آنچه علم می گوید در مورد کودکان, COVID-19 و مدرسه Reopenings

در ترویج بازگشایی مدارس در این پاییز برگ برنده مقامات دولت باید در زمان نادرست توصیف شواهد چگونه COVID-19 کودکان تاثیر می گذارد:

  • Adm. برت Giroirاین coronavirus نیروی کار منجر شود در تست گفت: در 12 جولای که مطالعات در کشورهای دیگر نشان می دهد “کودکان جوان به نظر نمی رسد به گسترش ویروس” و “مریض نیست.” کودکان بسیار به ندرت به طور جدی بیمار, اما آنها مریض است. و در حالی که برخی از مطالعات نشان می دهد کودکان خردسال ممکن است انتقال این ویروس به آسانی به عنوان بزرگسالان آن باقی مانده است یک بی قراری موضوع است.
  • وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos همان روز گفت: “هیچ چیزی در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک است.” این یک اغراق است. بسیاری از شواهد نشان می دهد مدارس می تواند بازگشایی نسبتا با خیال راحت اما وجود داشته اند شیوع بیماری های مربوط به مدارس است.

برای هفته رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند برای مدارس به بازگشت به فرد در آموزش, حتی تهدید به خودداری بودجه اگر مدارس انتخاب می کنید به ماندن بسته شده است.

“در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با مشکلات” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در جولای 8 , صدای جیر جیر. “این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

اما کارشناسان می گویند سوال باقی می ماند در مورد چگونه اغلب کودکان و نوجوانان انتقال coronavirus به دیگران است. و کشورهایی که در آن کودکان باید بازگشت به کلاس های درس را با مقدار کمتر مداوم جامعه انتقال از بسیاری از مکان ها در ایالات متحده در حال حاضر.

“ما برخی از شواهد که کودکان به خصوص کودکان جوانتر ممکن است گسترش ویروس کمتر از بزرگسالان” جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به ما گفت و اشاره کرد که این باعث می شود COVID-19 کاملا متفاوت از آنفلوانزا که بچه ها برای بدنام كردن.

اما او افزود: بسیاری از مطالعات انتقال شامل کودکانی بودند که بیشتر پناه تر از حد معمول است. “بنابراین وجود دارد طولانی سوال در مورد چقدر reconvening مدارس را افزایش می دهد انتقال درون جامعه و شاید بیشتر نگران کننده به معلمان و کارکنان که ممکن است بیشتر تمایل به توسعه بیماری شدید” او گفت:.

ما بررسی شواهد موجود در مورد چگونه اغلب کودکان انتخاب کنید تا عفونت به طور جدی بیمار و گسترش ویروس و به اشتراک گذاری نمونه هایی از کشورهای دیگر است که ممکن است یا ممکن است یک پیش نمایش از آنچه آمده است.

کودکان در معرض خطر کم برای شدید COVID-19

در حالی که کمتر شناخته شده است در مورد عفونت و انتقال مدارک و شواهد بسیار سازگار است که کودکان بسیار کم خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار یا در حال مرگ از COVID-19.

بین Jan. 22 و 30 مه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ثبت شده تنها 13 مرگ و میر در کودکان سنین 0 تا 9 از بیش از 20 ، 000 مورد تأیید و 33 مرگ و میر در میان کسانی که در سنین 10 تا 19 از بیش از 49,000 موارد (نگاه کنید به جدول 3). که با این نسخهها کار برای یک مورد مرگ و میر در سراسر 0.06% برای 0.07% بسیار پایین تر از مورد مرگ و میر برای همه سنین 5.4%.

با توجه به داده های مشابه کودکان و نوجوانان نیز به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و یا بستری در بخش های مراقبت ويژه در مقایسه با بزرگسالان است. تنها 848 یا 4.1 درصد از کودکان در سن 9 یا جوان در بیمارستان بستری شد و 141 و یا 0.7% شد بستری در ICU حتی با ارقام کمتر برای کودکان و نوجوانان بین سنین 10 و 19. در مقایسه بیش از یک پنجم از بیماران بین سنین 60 تا 69 در بیمارستان بستری شد و 4.1 درصد بستری در ICU.

این آمار و ارقام به احتمال زیاد گزافه گویی درست, درصد از کودکانی که در حال آلوده که در رفتن به تبدیل شدن به بستری و یا می میرند از آنجا که بسیاری از خفیف یا بدون علامت عفونت در کودکان ممکن است از دست رفته.

به عنوان 22 ژوئیه موقت CDC دیتا لیست 11 مرگ و میر نوزادان زیر سن 1 شامل COVID-19 نه مرگ بین سنین 1 و 4 و 16 بین سنین 5 و 14.

دولت اطلاعات در دسترس از آکادمی اطفال آمریکا نیز نشان می دهد که برای شهر نیویورک و 20 متحده با بستری شدن اطلاعات بین 0.6% و 9.1 درصد از همه کودکان موارد منجر به بستری در جولای 9. و برای شهر نیویورک و 43 متحده با مرگ و میر اطلاعات بین 0% تا 0.2% از بچه ها با COVID-19 درگذشت با 24 متحده گزارش هیچ مرگ و میر در کودکان است.

آن را به این مهم اذعان دارند که خطر COVID-19 به کودکان صفر نیست.

“این است که نه صفر بلکه آن کم است” گفت: ویلیام Hanageمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی از خطر مرگ به کودکان و نوجوانان در یک تماس را فشار دهید. “هیچ گروه سنی می شود از این بدون خطر است.”

Hanage اضافه شده است که به عنوان با بزرگسالان, برخی از کودکان ممکن است تجربه طولانی مدت یا مزمن اثرات COVID-19 عفونت است. “ما می توانیم انتظار برای دیدن برخی از این عواقب در سلامت کودکان رو به او گفت:” حتی اگر به طور کلی خطر مرگ به کودکان است “بسیار کم است.”

یکی از نگران کننده اما نادر تجلی مرتبط COVID-19 یک بیماری است به نام multisystem التهابی سندرم در کودکانیا MIS-C که شامل خطرناک التهاب اندام های مختلف و به طور معمول توسعه دو تا چهار هفته پس از یک کودک مبتلا به کوروناویروس.

MIS-C در بيماران اغلب دچار تب و علائم دیگر مانند دل و روده درد, استفراغ و اسهال و یک راش پوستی و خستگی. در یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلنداز 186 کودکان با MIS-C 80 درصد بستری در ICU و 2% درگذشت.

در جولای 15, CDC است آگاه از 342 MIS-C موارد و شش مرگ و میر در ایالات متحده با بسیاری از موارد اتفاق می افتد در کودکان و نوجوانان بین سنین 1 و 14 و در سیاه و سفید و یا لاتینی, کودکان.

COVID-19 عفونت و انتقال در کودکان و نوجوانان

این خوب است که خطر COVID-19 به فرزندان خود کم است اما مدارس استخدام بزرگسالان کارکنان و معلمان حدود یک چهارم از آنها بزرگتر و یا دارای شرایط بهداشتی است که قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از COVID-19 با توجه به برآورد توسط قیصر بنیاد خانواده. و برخی از زندگی کودکان در خانواده با پدربزرگ و مادربزرگ و یا دیگر بالاتر خطر ابتلا به بستگان را به عنوان به خوبی.

دو سوال کلیدی عبارتند از: چگونه حساس هستند و کودکان برای تبدیل شدن به آلوده coronavirus? و چگونه به احتمال زیاد آنها برای انتقال این ویروس به دیگران ؟ پاسخ هنوز نامشخص است.

با توجه به یک ماه جولای گزارش توسط آکادمی ملی علوم وجود دارد این است که “شواهد کافی که برای تعیین چگونه به راحتی به کودکان و جوانان قرارداد ویروس و چگونه مسری آنها هنگامی که آنها انجام می دهند.”

