Whelan وکلا می گویند او ممکن است رد و بدل شود در ماه سپتامبر برای روس ها برگزار می شود در ایالات متحده

وکلای سابق دریایی ایالات متحده پل Whelan بود که محکوم به اعدام در مسکو به 16 سال زندان به اتهام جاسوسی در اواسط ماه ژوئن می گویند مشتری خود را ممکن است رد و بدل شده در ماه سپتامبر برای اتباع برگزار می شود در ایالات متحده است.

ولادیمیر Zherebenkov گفت: TASS اخبار آژانس در تاریخ 20 ژوئن که Whelan که منکر هر گونه تخلف همچنان در Lefortovo بازداشتگاه در مسکو به مذاکرات ادامه دهید.

Whelan دیگر وکیل اولگا Karlova گفت اینترفاکس که “برخی منابع” مطلع Whelan دفاعی تیم است که او ممکن است رد و بدل شود در ماه سپتامبر هر چند “اطلاعات تایید شده نیست.”

Karlova افزود که اگر چه دادگاه شهر مسکو به طور رسمی به اطلاع Lefortovo بازداشتگاه اداره در هفته گذشته که Whelan را حکم کرده بود به اجرا در آمده است در نتیجه با شروع فرایند تعریف که در آن correctional facility Whelan خواهد شروع به خدمت مي کند و مشتری خود را به احتمال زیاد اقامت در بازداشتگاه بسته “چگونه موفق تبادل مذاکرات هستند.”

گزارش در ماه ژوئن گفت که روسیه و آمریکا در مذاکرات بر سر یک امکان تعویض از Whelan برای دو روس ها — ویکتور تقلا و کنستانتین Yaroshenko — که در حال سپری کردن احکام طولانی مدت در ایالات متحده در زندان است.

شهر مسکو دادگاه محکوم Whelan به 16 سال در 15 ژوئن پس از یک دادگاه که پشت درهای بسته برگزار شد به این دلیل که شواهد شامل مواد طبقه بندی شده و همچنین با توجه به اقدامات به سرعت گسترش coronavirus.

ایالات متحده به نام رسیدگی به یک “مضحکه عدالت” و خواستار Whelan را فوری آزاد کند.

وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab است گفت که او عمیقا نا امید حکم و محکومیت Whelan, که همچنین دارای انگلیسی کانادایی و ایرلندی شهروندی و ابراز “جدی رزرو در مورد روند قانونی.”

وزارت کشور را رد کرده است “ادعا می کند در مورد بی عدالتی و خشونت بیش از حد” از این جمله است.

50 سال Whelan دستگیر شد در مسکو در ماه دسامبر سال 2018 است.

روسی دادستان ادعا کرد که یک فلش مموری موجود در Whelan اختیار حاوی اطلاعات طبقه بندی شده.

Whelan می گوید که او در قاب زمانی که او در زمان حافظه از آشنایی تفکر آن شامل عکس تعطیلات. او همچنین متهم به نگهبانان زندان خود از بدرفتاری.

Whelan شد رئیس امنیت جهانی در آمریکا خودرو-تامین کننده قطعات در زمان دستگیری او. او و بستگان او اصرار او در بازدید از روسیه برای شرکت در یک عروسی.

قبل از حکم مقامات ایالات متحده تا به حال خواست مسکو برای آزادی Whelan زیر انتقاد از مقامات روسی را “شرم آور درمان” از او.

با گزارش اینترفاکس و TASS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید