آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

رهبران مجلس سنا شد و با عجله به باز کردن در آخرین لحظه موانع و پیروزی عبور از شهرداران در قانون به عجله جارو کمک جمعا برخی از 2 تریلیون دلار به کسب و کار و کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی سالمندان ناودان های coronavirus بیماری همه گیر.

نیویورک مقامات بسیج به پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه که پدید آمده است به عنوان یک نوع هشدار برای شعله ور شدن بحران در امریکا به عنوان کلی ایالات متحده تلفات گذشت 900. هند 1.3 میلیارد نفر از مردم پیوست جهانی مستند و پرنس چارلز دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

آنچه امروز اتفاق می افتد:

— یک سردخانه موقت راه اندازی شده است در خارج از نیویورک Bellevue بیمارستان به عنوان مقامات بسیج به پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه به عنوان به طور کلی ایالات متحده تلفات گذشت 900. این شهر پلیس صفوف خود را رو به کاهش عنوان مطلب سقوط بیمار در حال گفت به گشت نزدیک به خیابان های خالی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله به عنوان شهر پدید آمده است به عنوان ملت بزرگترین coronavirus نقطه داغ. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به نسبت خوشه به نقش این شهر به عنوان یک دروازه برای مسافران بین المللی و خالص با تراکم جمعیت آن از 8.6 میلیون نفر است.

— فشار نصب بر روی برگ برنده دولت برای آزادی مردم از مهاجرت بازداشتگاه که در آن حداقل یکی از بازداشت شدگان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و طرفداران ترس محله های تنگ و به طور کلی شرایط می تواند باعث گسترش سریع این ویروس. ایالات متحده دارای حدود 37,000 نفر در بازداشتگاه های اداره مهاجرت.

— Coronavirus است که راه انداختن یک جنگ فرسایشی علیه کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان, اما هیچ جا آن را برنده جنگ بیشتر در حال حاضر در ایتالیا و اسپانیا که در آن تجهیزات حفاظتی و تست شده است به شدت در تامین کوتاه مدت برای هفته ها.

— این بیماری همه گیر است و نیز دست زدن به مناطق دور افتاده در سراسر آمریکای روستایی از جمله زندگی مردم در جوامع که در آن “کار از خانه” می تواند به معنای رانندگی تراکتور به تنهایی از طریق یک فیلد خالی. کوچک شهرهای جمع به اورگان را بر باد رفته, دشت و مزارع گاو مایل از هر نقطه در داکوتای جنوبی ممکن است تا به حال تنها یک مورد از coronavirus اما خیابان های اصلی نیز خالی و کلینیک های پزشکی در حال غرق نگران است.

— رستوران ها و هتل ها و خطوط هوایی خودروسازان و سرگرمی, مکانهای ضربه سخت شده در سراسر جهان به عنوان شهرهای متحده و کل کشور دستور داده اند که بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار و کارگردانی ساکنان به در خانه باقی می ماند. وجود دارد بیشتر به طور ناگهانی بیکاری آمریکایی ها از طول رکود بزرگ.

آنچه شما نیاز به دانستن:

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

در اینجا علائم و نشانه های این ویروس در مقایسه با شایع آنفولانزا.

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس در حال شستن دست های خود را با آب و صابون. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند برای اولین بار شستشو با آب گرم و یا آب سرد و سپس فورا کف صابون به مدت 20 ثانیه به آن را در پشت دست بین انگشتان و زیر ناخن قبل از شستشو کردن.

شما باید شستشو را به گوشی خود را بیش از حد. در اینجا چگونه است.

اطلاعات غلط اضافه بار: چگونه برای جدا کردن واقعیت از داستان و شایعه از عمدی و تلاش برای گمراه کردن.

___

یک عدد:

$300,000: پول اهدا شده با مایکل جکسون و مستغلات برای کمک به مردم در صنعت سرگرمی نکنه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این کمک های مالی خواهد شد تمرکز در برادوی کارگران و همچنین کارگران در لاس وگاس و در صنعت موسیقی. جکسون و مستغلات چهارشنبه اعلام کرد که آن را به $100,000 هر کدام به برادوی مراقبت سه مربع بانک مواد غذایی در نوادا و ضبط آکادمی MusiCares. املاک و شرکت مجری جان برنکا می گوید آسوشیتد پرس هدیه شخصی برای پاسداران جکسون امور و میراث هستند و در خط با خواننده خیریه تلاش های در طول عمر خود.

___

در خبری دیگر:

بازی را از طریق: بسیاری از زمین های گلف در سراسر کشور باقی مانده اند باز در طول coronavirus بیماری همه گیر. امید است که گلف می تواند با ارائه یک خروجی برای هم بزنید دیوانه و یک دوز از حالت عادی. سوال این است که آیا تفریحی گلف به اندازه کافی امن است و تحت شرایطی. دوره منع لمس flagsticks و تبدیل سوراخ فنجان وارونه بنابراین گلف بازان نمی نیاز به رسیدن به بازیابی توپ.

___

AP + عکس نگاهی به در چگونه این بیماری همه گیر است برجسته این بیماری همه گیر در مادرید و بارسلونا, که در آن تعداد فزاینده ای از مردم در حال زندگی در خیابان. اسپانیا که در رتبه چهارم در سراسر جهان در میان کشورهای با بیشترین ویروس موارد تحت یک دولت تحمیل مستند که بسته شده است فروشگاه های تخلیه ساختمان های اداری و چپ شهرستانها تا حد زیادی خلوت روز و شب. با بسیاری از بعد مراکز و آشپزخانه سوپ یا تعطیل شده یا با کاهش ساعت بی خانمان ها هیچ جایی برای رفتن.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>