هنوز هم وجود دارد نکات که کودکان بهتر از بزرگسالان در هر دو جبهه.

“تقریبا تمام مطالعات که ما در مورد نقش کودکان در انتقال رنج می برند از تعصبات از یک نوع و یا دیگری گفت:” Hanage. “اما از آن است که قابل قبول به فکر گرفتن خواندن همه آنها با هم است که کودکان تا حدودی کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده. و شاید کمی کمتر احتمال دارد برای انتقال. کودکان بزرگتر رفتار بیشتر شبیه بزرگسالان است.”

همانطور که اشاره شد در مارس گزارش از دانشگاه جانز هاپکینز انجام مطالعات متعدد نشان داده است که کودکان به خصوص بچه های جوان تر بودند و کمتر احتمال دارد که تست مثبت برای COVID-19. یک بررسی در ایسلند برای مثال پیدا کردم که 6.7 درصد از کودکان سنین 0 تا 9 که در معرض خطر بالاتر عفونت آزمایش مثبت در مقایسه با 13.7 درصد از مردم از 10 سال سن و مسن تر. و در یک جمعیت گسترده ای نمونه صفر از 848 کودکان سنین 0 تا 9 تبدیل شده تا مثبت در مقابل 0.8% از کسانی که 10 سال یا مسن تر است.

مطالعات دیگر به دنبال چه اتفاق می افتد در درون خانواده ها تا حد زیادی در بر داشت بچه ها کمتر به احتمال زیاد برای گرفتن coronavirus اما آنها باید همیشه سازگار است. در یک تجزیه و تحلیل از خانواده مخاطبین از COVID-19 بيمار در نزدیکی ووهان چین تنها 4 درصد از کودکان تماس آزمایش مثبت برای COVID-19 حالی که 17.1 درصد از بزرگسالان اطلاعات تماس انجام داد. در یکی دیگر از مطالعه حدود 1,300 مخاطبین در شنژن, چین, کودکان به همان اندازه احتمال دارد به عنوان بزرگسالان به آلوده شوند.

در انتقال نشانه هایی وجود دارد که کودکان و نوجوانان ممکن است کمتر کارآمد پخش از SARS-CoV-2 هر چند که نتیجه هنوز آزمایشی.

یک مطالعه در هلند نشان می دهد هیچ نمونه از یک کودک زیر سن 12 سال خدمت به عنوان منبع عفونت در میان 54 خانوار و در یک نظرسنجی از فاميلی خوشه در سوئیس که تنها سه مورد از 39, که در آن کودک توسعه علائم اولین و ممکن است منبع ویروس است.

دانش آموزان مبتلا به COVID-19 در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر نیز به نظر می رسد که تنها به ندرت گسترش این ویروس به دیگران است. در فرانسه دانشمندان شناسایی شده هیچ ثانویه موارد به عنوان یک نتیجه از سه احتمال عفونت در دانش آموزان مدارس قبل از بسته و نه ساله پسر در کوه های آلپ فرانسه که رفت و اسکی و بازدید از سه مدرسه در حالی که آلوده نیز موفق به عبور از این ویروس است. در استرالیا, مقامات یافت و تنها دو ممکن است عفونت های ثانویه پس از ردیابی نزدیک به 900 تماس از 18 آلوده دانش آموزان و کارکنان.

“خانواده مطالعات به طور معمول یافت می شود که کودکان به ندرت آلوده و به ندرت انتقال گفت:” Hanage. اما او هشدار داد: “آنها خانواده مطالعات همه رنج می برند از تعصب آن است که آنها شروع به شناسایی فردی که آلوده شد. و سپس آزمایش مردم در اطراف آنها را.”

