رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که جدید coronavirus را “دور” در ماه آوریل به عنوان درجه حرارت گرم است. در حالی که برخی از ویروس ها هستند فصلی آن هنوز روشن نیست که اگر این ویروس جدید را به دنبال خواهد داشت همان الگو و کارشناسان احتیاط در مقابل بانکی در آب و به حل و فصل شیوع.

شیوع یک بیماری تنفسی در حال حاضر شناخته شده به عنوان بیماری کروناویروس 2019 یا COVID-19 آغاز شد در ووهان چین در پایان 2019. با توجه به سازمان بهداشت جهانی که از Feb. 13 ویروس آلوده بیش از 46,000 مردم و کشته شدن حداقل 1,116.

برخی از دانشمندان و دیگران بر این باورند که اگر این کروناویروس جدید شبیه به آنفلوانزا و برخی دیگر ویروس ها می تواند پراکنده هنگامی که درجه حرارت آب و هوا را افزایش می دهد. اما در حال حاضر که ناشناخته و اینکه آیا این ویروس را کاهش آوریل نیز ممکن است لولا در دیگر عوامل از جمله میزان گسترش و اثربخشی مهار کردند.

“این امکان وجود دارد, اما آن است که افکار واهی و پوچ با قیاس با آنفولانزا و دیگر زمستان ویروس های تنفسی,” دانشگاه کلمبیا اپیدمیولوژی استفن مورس به ما گفت یک بازه زمانی آوریل. “من می خواهم می گویند صبر کنید تا ما به شما می دانم که اگر آن را درست است.” در عین حال به او توصیه می شود در ادامه به تلاش برای کنترل این ویروس و نه بودن “آرام توسط, امیدوار, اما, کاملا احتمالا اشتباه شباهتها.”

رئیس جمهور در اولین ارجاع و آب و هوا به طور بالقوه کمک به شیوع بیماری در یک صبح زود صدای جیر جیر در فوریه. 7 هنگامی که او گفت که او تا به حال فقط صحبت در گوشی با رئیس جمهور شی جین پینگ از چین است.

“هیچ چیز آسان است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اما Xi “موفق خواهد بود به خصوص که آب و هوا شروع به گرم و ویروس امیدوارم ضعیف تر می شود و پس از آن رفته است.”

چند روز بعد در کاخ سفید نشست با فرمانداران دولت او تکرار این ایده شد و مشخص تر در شیوع را در جدول زمانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Feb. 10: در حال حاضر این ویروس است که ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به انجام — شما می دانید بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما — گرما در می آید. به طور معمول آن دور خواهد شد در ماه آوریل است. ما در شکل بزرگ هر چند. ما 12 نفر — 11 موارد و بسیاری از آنها در شکل خوب در حال حاضر.

در آن زمان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید کرده اند 12 نفر در ایالات متحده اگر چه آژانس اعلام اضافی مورد در کالیفرنیا که بعد. از Feb. 13 شمارش افزایش یافته بود به کل از 15.

بعد در اظهارات خود به فرمانداران تهمت ستایش چین برای “انجام یک کار خوب” با شیوع و دوباره ذکر شده تماس خود را با چینی ها شد.

“من تا به حال یک بحث طولانی با رئیس جمهور یازدهم — برای افرادی که در این اتاق — دو شب پیش و او احساس بسیار با اعتماد به نفس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او احساس بسیار با اعتماد به نفس. و او احساس می کند که دوباره همانطور که اشاره کردم با مارس یا در ماه مارس, گرما به طور کلی می کشد این نوع از ویروس.”

تهمت نیز گفت: چیزهای مشابه در تجمع در نیوهمپشایر آن شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Feb. 10: “و راه, ویروس. … به نظر می رسد مانند آوریل, شما می دانید که در تئوری هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود — من امیدوارم که درست است. اما ما در حال انجام بزرگ در کشور ما است. چین صحبت من با رئیس جمهور یازدهم و آنها در حال کار بسیار سخت است. و من فکر می کنم آن را به کار خوب است. خشن مسائل من به شما بگویم, خشن, مسائل است. اما من فکر می کنم آن را به کار خوب است. ما تنها 11 مورد و همه آنها بهتر است.

