مسکو-یک خواننده اپرا هفته را صرف تشویق ساکنان ولادی کافکاز پایتخت روسیه اوستیای شمالی منطقه و اعتراض به مستند های اعمال شده توسط مقامات در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آخر آدرس به پیروان در یوتیوب, وی متهم به مقامات با استفاده از “یک ویروس است که وجود ندارد” به سرقت از مردم ،

در اواخر مارس 17 پلیس دستگیر وادیم Cheldiyev در خانه اش در سن پترزبورگ و اتهام او را تحت یک قانون جدید در برابر گسترش “خبر جعلی” در مورد COVID-19. طرفدار حاشیه تئوری های توطئه Cheldiyev تا به حال به دست آورد قابل ملاحظه پایگاه پشتیبانی در بخش های بازی نوستالژی برای اتحاد جماهیر شوروی — و نام تجاری coronavirus جعل.

اما با وجود دستگیری او Cheldiyev حامیان در ولدیکوکز خود زادگاه توجه خود را تماس و فرود در این شهر میدان اصلی در مارس 20. در علاوه بر این به آزادی جمعیت 2000 خواستار بلند کردن اجسام از خود انزوا قوانین و استعفای منطقه ای فرماندار ویاچسلاو Bitarov.

“من را ندارد تا این بیماری” Bitarov گفت: وقتی او به میدان آمد برای جلب رضایت جمعیت است. “و فقط یکی وجود دارد برای درمان آن: ماندن در خانه است.”

در ولادی کافکاز مانند دیگر شهرهای روسیه منتقدان می گویند خشم بیش از پناهگاه در خانه سفارشات و دیگر جنبش محدودیت های معرفی شده توسط مقامات است که توسط سوخت گسترده معنا که دولت در حال انجام است بیش از حد کوچک برای حمایت از کسانی که مشاغل از دست رفته و یا منابع خود را از درآمد پس از این اقدامات معرفی شدند.

“ما تقاضای کار” اولگ Bokoyev یکی از معترضان در ولدیکوکز گفت: RFE/RL در قفقاز شمالی خدمات. “ما به شما کسب درآمد پول برای نان خودمان را فقط با ما کار می کنند.”

با صندوق بین المللی پول پیش بینی 5 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی روسیه در سال جاری و قیمت نفت رو به کاهش به سطح بی سابقه رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و دولت او به دنبال تخفیف دادن مردم با وعده یارانه به furloughed کارگران و حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار.

اما اثرات اقتصادی این مستند را آغاز کرده اند به ضربه. در ماه مارس 67,000 تنها صاحبان توقیف کسب و کار خود را با توجه به مالی روزنامه Vedomosti — 77 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

یک نظرسنجی راه اندازی شده توسط بانک مرکزی در این ماه نشان داد که 35 درصد از روس ها تا به حال تجربه کاهش در درآمد خود را با 16 درصد گفت: این افت قابل توجهی بوده است. یک سوم از پاسخ دهندگان گفته اند که انتظار می رود وضعیت را بدتر کند در هفته های آینده. دستمزد واقعی در روسیه در حال حاضر شده است در حال سقوط ،

اعتراض در ولدیکوکز روسیه عمده سیاسی تجمع پس از همه گیر آغاز شد و نشان از تمرد علیه دولت تحمیل مستند آغاز شد که در تاریخ 30 مارس در مسکو شد و به سرعت تکرار در دیگر مناطق.

این تجمع برای چند ساعت به طول انجامید و پلیس ضد شورش با خشونت پراکنده آن را در پایان روز. مقامات گفتند که 39 نفر بازداشت شدند و Cheldiyev که آورده شده است و از سن پترزبورگ به اوستیای شمالی پس از دستگیری او دستور داده شده است برگزار می شود پیش از محاکمه در بازداشت به مدت دو ماه.

علیک Pukhayev یک ولادی کافکاز وبلاگ نویس بود که در این تظاهرات گفت: بسیاری از شرکت کنندگان با شناسایی غیر مومن views ظاهرا برگزار شد Cheldiyev یک خواننده که قبلا با مشهور Mariinsky تئاتر در سن پترزبورگ — از جمله محرومیت از این بیماری همه گیر. اما خشم بیش سقوط درآمد و بیکاری واقعی رانندگی نیروی.

تظاهرات مجازی

“مردم شده اند و نیاز به از خود جدا برای یک مدت طولانی, اما در همان زمان آنها را ببینید که چگونه کارخانه های بزرگ و فروشگاه ها همچنان به کار” Pukhayev گفت: RFE/RL در یک مصاحبه تلفنی. “و خود را در کسب و کارهای کوچک در حال ورشکستگی. بسیاری از مردم شغل خود را از دست.”

روسیه نه تنها در مواجهه با خشم عمومی بیش از ضرر و زیان اقتصادی در میان همه گیر; برزیل و ایالات متحده دیده می شود تظاهرات خیابانی علیه دولت تحمیل مستندات و دولتها در بسیاری از کشورها به دنبال آب و انتقاد بیش از درک انفعال و عدم حمایت از دولت است.

اما با تظاهرات غیر مجاز در روسیه ممنوع اعلام کرد, حداقل با توجه به دولت تفسیر قانون بسیاری از مردم سازمان یافته “مجازی تظاهرات” — با توجه به برنامه Yandex نقشه ها و GPS خدمات به “جمع آوری” در خارج از ساختمان های دولتی در شهرستانها عمده و ارسال نظر محکوم کردن آنچه که آنها می گویند رسمی است بی تفاوتی.

“مردم پرداخت مزایای! چه چیزی می تواند به افرادی که شغل خود را از دست زندگی می کنند؟!” خواندن یک نظر ارسال شده در جنوب شهر از Rostov-on-Don. “تغذیه فرزندان من!” جزئیات دیگر.

Yandex برنامه های در حال استفاده می شود معمولا توسط رانندگان برای اطلاع رسانی به دیگر رانندگان از ترافیک و موانع دیگر در جاده ها. اکثر نظرات ناپدید شد به زودی پس از آنها ظاهر و روسیه غول اینترنت است که تحت فشار کرملین در گذشته با آن مواجه اتهامات که از آن حذف آنها برای جلوگیری از مشکل از دولت است. یک نماینده از شرکت سرویس GPS گفت Vedomosti که نظرات هم اگر بیش از حد بسیاری از آنها ارسال شده در همان زمان به منظور جلوگیری از سربار خدمات ناوبری.

اما در حالی که مجازی تظاهرات در حال مصرف نگهداری شده اند وجود دارد چند نشانه هایی که در خیابان تظاهرات از این نوع که در ولادی کافکاز را گسترش فراتر از اوستیای شمالی. مقامات در ولدیکوکز وعده داده شده “تمام کمک های لازم” برای کسانی که شغل خود را از دست و اعتراض بود و نه تکرار در دو روز پس از آن برگزار شد.

تماشا کنید: فیلم های پدید آمده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که پلیس به زور بازداشت افراد به اتهام شکستن قوانین تحمیل شده به عنوان بخشی از تلاش ها برای محدود کردن گسترش coronavirus در کشور است.

در جای دیگر در روسیه در مواجهه با جریمه های سنگین و زندان زمان حتی برای خروج از خانه بدون دلیل خوب بسیاری از آنها چسبیده به جای سیستم عامل آنلاین به صدای نارضایتی.

Yekaterina Schulmann یک مسکو بر اساس دانشمند علوم سیاسی گفت: دولت پوتین ممکن است به طور جدی مورد آزمایش تا زمانی که محدودیت ها برداشته و روس ها شروع به دیدن آنچه در دراز مدت اقتصادی قتل عام همه گیر به شکل دراورده شده.

“من انتظار ما دیدن فندک محدودیت شروع وسط ممکن است,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “و سپس واقعی سیاست شروع خواهد شد. نه در مورد قرنطينه اما در مورد فقر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im