دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تکرار روسیه صحبت کردن نقطه

  • 1

در اولین نشست خبری کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany تکرار غلط صحبت کردن نقطه مورد روسیه بررسی است.

McEnany ادعا رسیدگی به روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به پایان رسید در “کامل و در کل exoneration از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در واقع on این سوال که آیا تهمت مسدود عدالت, ویژه, وکیل رابرت مولر گزارش تیز گفت که تحقیقات “را تبرئه نمی او.”

McEnany که شد دبیر مطبوعاتی کاخ سفید اوایل ماه گذشته برگزار شد اولین نشست خبری در مارس 1. پرسید: اگر او را وعده به دروغ به رسانه ها McEnany گفت: “من هرگز به شما دروغ شما باید کلمه من است.”

او اما تکرار دروغی است که دیگران در دولت از جمله رئیس جمهور گفته اند قبل از اینکه در مورد روسیه کاوشگر که مصرف دو سال اول دولت او. در روز مولر گزارش صادر شده در مارس 18, 2019, مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “هیچ تبانی – بدون انسداد است.”

درست است که این تحقیقات “را ایجاد می کند که [تهمت] کمپین توطئه و هماهنگ با دولت روسیه در آن انتخابات دخالت کند.”

اما همانطور که نوشته شده در این گزارش گفت: این در مورد این موضوع از انسداد عدالت: “تحقیقات ما در بر داشت متعدد اعمال توسط رئیس جمهور که قادر به اعمال نفوذ ناروا بیش از قانون اجرای تحقیقات از جمله روسیه و دخالت و انسداد تحقیقات است.”

“حوادث اغلب انجام شده از طریق یک در یکی از جلسات که در آن رئیس جمهور به دنبال استفاده از رسمی خود قدرت خارج از کانال های معمول” این گزارش گفت:. “این اقدامات در بازه زمانی از تلاش برای حذف مشاور ویژه و برای معکوس کردن اثر دادستان کل recusal; به اقدام به استفاده از رسمی قدرت به محدود کردن دامنه تحقیق و تفحص; به طور مستقیم و غیر مستقیم تماس با شاهدان بالقوه نفوذ خود شهادت.”

در نهایت این گزارش نیست توصیه دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که مشاور ویژه ندارد قدرت به انجام این کار. آن ذکر شده نظر توسط دفتر مشاور حقوقی است که گفت: “کیفرخواست و یا پیگرد قانونی یک رئیس جمهور نشسته خواهد impermissibly تضعیف ظرفیت اجرایی برای انجام آن در قانون اساسی, اختصاص توابع” نقض “قانون اساسی تفکیک قوا.”

“بر این اساس در حالی که این گزارش نمی توان نتیجه گرفت که رئیس جمهور مرتکب جرم آن را نیز نمی تبرئه او” در این گزارش است.

دادستان کل William P. بار با ارسال نامه ای به کنگره در آوریل 24, 2019, که گفت که این گروه خواهد آورد اتهامات علیه رئیس جمهور است. “معاون دادستان کل راد Rosenstein و من به این نتیجه رسیدند که شواهد توسعه یافته در طول مشاور ویژه بررسی کافی نیست برای ایجاد آن است که رئیس جمهور متعهد انسداد-از-عدالت جرم” Barr گفت.

اما یافته های این گزارش در انسداد عدالت بودند تقویت شده در مارس 2019 با بیانیه ای که مولر خواندن در وزارت دادگستری.

Mueller, مارس 29, 2019: [A]s مندرج در این گزارش که پس از بررسی اگر ما تا به حال تا به حال اعتماد به نفس است که رئیس جمهور به وضوح نمی ارتکاب جرم ما را گفت ، ما نیست اما یک تصمیم که آیا رئیس جمهور آیا ارتکاب جرم است.

که یک “کامل و در کل exoneration از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” به عنوان دبیر مطبوعاتی گفت:.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de