وجود یک مبنای علمی برای برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به عنوان بسیاری از ویروس های تنفسی جزر در بهار و تابستان احتمالا به دلیل گرم وتر شرایط مانع گسترش ویروسی. اما ناشناخته در صورتی که امر به کروناویروس جدید — و آن را نمی خواهد که ویروس “به طور معجزه آسایی از بین می رود.”

فصلی از برخی از ویروس ها

متعدد انسان ویروس ها از جمله آنفلوانزا و برخی دیگر coronaviruses (چندین) هستند فصلی به طور معمول قابل توجه در ماه های سردتر با موارد کاهش به اتمام برسد. دانشمندان دقیقا مطمئن نیستید که چرا این اتفاق می افتد اما یکی از غالب نظریه این است که آن را به دلیل آب و هوا ،

“ما می دانیم که برخی از ویروس های تنفسی در هوا یا بر روی سطوح از دست دادن توانایی خود را برای آلوده کردن سلول های زیر گرم و نسبتا مرطوب شرایط” Linsey Marrاستاد مهندسی عمران و محیط زیست در ویرجینیا گفت: در یک ایمیل.

Marr که مورد مطالعه قرار ویروسی بقا تحت شرایط مختلف زیست محیطی گفت: ساز و کاری برای این ناشناخته است — و می تواند شامل بخش های مختلف از این ویروس از جمله ویروسی پاکت سطح پروتئین یا ژنوم وجود دارد اما به نظر می رسد چیزی در مورد سرد و خشک کن هوا است که اجازه می دهد تا برخی از ویروس ها را بهتر زنده ماندن و گسترش یافته است. “هنگامی که آب و هوا گرم تا شرایط نه به عنوان مطلوب برای ویروس بقا” او گفت:.

چند مطالعات نشان داده است که مطلق درجه حرارت به طور خاص ممکن است به خصوص مهم در رانندگی برخی از این اثرات است. مطلق رطوبت اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch توضیح داد: اساسا میزان رطوبت در هوا است. “این است که همیشه کم زمانی که آن را سرد به دلیل هوای سرد نمی تواند نگه داشتن مقدار آب و یا آن شروع خواهد شد به باران گفت:” در ایمیل.

Lipsitch است که یک نویسنده در یک مقاله که در مدل های آنفلوانزای فصلی شیوع بیماری در مناطق معتدل تمایل به شروع یک بار مطلق سطح رطوبت قرار می گیرند.

فراتر از مستقیم تعامل بین محیط زیست و ویروس فصلی برخی از ویروس ها نیز می تواند با توجه به عوامل اجتماعی مانند تقویم مدرسه و یا داخل سالن ازدحام و همچنین تغییرات در سیستم ایمنی بدن یک فرد.

آزمایش در موش به عنوان مثال باید نشان داده است که استنشاق هوای خشک ممکن است تضعیف پاسخ ایمنی بدن در برابر آنفلوانزا عفونت است. برخی از دانشمندان نیز مشکوک است که در زمستان کمتر قرار گرفتن در معرض آفتاب می تواند منجر به کاهش سطح ویتامین Dکه پس از آن می تواند به طور بالقوه کاهش توانایی بدن را برای مبارزه با ویروس.

Marr گفت وجود ندارد و در عین حال یک اجماع در میان دانشمندان در مورد آنچه که منجر به برخی از ویروس ها به فصلی — و آن را می توان ترکیبی از عوامل است. “این می تواند به دلیل تفاوت در ویروس زنده ماندن در هوا و روی سطوح و/یا آن را می تواند با توجه به تغییرات فصلی در افراد عملکرد سیستم ایمنی بدن,” او گفت:. “این یک منطقه فعال پژوهشی.”

دیوید Fismanمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو موافقت کرد و اشاره کرد که رانندگان از ویروسی فصلی هستند “اغلب سخت به شناسایی و با یقین به عنوان بسیاری از زیست محیطی و رفتاری عوامل تغییر در پشت سر هم.”

ناشناخته اگر ویروس جدید فصلی است

آیا ویروس جدید خواهد بود فصلی — و شیوع بیماری بهبود یافته با تغییر آب و هوا — ناشناخته است.

به دنبال بازگشت به سال 2003 در شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی شدید, Lipsitch گفت: آب و هوا “کمک کرده اند ممکن است کمی” اما شیوع این بیماری فروکش کرد به دلیل “بسیار فشرده تلاش های کنترل مبتنی بر قرنطینه از مخاطبین و جداسازی موارد است.” این ویروس جدید است که نسبتا شبیه به سارس ویروس های حدود 80 درصد از ژنوم که منعکس شده است در جدید خود را با نام, SARS-CoV-2.

