آنها نوک تست نیزه در مبارزه با کروناویروس.

معرف.

این یک کلمه فانتزی برای مواد تشکیل دهنده اصلی از هر گونه مواد شیمیایی مبتنی بر تست که در این بیماری همه گیر شامل راه حل های معدنی و آنزیم ها پروب و آغازگر ایجاد شده برای مطابقت با coronavirus را genome.

و آنها یک ضرورت برای coronavirus کیت های آزمایش که حیاتی برای مبارزه با COVID-19 ذات الریه-مانند بیماری است که توسط مارس 18 تا به حال به کشته شدن بیش از 156,000 از آن 2.2 میلیون تأييد افراد مبتلا پس از coronavirus شروع به پریدن کرد به انسان در مرکزی چین در ماه نوامبر.

اهمیت معرف همچنان به پیش افتادن از منابع در بسیاری از نقاط به عنوان نژاد برای بی خطر و موثر واکسن و درمان ادامه خواهد داد و دولت در آغوش “تست تست تست” در حالی که آنها سعی می کنند منجر به میلیاردها نفر از مردم در خارج از مستند.

اما برای همه دوام خود را در یک امپول COVID-19 بحران تأکید آسیب پذیری ما به معرف کمبود آورده ناگهانی تقاضای ممنوعیت صادرات و انباشت. کمبود خود را توسط مرکب مشکلات مانند محدود ظرفیت تولید و بازار تحت سلطه فقط چند شرکت.

“تنگنا است که در واقع وجود دارد این آنزیم های تخصصی و تخصصی آغازگر است که شما را به” دیوی اسمیت مدیر شرکت یکی از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت مراکز تحقیق ایدز (CFAR) گفت: RFE/RL. “اما شما می دانید ما همیشه به حال فقط [کافی] ظرفیت برای اجرای آزمون است که ما مورد نیاز است. ما نمی فکر کردن در مورد پوسته پوسته شدن به آزمون برای یک بیماری همه گیر.”

بدون معرف هیچ تست قابل اعتماد

مرکزی که تلاش زیادی برای آزمایش مردم یکهو است که این توانایی نه تنها به ببینید که چه کسی شما — تاکید تا آنجا که مقامات سعی داشته باشد و سپس کاهش آن-بلکه به نقطه هر کسی با ثبتشده آنتی بادی است که سیگنال های گذشته عفونت و ممکن است ایمنی.

ترین به طور گسترده ای اعمال می شود آزمون تا کنون به اصطلاح RT-PCRs که شروع با یک سواب برای جمع آوری مواد ژنتیکی است که پس از آن استخراج ضرب با polymerases و تکثير در یک آزمایشگاه. آنها با استفاده از “آغازگر” به هدف قرار دادن بخش های خاصی از ژنوم نشان می دهد اگر coronavirus را RNA کد ژنتیکی آن است که در حال حاضر در بدن بیمار.

A health worker wearing protective gear takes a swab from a woman to test for the coronavirus at a laboratory in Moscow earlier this month.


یک کارگر بهداشت پوشیدن دنده محافظ با یک سواب از یک زن به آزمون برای coronavirus در یک آزمایشگاه در مسکو در اوایل این ماه.

دوم دسته عمده از تست های سرولوژی جدا کردن و تمیز کاری نمونه خون برای آنتی بادی های تولید شده توسط گذشته قرار گرفتن در معرض ویروس. آن است که این کمتر رایج آزمون آنتی بادی خواهد شد که به ویژه مهم است به عنوان COVID-19 اولین موج محو می شود.

پزشکان و سیاستگذاران کارشناسان می گویند نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بدون علامت و دوره نقاهت بیماران به وزن سوالات ایمنی و آسیب پذیری آنها به عنوان نگاه به استراحت اجتماعی-فاصله اقدامات و مستندات.

هر دو نوع آزمون نیاز به پیچیده و خالص معرف و مقدار زیادی از آنها.

