شراب هفته: شراب نیوزیلند Wairau رودخانه کارخانه شراب سازی

هنگامی که زندگی به شما دست لیمو, شما به طور معمول را لیموناد — و یا به طوری که می رود. اما زمانی که بحران نفت ضربه فیل و کریس گل رز در سال 1970 آنها تصمیم به رشد انگور به جای.

تا آن زمان گل رز در حال رشد یونجه برای صادرات به ژاپن. اما پس از نفت شوک ضربه را برداشت و خشک کردن محصول خود را به سود.

پس گل سرخ در زمان یک گام جسورانه و نگاه برای یک جایگزین برای استفاده از زمین های خود را. آنها تصمیم به گیاه انگور. و چه یک گام جسورانه آن بود.

تا آن زمان زمین های حاصلخیز در طول Wairau رودخانه (تلفظ “چرا-raow”) در Marlborough منطقه نیوزیلند سقوط کرده بود به بیشتر محصولات و یونجه.

پس از مبارزه با برخی از عمده اعتراضات در اطراف زمین استفاده از فیل و کریس در نهایت به دست آورده و رضایت و شروع به ایجاد خود را تاکستان در سال 1978.

معلوم لبه Wairau رودخانه است جایگاه ویژه ای برای رشد انگور. آن را به یک مکان منحصر به فرد است که ترکیبی از بهترین از مارلبرو را خاک, آب و هوا و زمین. آنها درست پیشگامان.

به زودی دیگر کشاورزان در منطقه خود به دنبال مثال و قبل از اینکه طولانی, بسیاری از همان مردم که در اصل اعتراض به گل سرخ ” تاکستان چشم انداز بودند درخواست آنها را برای مشاوره در کاشت خود را باغ های انگور.

گل سرخ کمک به تغییر و تحول عمده ای از Marlborough منطقه, کمک به نوبه خود یک خواب آلود جامعه کشاورزی به یکی از مهم ترین شراب رو به رشد مناطق در نیوزیلند.

آنها بزرگ شده و به فروش می رسد انگور خود را برای چندین سال اما در سال 1991 آنها تصمیم به گرفتن یکی دیگر از جهش بزرگ و شروع به ساخت شراب خود را از تاکستان. بنابراین Wairau رودخانه برچسب متولد شد.

در حال حاضر تمام پنج گل رز کودکان در حال عمیقا متصل به این مارلبرو کارخانه شراب سازی و همراه با شرکای خود درگیر هستند در خانواده کسب و کار شراب.

هر یک از اعضای خانواده نقش کلیدی در کسب و کار از کشت انگور و آب برای تامین مالی دولت و در حال اجرا بسیار محبوب Wairau رودخانه درب انبار (اتاق مزه) و رستوران.

من فرصت خوبی است برای ملاقات با فیل رز در شلوغ درب انبار در سفر اخیر به منطقه و مزه قابل توجه صف خود را از شراب.

در اینجا چند که باید آن را “شمال” به قاره ما.

نیوزیلند قطعا قرار دادن علامت آن در تولید ارزش محور, با کیفیت بالا sauvignon بلان شراب. این 2019 Wairau رودخانه Sauvignon بلان از Marlborough منطقه یک مثال از چگونه خوب مقرون به صرفه بطری از این انواع می شود.

ویژگی های این نسخه بوی میوه های گرمسیری و مرکبات و پوشیده از چمن یادداشت بر روی بینی. رسیده طعم شور میوه گواوا و گلابی نمایشگاه تازه شدت چشمگیر و تمام راه در سراسر ترد پایان برساند. همه شما نیاز به یک صفحه تازه shucked صدف و یک سطل آب یخ. $15

آن را همیشه سرگرم کننده به یادآوری است که نیوزیلند است خیلی بیشتر از فقط sauvignon بلان و pinot نوآر — که هر چیزی اشتباه است با آن. اما گاهی اوقات من فراموش کرده ام که وجود دارد قابل توجه دیگر گونه های در حال تولید در پایین دست مانند oh-خیلی خوشمزه 2018 Wairau رودخانه Pinot Gris.

این همه کاره و مواد غذایی دوستدار شراب بود من swooning جذاب با طعم سفید هلو و گلابی و Crenshaw خربزه. آنها فقط احساس می کنم خیلی خوش-حال-ظریف در دهان. پشت سر هم از citrusy اسیدیته در پایان نگه می دارد کام تجدید می کند و یک شام کامل همراه با تند غذاهای آسیایی. $16

به عنوان ذکر شده در بالا نیوزیلند ساخته شده است شهرت برای تولید با قیمت مناسب و قابل اعتماد pinot نوآر شراب اما 2018 Wairau رودخانه Pinot نوآر فقط ممکن است شما به دنبال در برچسب قیمت دو بار.

این مجلل شراب قرمز ویژگی های برداشته عطر گیلاس های رسیده و ادویه. بدن نرم و سخاوتمندانه با ظریف توت قرمز رایحه سایه ظریف برشته بلوط است. خوب رسیده تانن ارائه وزن و ساختار و در نتیجه طولانی بدون درز به پایان برسد. $18


گوش دادن و مشترک به “تاک مرد” پادکست در یک پادکست


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>