کنید.”

فوریه باران شده اند “400 درصد از نرمال و ما باید در آینده بیشتر در این هفته است. این نوع بی پایان نبرد” Hopson اضافه شده است.

می سی سی پی هنوز هم چهره یک “وضعیت مخاطره آمیز است که می تواند به نوبه خود در هر لحظه” رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: در جکسون که در آن رودخانه مروارید بود و انتظار می رود به اوج دوشنبه پس از جاری شدن سیل در پایتخت کشور و اطراف آن. بیشتر باران در راه این هفته از آن می تواند روز قبل از سیل شروع به عقب رفتن او هشدار داد.

در یکی جکسون محله ساکنان ور رفته, قایق, قایق و قایق های ماهیگیری به بررسی خانه های خود را به آسانسور به دیگر کشورهای همسایه. برخی از آنها قادر به ورود به خانه های خود را در حالی که دیگران peeked به ویندوز برای دیدن اگر هر گونه آسیب انجام شده بود داخل. سیلاب شوربا در صندوق پستی نشانه های خیابانی و اتومبیل هایی که در سمت چپ شده بود در driveways.

در یک بیت از اخبار خوب و مقامات در یک مخزن upriver کنگره آمریکا روز یکشنبه گفت که سطح آب در مخزن به حال تثبیت اجازه می دهد آنها را به ارسال آب کمتر downriver. خدمات ملی آب و هوا که شده پیش بینی این رودخانه خواهد تاج یکشنبه در 38 سر پا, در روز یکشنبه کمی کاهش می یابد که به 37.5 ، این رودخانه در حال حاضر پیش بینی به تاج دوشنبه.

اما حتی با این که توسعه مقامات خواست ساکنان به توجه به تخلیه دستور بررسی در جاده تعطیلی قبل از سفر و اقامت در خارج از سیلاب هشدار داد که حتی به ظاهر ارام آب می تواند ماسک حرکت سریع جریان و آلودگی است. اجرای قانون مقامات رفت و درب به درب گفتن مردم را تخلیه کنند.

“ما انتظار داریم این رودخانه ادامه به افزایش بیش از 24 ساعت آینده و یا تا” ریوز گفت: در یک کنفرانس خبری در جکسون. “ما نه از جنگل است.”

سنگین باران و جاری شدن سیل تحت تاثیر یک منطقه گسترده ای. می سی سی پی, مدیریت اضطراری مقامات روز یکشنبه گفت که آنها تا به حال دریافت اولیه آسیب گزارش از 11 شهرستان در ارتباط با آب و هوایی شدید آغاز شد که در فوریه. 10.

و در ساوانا در ایالت تنسی آمریکا که نشسته درست در زیر Pickwick سد این Hardin County Fire Department گفت: مردم با خیال راحت تخلیه از یک داستان دو صفحه اصلی مشرف به رودخانه تنسی قبل از پرتگاه راه داد و خانه را شکست و از هم جدا خرابه کشویی صدها پا به آب. ده ها تن از خانه های دیگر در بیشتر مناطق کم ارتفاع بودند غرق در این بخش هواپیماهای بدون سرنشین تصویری نشان داد.

The Pickwick بعدی-برای-آخرین سد در TVA سیستم و تمام آب از یک حوضه رودخانه کشش به ویرجینیا و گرجستان به جریان از طریق آن قبل از رسیدن به رودخانه اوهایو و سپس می سی سی پی. سطح آب در پشت بالادست انشعاب سدها استفاده می شود برای جلوگیری از جاری شدن سیل افزایش یافته است تا آنجا که 40 فوت در این ماه اما حتی پس از آن Pickwick شد انتشار 2.36 میلیون گالن در دوشنبه دوم پایین فقط کمی از 2.5 میلیون گالن در هر ثانیه یکشنبه شب Hopson گفت.

“مادر طبیعت است که واقعا یک مسئول — ما به سادگی سعی کنید برای مدیریت آنچه که مادر طبیعت به ما می دهد برای به حداقل رساندن این اثرات در طول 652 مایل تنسی رودخانه و آن هزاران مایل از شاخه های فرعی و جریان” Hopson گفت.

حدود 2,400 سازه های سراسر سه می سی سی پی شهرستانهای نزدیک به رودخانه مروارید و آن بارنت مخزن — Hinds, Rankin و مدیسون — می تواند آب را در داخل خانه و یا در محاصره سیل گفت: Malary سفید از می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری.

جکسون شهردار چکو لومومبا گفت: قدرت بسته شده بود به 504 خوابگاه به عنوان یک احتیاط ایمنی و حدود 30 نفر در یک پناهگاه.

مروارید بالاترین ثبت تاج بود 43.2 در مارس 17, 1979. دوم بالاترین سطح رخ داده است ممکن است در 5 سال 1983 زمانی که رودخانه رز به 39.58 ،

شنبه شب مقامات منتشر شده آب از نزدیکی بارنت مخزن خود را به کنترل سطح است. آنها خواست ساکنان در شمال شرقی جکسون که در سیل منطقه پایین دست از مخزن به ترک بلافاصله. توسط صبح روز یکشنبه ریوز گفت: مخزن ورودی و خروجی به حال برسونه.

جان و آهنگ ژینا اسمیت بسته بندی شده بود تا آنجا که آنها می تواند در سمت چپ و خانه خود را به عنوان آبهای گل رز پنج شنبه در حومه فلووود. آنها بازگشت و روز یکشنبه در همسایه خود را دیل فریزر را با قایق پارویی به بررسی آسیب های پس از آن در خود قایق رانی و ردیف دور.

“ما شده اند قادر به ماندن در اینجا هنگامی که آب می شود تا” جان اسمیت گفت. “اما به عنوان شما را تماشا کرده ام آن را در طول سال شما می دانید که هنگامی که به خارج. از آن زمان به این زمان است.”

یک پا و یک نیمه از آب در داخل خانه اسمیت گفت. او می خواهم در حال حاضر شده است در تماس با یک پیمانکار و نماینده بیمه به بازسازی خانه خود را که در آن او و همسرش لذت بردن از نشستن در پشت ایوان و تماشای گوزن و حیات وحش است.

“این رفتن به یک در حالی که برای ما به بازسازی اما ما امن هستند و ما همه OK” آهنگ ژینا اسمیت گفت.

هنگامی که رودخانه مروارید قله دوشنبه, آن را در آب سه تا چهار روز به پایین به طور قابل توجهی. بخشی از دلیل آن این است که پیش بینی انتظار می رود بارش باران بیشتر بین ظهر سه شنبه و چهار شنبه شب.

“این خواهد بود که روز قبل از ما از جنگل و آب شروع به عقب رفتن” ریوز گفت.

___

ربکا سانتانا کمک از نیواورلئان; Warren گزارش از آتلانتا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر