سازمان بهداشت جهانی نماینده در جمهوری آذربایجان شده است به شدت انتقاد در رسانه های اجتماعی پس از سفر او به یک منظره کوه منطقه با وجود دعوت از آذربایجانیها به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Hande Harmanci ارسال شده عکس های سفر آخر هفته — ایستاده در مقابل از آبشارها و مناظر کوهستانی — در Instagram حساب پس از عموم دعوت از مردم به در خانه باقی می ماند.

در بیانیه ای در تاریخ 16 ژوئن Harmanci گفت که او تا به حال سفر به این منطقه به عنوان بخشی از وظایف حرفه ای بازدید از چند منطقه برای کمک به پزشکان محلی.

او عذرخواهی کرد برای ارسال این عکس ها هر چند معلوم بود که آیا پیاده روی نیز بخشی از وظایف رسمی.

“من قبول می کنم که من در این عکس ها در زمان اشتباه و عذرخواهی می کنم که,” او گفت:.

این عکس خشم بسیاری از رسانه اجتماعی کاربران در آذربایجان که متهم او را از احترام به یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط مقامات.

“شما گفت: مردم به ماندن در خانه. چرا شما در خارج وجود دارد?” یک کاربر مشخص شده به عنوان shahri_yar نوشت: در پاسخ به نوشته عکس.

“آیا شما واقعا رفته به [کوه] در قرنطینه? بنابراین هر کس گفته شد به ماندن در خانه نیز به دلیل @که توصیه و شما آرامش بخش در” کوه کاربر دیگری به نام rustfatali نوشت.

Harmanci بعد از حذف عکس از Instagram account.

آذربایجان گزارش 10,324 تایید موارد coronavirus و فقط 122 مرگ و میر. عفونت شده است به طور پیوسته افزایش در هفته های اخیر.

با گزارش APA و Azerbaijan24

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de