“این یک نوع متفاوت از مواد شیمیایی است که ممکن است عصاره این ویروس و سپس [دیگر] تقویت ویروس و [دیگر] تشخیص ویروس” اسمیت است که در یک تحقیقات ابتدایی virologist در دانشگاه کالیفرنیا-سن دیگو گفت. “اما همه که شیمی و تمام کسانی که آنزیم ها و املاح و بافر فقط مواد شیمیایی هستند که [در تست PCR] و نام معرف و مرتب کردن بر اساس همان چیزی که می رود برای یک آزمایش پادتن.”

‘هرگز کمبود’

سر یک انگلیسی, انجمن تجارت coronavirus آزمون-کیت تولید کنندگان اخیرا گفته است که “هرگز وجود دارد واقعا یک کمبود مواد شیمیایی قبل از در حال حاضر.”

اما در مواجهه با این بیماری همه گیر بریتانیا در شرایط آزمایشگاهی تشخیص انجمن دوریس-ان ویلیامز نیویورک تایمز گفت: “همه کشورهای بزرگ در جهان هستند که مایل همان چیزی که در همان زمان است.”

به هر دلیل بسیاری از کشورها نمی ذخیره بسیاری از مواد با وجود های اخیر ویروسی همه گیر مانند سارس (2003), MERS (2012, 2015, 2018) ابولا (2014-16, 2019) و Zika (2015-16).

شده اند وجود دارد قابل توجه استثنا مانند کره جنوبی که تولید و صادرات کیت های آزمایش پس از مواجهه با یک کشنده MERS شیوع پنج سال پیش.

Major global test-kit providers have now scrambled to boost their own production to feed lucrative Western markets, (file photo)


عمده جهانی تست-کیت ارائه دهندگان در حال حاضر درهم به افزایش تولید خود را به خوراک سودآور غربی بازار (عکس)

حتی سئول نمی توانست همه حق معرف در دست برای این بیماری همه گیر قبل از 10 ژانویه هنگامی که یک کنسرسیوم متشکل از دانشمندانی از چین کانون از این ویروس منتشر شده “اولیه” ژنوم از آخرین coronavirus شناخته شده رسما به عنوان SARS-CoV-2.

چرا که لازم آغازگر اساسا آزمایشگاه رشد قطعه از کد ژنتیکی که باید مطابقت هدفمند ویروس خود مواد ژنتیکی به کمک عصاره آن است.

ناگهان همه مهم

و در اواسط ماه ژانویه, چین پیشرو در جهان ساز و صادر کننده مواد و coronavirus کیت تست شد و تکاپوی خود را برای کیت تشخیصی به صفحه نمایش برای COVID-19 به وقوع گسترش در هوبئی استان و فراتر از آن.

تقاضای چین و صادرات بان خشک جهانی منابع و تشدید آزمون-کیت کمبود که تحت تاثیر پاسخ های سراسر جهان به نصب همه گیر.

وجود دارد یک اثر حذفی در اروپا coronavirus دوم “کانون” در ماه مارس که به سرعت سقوط در تقاضا برای تست کیت. آن را هنوز هم به بهبود است به گفته رئیس مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC), Andrea آمون.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) سرزنش “یکی از معرف نیست که انجام آن را به عنوان به طور مداوم باید” در هنگام برخورد به مانع عمده مانع نورد تست کیت متحده در ماه فوریه است.

یک ماه بعد از CDC هشدار داد که مواد ضروری برای تست کیت “در حال حاضر در تامین کوتاه مدت هستند.”

عمده جهانی تست-کیت ارائه دهندگان درهم به افزایش تولید خود را به اشتراک سودآور اروپا و آمریکای شمالی بازار افزایش عرضه بلکه از ازدحام تازه بدوران رسیده از ارائه دهندگان خدمات فوریت درخواست تست کیت و تا حد زیادی به استثنای کشورهای فقیر است که نمی تواند بیشتر توپ زدن غنی بازار.

“ما نمی ذخایر آن است. ما فقط با تکیه ما به طور منظم تست سیستم عامل و آنها را برای آن آماده” اسمیت گفت. “منظورم متعدد وجود دارد که اشتباهات ساخته شده بودند اما یکی از بزرگترین آنهایی بود که ما اصلا یک انبار فقط کسانی که معرف نشستن در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de