عشق آباد-یک آستین با تاخیر ماموریت از سازمان بهداشت جهانی (WHO) وارد ترکمنستان تنها آسیای مرکزی کشور است که به طور رسمی ثبت نام تنها یک coronavirus مورد.

کاترین Smallwood ماموریت رهبر گفت: گروه او کار خواهد کرد با مقامات ترکمن در جنبه های COVID-19 آمادگی و پاسخ یعنی هماهنگی و سیستم های کنترل در سطح ملی اپیدمیولوژی و نظارت خدمات آزمایشگاهی بیمار, مدیریت پیشگیری از عفونت و کنترل ریسک و ارتباطات است.

این ماموریت که دیر رسیدم در جولای 6, خواهد شد در ترکمنستان به مدت 10 روز.

این است که تلاش برای ارسال یک ماموریت به ترکمنستان برای بیش از دو ماه به بررسی عشق آباد ادعا می کند که هیچ coronavirus موارد در کشور است.

Smallwood گفت که گروه او را در سفر به انرژی-غنی عمدتا بیابانی کشور از برخی از 6 میلیون نفر به تعویق افتاد با توجه به سفر از محدودیت های اعمال شده بر این بیماری همه گیر.

“ترکمنستان موفق به ایجاد یک ملی چند بخشی COVID-19 نیروی کار; تصویب یک COVID-19 آمادگی و پاسخ طرح و توسعه COVID-19 دستورالعمل های پیشگیری, تشخیص و درمان است. سازماندهی مجدد از امکانات و کارکنان در تمام سطوح نظام سلامت گام مهم دولت مصرف شده است: این شامل repurposing امکانات و آموزش های بهداشت و درمان کارگران” Smallwood گفت و تأکید کرد که کسانی که کمک کرده است و کمک خواهد کرد عشق آباد مقابله با تاثیر طولانی مدت از این بیماری همه گیر.

اگر چه مقامات ترکمن اصرار دارد که هیچ coronavirus در کشور چندین گزارش را به نقل از پزشکی پرسنل unnamed مقامات و ساکنان محلی عنوان کرد و گفت که تعداد قابل توجهی از افراد در بیمارستان بستری شده است با نشانه های سازگار با COVID-19.

با گزارش Turkmenportal

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de