کاخ سفید برگزار روغن اجرائی به عنوان مجسمه نیم تنه ما را تهدید می کند رونق

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه اطمینان از زمان بهتر و coronavirus آزمون به نفت اجرائی در کاخ سفید نشست اما هیچ شرکت طرح های پیشنهادی برای کاهش این صنعت راه به عنوان coronavirus همه گیر و غوطه وری قیمت نفت تهدید امریکا yearslong fracking بوم.

مدیران شورون اکسون و دیگر بزرگ و متوسط اندازه شرکت نفت, صنعت و تجارت, گروه, به عنوان به خوبی به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن به امید چکش از ایالات متحده پاسخ. Ramped تا تولید نفت و گاز از عربستان سعودی و روسیه و رکود اقتصادی از شیوع کروناویروس ایجاد کرده اند که جهانی نفت ادامه دارد, حذف قیمت نفت زیر 30 دلار در هر بشکه رسید.

“ما این کار را” مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده نفت مدیران.

هیچ اقدام جدید شد و بلافاصله اعلام کرد در روز جمعه تجمع — دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه به سعی کنید برای به دست آوردن روغن مدیران آزمایشات coronavirus اگر آنها را انتخاب کرد.

“آیا کسی مانند آزمایش می شود?” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “ما ممکن است قادر به انجام این کار است.”

“اجازه دهید تست این بچه ها” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “گوش دادن آنها به ما میلیون ها شغل. اگر کسی می خواهد به آزمایش ما آزمایش می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده بود دوشنبه شب از همکاری با عربستان سعودی و روسیه برای متقاعد کردن آنها به سهولت در پمپاژ نفت است که کمک به پایین کشیدن قیمت نفت و تهدید گران تر آمریکا در تولید نفت شیل. دو کشور “در حال مبارزه است و همه می دانند که این, شما می دانید واقعا کشتن یک صنعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن.

اما حداقل یک صنعت نفت کارشناس اصرار کاخ سفید شرکت نفت و مدیران به جای تمرکز بر برخورد با بلندی مشکلات داخلی از بازار نفت بحران به جای متمرکز بر روی صنعت خط پایین.

امی مایرز Jaffe, مدیر امنیت انرژی برنامه در شورای روابط خارجی با اشاره به امکان ایالات متحده اختلال در سوخت دیزل برای حمل و نقل — کامیون که آمریکایی ها خانه نشین با این بیماری همه گیر به طور فزاینده ای بستگی دارد — در میان هرج و مرج در بازار.

“این واقعا نیاز به … ملی هماهنگ پاسخ” Jaffe گفت: با اشاره به تنگناها در ایالات متحده سوخت ناشی از جریان نفت عرضه بیش از تقاضا. “شما باید به فکر می کنم در مورد امنیت ملی است.”

شرکت های نفتی در حال تبادل wildly مختلف اقدامات برای دولت. برخی از قانونگذاران جمهوریخواه و کوچک و متوسط اندازه شرکت نفت درخواست برای اقدامات از جمله تحریم نفتی در عربستان سعودی و یا تعرفه ها و دیگر اقدامات تنبیهی برای متقاعد کردن پادشاهی خلیج فارس برای جلوگیری از جاری شدن سیل در بازار جهانی با نفت است.

در حضور و غیاب جمعه بود و هارولد هام اجرایی رئیس شیل شرکت نفت قاره منابع که خواسته است وزارت بازرگانی به بررسی آنچه که او معتقد است که غیر قانونی آزادسازی زیر قیمت نفت خام بر بازار توسط عربستان سعودی و روسیه است. هام و قاره ای با هم اهدا بیش از 1.5 میلیون دلار به تهمت انتخاباتی و سیاسی اقدام کمیته.

دیگر بازیکنان صنعت که با حضور بوده اند اهدا می کنند. Kelcy وارن رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت انتقال انرژی همکاران و همسر خود را داده اند بیش از $2.1 میلیون به مغلوب ساختن پیشی جستن مراسم تحلیف خود را و کمیته انتخاب او تلاش. اکسون موبیل به $500,000 به مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاحیه کمیته در حالی که شورون اهدا $525,000.

کوچک و متوسط تولید نفت — که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن و هاشمی وفادار کمپین حامیان — می خواهید تهمت به فشار جهانی و میانجیگری برای تشویق تولید کنندگان عمده نفت به سهولت پشت در پمپاژ.

یکی صنعت نفت تنظیم کننده در تگزاس, Ryan Sitton شده شناور ایده تولید کلاه و رسیدن به رهبران اوپک و روسیه نشان می دهد که ارائه برای کاهش تولید در برخی از راه های ممکن است یک مذاکره تراشه ایالات متحده می تواند به جدول به ارمغان بیاورد.

غول های نفتی در ضمن با ذخایر نقدی که کوچکتر تولید نداشته اند بیشتر مایل به اجازه بازارهای اجرا به عنوان آنها را شناخت و آنها را در موقعیت بهتری برای سوار شدن به آن را.

موسسه نفت آمریکا که نشان دهنده تولید کنندگان نفت و گاز و همچنین پالایشگاه گفت: در نامه ای به ناروا که این گروه نمی خواهند دولت به هر گام که محدود کردن عرضه نفت.

این اجلاس به شرکت های نفتی “نشسته قبل از مرد درخواست مرد برای تصمیم گیری. و در زیر شما باید این کندوی عسل از گفتگو و فعالیت و که می داند که چگونه از آن خواهد شد به نوبه خود گفت:” بیل میلر دیرین تگزاس لابی تحلیلگر سیاسی و جانباز از گذشته ایالات متحده رونق و رکود.

شرکت های نفتی و جمهوری خواه نفت-قانونگذاران دولت محوری به حمایت خود انکار این ماده از نفت میلیاردرهای دنبال کمک مالی.

هيدروليكي و دیگر پیشرفت های فن آوری انداخته شیل نفت و گاز رونق بیش از دو دهه گذشته فشار ایالات متحده به نقطه بالا در میان جهانی نفت تولید می کند. روسیه و دیگران تقصیر آمریکا frackers برای زمان عرضه بیش از تقاضا.

“شما نمی توانید به مردم بگویید که صرف تمام زندگی خود را به دنبال ذخایر و مخازن” به سهولت پس از fracking باز رونق جدید,’ میلر گفت. آن را “هی, من عاشق خوردن و آن را به یک بوفه میز است.”

ده سناتور جمهوریخواه نیز درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به منظور کاهش یا تعلیق پرداخت حق امتیاز در زمین اجاره برای کاهش هزینه ها در این صنعت است.

و صنعت است که به درخواست وزیر انرژی دن Brouilette که با حضور چهار جلسه برای استفاده از این کشور ذخیره نفت استراتژیک — زیرزمینی مخزن انبار دولت ایالات متحده روغن — به سهولت عرضه و تقاضا و کاهش قیمت در این صنعت است.

“شما می خواهم فکر می کنم ما می خواهید برای پر کردن در هر حفره در کشور” با خام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تشویق کرده است که ایالات متحده در صنعت نفت و گاز برای تسلط بر انرژی جهان بازار است. از دو هفته گذشته به تنهایی دولت متعهد شده است به سهولت در محیط زیست و بهداشت عمومی برای اجرای صنعت نفت و دیگران در طول همه گیر و منتشر حکومت نهایی نورد به عقب اوباما-دوران مسافت پیموده شده استانداردهای قفل در افزایش گاز و دیزل مصرف توسط رانندگان برای سال.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin و برایان Slodysko کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>