Lipsitch اضافه شده است که او در حال انجام تجزیه و تحلیل “به نظر می رسد برای نشان دادن یک کمی کمتر انتقال در بیشتر خلاصه شرایط” برای جدید کروناویروس و برخی دیگر از انسان coronaviruses مسئول سرماخوردگی شایع است. اما او گفت: “است که به احتمال زیاد به اندازه کافی” را به ویروس جدید “‘دور’ در خود را دارد.”

Morse, کلمبیا, اپیدمیولوژی اشاره کرد که در کانادا یکی از شیوع سارس کنترل شد تا اواسط مارس اما یکی دیگر از نقطه اوج خود در اواخر ماه مه. یکی دیگر از coronavirus یک مسئول سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS رشد در دمای بالا و کشورهای حوزه خلیج فارس نشان می دهد آن را به خصوص حساس به شرایط محیطی. اما شیوع هر دو ویروس ها رانده شدند, توسط مراقبت های بهداشتی انتقال مورس گفت که تا کنون به نظر نمی رسد به این مورد مبتلا به این ویروس جدید است.

“ما نمی دانیم که اگر این ویروس خواهد بود فصلی از آنجا که ما نه به حال تجربه قبلی با این ویروس سارس و MERS لزوما خوب شباهتها او گفت:” در ایمیل. “این ممکن است از آن خواهد شد فصلی, اما آن را خیلی زود به بگویید, پس از آن فقط حدس و گمان است.”

در حالی که این ویروس جدید می تواند به طور مشابه رفتار به آنفولانزا چند اپیدیولوژی اشاره کرد که وجود دارد دلیل اضافی به فرض که خواهد در این مورد.

برای یکی حتی اگر آنفولانزا به طور کلی متهم در مناطق معتدل هنگامی که تابستان رول در اطراف وجود دارد موارد که در آن آنفولانزا همیشه اطاعت خود را در تقویم.

“تعدادی از آنفولانزا بیماری های همه گیر در آمده اند در اواخر بهار و یا تابستان” مورس گفت: از جمله 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر و 1957 آنفولانزا در ایالات متحده آمریکا

ویروس آنفلوانزا را هم نشان نمی دهد معمولی الگوهای فصلی در مناطق گرمسیری و جدید کروناویروس در حال حاضر فرود آمد و در آن قسمت از جهان است.

جدید کوروناویروس “به نظر می رسد به گردش بسیار خوبی در مناطق گرمسیری” مانند سنگاپور Fisman گفت: در یک ایمیل “بنابراین به نظر من بعید است که این امر توقف گردش به سادگی به دلیل آب و هوای گرمتر.”

Lipsitch اضافه شده است که اگر دما یا رطوبت از عوامل مهم برای این ویروس جدید, تهویه مطبوع می تواند به تضعیف برخی از سود بالقوه آب و هوای گرم و مرطوب به ارمغان بیاورد.

“یک پایان مارس به وقوع خواهد بود واقعا شگفت آور,” Lipsitch گفت. “من فکر می کنم آن را فقط می توان در بسیاری از نقاط جهان.”

Marr که فکر می کند آن را “احتمال” وقوع خواهد شد “مرگ پایین در بهار” با این وجود بود با احتیاط از یادآوری میکند که جهان باید با تکیه بر تغییر در آب و هوا به کمک کنترل ویروس. “هر دو مهار تلاش و تغییر در آب و هوا می تواند کمک به کاهش شیوع” او گفت:.

در حالی که رئیس جمهور اظهارات امکان پذیر است و هدایت برخی از تفکر علمی آنها به سختی داده می شود.

در واقع به عنوان نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک Feb. 12 telebriefing “من خواهد احتیاط overinterpreting” ایده این است که آب و هوای گرمتر خواهد “تضعیف” ویروس. و اشاره کرد که آژانس تا به حال کمتر از شش هفته از تجربه با شیوع او گفت: “من خوشحال هستم به این امید که آن را پایین می رود به عنوان آب و هوا خواهد بود اما من فکر می کنم آن را زودرس فرض کنیم که. و ما قطعا نمی با استفاده از است که به عقب بنشینید و انتظار آن برود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im