چه اتفاقی می افتد: پکن قرنطینه مرکل مسائل هشدار

جدید خوشه از رمان coronavirus در حال گسترش در ایالات متحده و اروپا به ایتالیا جایگزین چین به عنوان جدید کانون در سراسر جهان شیوع.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اینها برخی از آخرین تحولات در چهار شنبه:

پکن دستور قرنطینه برای همه خارجی ورود

پکن شهر دولت دستور داد تمام مسافران پس از رسیدن در این شهر از خارج از کشور صرف نظر از نقاط عزیمت به انجام 14 روز در قرنطینه. این حرکت بخشی از پا تا اقدامات لازم برای جلوگیری از این ویروس جدید برای اولین بار شناسایی شده در چین از ورود به کشور پس از آن در سراسر جهان است. تعداد موارد در چین شده است در حال سقوط فقط با 24 جدید مورد تأیید گزارش روز شنبه اما پنج نفر از کسانی که تا به حال وارد شده از ایتالیا و یکی از ایالات متحده است.

گسترش تعطیلی مدارس

لهستان و اوکراین پیوست کشورها تصمیم به بستن تمام مدارس مهد کودک و دانشگاه ها به دلیل coronavirus حتی اگر دو اروپای شرقی کشورهای کوچک تعداد موارد تایید شده. کشور گرجستان دارای 23 مورد تأیید و مشابه تمدید نوروزی برای دانش آموزان تا تاریخ 1 آوریل. این می آید به عنوان یک تعداد زیادی از کالج ها و دانشگاههای آمریکا از جمله دانشگاه هاروارد و ییل در حال گسترش بهار می شکند و حرکت در کلاس های آنلاین به عنوان ایالات متحده ثبت نام بیش از 1000 موارد است.

جدید خوشه ظهور در کره جنوبی

در حالی که موارد شده اند پایانی در کره جنوبی یک خوشه در سئول مطرح آلارم. خوشه متصل شد به یک مرکز تماس در یکی از شلوغ ترین مناطق پایتخت. تاکنون 93 نفر تست مثبت میان مرکز تماس کارکنان و خانواده های آنها, اما این تعداد می تواند به رشد به عنوان صدها نفر بیشتر تحت تست. کره جنوبی caseload از 7,755 عفونت و 54 و میر چهارم بالاترین در جهان پس از چین و ایتالیا و ایران.

یک هشدار قوی از آلمان رهبر

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که با استناد به متخصص تخمین می زند که تا 60% تا 70% از جمعیت می تواند آلوده به کروناویروس جدید به عنوان او اصرار بر ضرورت اقدامات به سرعت گسترش آن. او گفت: دلیلش این است که مردم هنوز نسبت به این ویروس وجود دارد و تا کنون هیچ واکسن و درمانی برای مبارزه با آن است. با برخی از 1300 عفونت و مرگ دو نفر در آلمان به دولت توصیه کرده است لغو همه حوادث با بیش از 1000 نفر در, در میان دیگر اقدامات. مرکل گفت که این اقدامات “به ما زمان” و ارزشمند هستند.

دست دادن و بغل کردن کردن جدول

یک وزیر در کرواسی است که دارای 27 عضو اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری استقبال بسیاری دیگر از وزیران اتحادیه اروپا با یک گرم دست دادن و یا در آغوش گرفتن در یک جلسه. سلام اولگ Butkovic که وزیر دریا حمل و نقل و زیرساخت زد مقابله اساسی بهداشت و درمان اقدامات پیشگیری بودن خواست در نور از شیوع کروناویروس. از اروپا به ایران و فراتر از آن افزایش تعداد دولت و مقامات نظامی باید آزمایش مثبت برای این ویروس و یا مجبور به خود منزوی با توجه به مشکوک به تماس با افراد آلوده. یک مقام دولتی با ویروس نادین Dorries یک وزیر بریتانیا در بخش بهداشت و درمان که با حضور یک روز بین المللی زنان پذیرش با انگلستان نخست وزیر.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de