با چشم در روسیه و ناتو تنش آمادگی طول Coronavirus بحران

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ می گوید: اتحاد نظامی نباید اجازه دهند که این بیماری همه گیر کوروناویروس برای تبدیل شدن به یک تهدید امنیتی هشدار داد که دشمنان مانند روسیه و گروه های تروریستی می توانید سعی کنید به این وضعیت بهره برداری و انجام فعالیت های خصمانه.

استولتنبرگ ساخته شده نظرات در طی یک ویدیو کنفرانس خبری در مارس 1, در آستانه نشست ناتو و وزرای خارجه برگزار شد با ویدئو کنفرانس برای اولین بار در این سازمان 70 سال سابقه.

متفقین را در مجموعه ای به بحث در مورد پاسخ خود را به COVID-19 اپیدمی نیز آلوده کرده است که بیش از 880,000 مردم در سراسر جهان به قتل بیش از 44,100 با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط ایالات متحده مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز.

“هدف اصلی ما این است که به اطمینان حاصل شود که سلامت این بحران نمی کند تبدیل به یک بحران امنیتی,” استولتنبرگ گفت.

اقدامات سعی کنید به سرعت گسترش ویروس مجبور ناتو برای مقیاس کردن بازی جنگ اما Stoltenberg اصرار داشت که ناتو “آمادگی عملیاتی نگهداری می شود.”

متفقین “در ادامه به گشت زنی در آسمان و به دفاع از مرزهای ما و ما همچنان ماموریت و عملیات نیست حداقل در مبارزه با تروریسم به دلیل این تهدید همچنان وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که افزایش نظامی روسیه فعالیت نشان داد ناتو نیاز به باقی می ماند در آن گارد طول coronavirus بحران است.

“ما مهم فعالیت های نظامی نزدیک به ناتو در مرز با یک ورزش جدید در غرب مناطق نظامی از روسیه…و ما را دیده اند قابل توجه روسیه از حضور در دریای شمال” استولتنبرگ گفت.

هفته گذشته روسیه انجام شده در مقیاس بزرگ تمرینات مربوط به آن دو نظامی مناطق جغرافیایی نزدیک به ناتو در اروپای شرقی کشورهای عضو است. روسیه وزارت دفاع گفت: دریل که درگیر استراتژیک موشکی نیروهای در نظر گرفته شده بود برای بررسی آمادگی نیروهای نظامی برای مقابله با هر گونه سرایت.

در همین حال نیروی دریایی بریتانیا را گفت: آن رگ شده بود سایه کشتی های جنگی روسیه پس از “غیر منتظره ای بالا سطح فعالیت” در انگلیسی کانال و دریای شمال و لیتوانی گزارش داد که ناتو در حال ره پنج نظامی روسیه overflights.

در مارس 2, ناتو وزرای خارجه انتظار می رود به تکرار وحدت و همچنین حل و فصل و آمادگی برای پاسخ به تهدیدات.

این وزرا هستند همچنین با توجه به آدرس تحولات در افغانستان در حالی که استقبال از آنها 30th متحد شمال مقدونیه که رسما پیوست غربی داد هفته گذشته است.

با گزارش AFP dpa رویترز و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>