آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد این ویروس همه گیر

جهانی مستند در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus است صدمه زدن به تجارت غیر قانونی مواد مخدر.

فشار همچنان به رشد در دولت به شل محدودیت سهولت اقتصادی از مستندات. در آلمان کارخانه های لبنی هستند با تهدید دائمی بسته شدن. در ایالات متحده coronavirus شتاب کاهش در صنعت ذغال سنگ.

هنوز هم وجود دارد گاه به گاه نشانه هایی از امید: کره جنوبی گزارش داد فقط هشت بیشتر موارد از coronavirus روز یکشنبه اولین بار در روز افزایش یافته است به تک رقمی در حدود دو ماه. و در نیویورک, روزانه تلفات از coronavirus مرگ و میر و آمار آن در پایین ترین نقطه در بیش از دو هفته است.

در اینجا برخی از آسوشیتد پرس’ top stories یکشنبه در coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

آنچه امروز اتفاق می افتد:

— ارتدوکس مسیحی و کلیساها از جمله کسانی که در روسیه باقی می ماند بسته به نمازگزاران در مقدس ترین روز سال در عید پاک.

— مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال مذاکره یک بسته کمک به پر کردن یک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک که از پول زد.

برای سود کالج ها ramping تا تبلیغات در میان پیش بینی های که coronavirus همه گیر را فشار کارگران بیکار بازگشت به مدرسه کمک به احیای این صنعت است.

— یک ستاره برادوی باید پای او قطع زیر coronavirus عوارض.

___

AP واقعیت را بررسی کنید:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اشتباه سرزنش ریخته گری در فرمانداران و دولت اوباما برای کمبود در coronavirus تست. او همچنین پیشنهاد کرد که ایالات متحده در پاسخ به این ویروس است که بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر’ اما آن را خیلی زود به بگویید.

___

آنچه شما نیاز به دانستن:

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

در اینجا علائم و نشانه های این ویروس در مقایسه با شایع آنفولانزا.

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق مکرر شستن دست با آب و صابون. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند برای اولین بار شستشو با آب گرم و یا آب سرد و سپس فورا کف صابون به مدت 20 ثانیه به آن را در پشت دست بین انگشتان و زیر ناخن قبل از شستشو کردن.

گوشی نیز باید شسته شود. در اینجا چگونه است.

ردیابی ویروس: تمرین کردن و زوم در فرد county سطح و شما می توانید دسترسی به اعداد است که شما نشان می دهد وضعیت که در آن شما و جایی که عزیزان و یا مردم شما نگران زندگی می کنند.

___

یک عدد:

— 1,000,000: اروپا سیاهههای مربوط به بیش از 1 میلیون و تایید موارد coronavirus.

___

در خبری دیگر:

— مهلت برای تنهایی: خانه سالمندان در فرانسه آزمون همه به امید شناسایی کسانی که باید جدا به طوری که دیگران می تواند به ترک اتاق خود و شرکت در فعالیت های.

— او آنها را به خوبی آموزش دیده: Ex-دانشجویان پزشکی — در حال حاضر حرفه ای — کمک به درمان یک استاد سابق مبتلا به COVID-19.

— مستند مباحث: شرکت های ارائه رایگان کتاب های درس های رقص و فیلم به عنوان یک راه برای کاهش مستند درد.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>