از آنجا که کودکان و نوجوانان بسیار کمتر احتمال دارد به بیماری شدید و یا حتی علائم قابل توجه در همه, او گفت: این بدان معناست که بزرگسالان بیشتر احتمال دارد به عنوان اولین و یا شاخص مورد.

در بالا از آن Hanage گفت: در بسیاری از موارد مدارس تعطیل هستند و پدر و مادر شده اند sequestering کودکان “بنابراین ما شاهد این نوع از تعاملات است که ما ممکن است انتظار می رود اگر مدارس باز شوند.”

یکی از بزرگ تماس ردیابی تحصیل در خارج از کره جنوبی منتشر شده در جولای 16, یافت, که, کودکان 9 سال و جوانتر بودند و کمتر به احتمال زیاد برای انتقال ویروس در خانواده ها از کودکان بزرگتر اما شبیه به بزرگسالان سنین 20-39. کودکان بزرگتر جای تعجب بيشترين درصد خانوار مخاطبین تست مثبت برای COVID-19 از تمام گروه های سنی.

برای مخاطبین خارج از خانه جوانتر و کودکان بزرگتر به نظر می رسد انتقال این بیماری مورد به عنوان اغلب به عنوان افراد بزرگسال سن 20-39 اما کمتر از بزرگسالان بالای 40.

اما همانطور که با دیگر مطالعات دانشمندان می گویند برای برخی از آنها شاخص بيماران و مطالعه صورت گرفت که مدارس تا حد زیادی توقیف. محققان همچنین تنها ترسیم مخاطبین از کودکانی که سقوط بیمار ترک باز کردن این پرسش که چگونه اغلب بدون علامت در کودکان انتقال ویروس است.

A. Marm Kilpatrick, یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز است که به مطالعه بیماری های عفونی دینامیک گفت: در توییتر موضوع که او فکر نمی کنم آن را “امن” به این نتیجه است که کودکان نمی انتقال همان است که افراد بزرگسال با توجه به تعداد کم موارد و اعتماد به نفس گسترده ای در فواصل مطالعه است.

جالب توجه است که میزان ویروس در اندازه گیری در کودکان آلوده آن می آید و فقط به عنوان بالا در کودکان و نوجوانان به عنوان افراد بزرگسال نشان می دهد که کودکان می تواند در تئوری بود به همان اندازه مسری است. یک فرد بار ویروسی ممکن است نه لزوما آهنگ با چگونه به خوبی آنها انتقال ویروس است.

اگر این مورد است که بچه ها را انتقال ویروس کمتر از بزرگسالان تئوری های متعددی وجود دارد چرا که ممکن است. یک فرضیه این است که کودکان موجب کمتر علامتی یا کوچکتر ممکن است با فشار کمتر عفونی ذرات به هوا.

دانشمندان همچنین پیشنهاد کرد که کودکان ممکن است قرارداد این ویروس به راحتی از آنجا که آنها را به عنوان مقدار ACE2 پروتئین گیرنده که SARS-CoV-2 با استفاده از ورود به سلول است. یک بررسی از بینی بافت یافت که کودکان کمتر از گیرنده نسبت به کودکان بزرگتر که در نوبه خود باید کمتر از بزرگسالان است.

مدرسه Reopenings در کشورهای دیگر

Encouragingly متعدد دیگر کشورها از جمله ژاپن و کره جنوبی و آلمان و فنلاند و فرانسه و دانمارک و اتریش و نروژ را با موفقیت به بازگشایی مدارس خود را با استفاده از انواع کاهش تاکتیک و مشاهده متعاقب آن شیوع است.

کارشناسان هشدار می دهند که این نتایج ممکن است درخواست به آمریکا

“کسانی نیز مناطق بود که بسیار پایین تر جامعه انتقال در تاریخ است که آنها بازگشایی شد” گفت: آنیتا سیسرومعاون مدیر دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت در ژوئیه 16 تماس را فشار دهید اختصاص داده شده به موضوع مدرسه reopenings.

“بنابراین به عنوان مثال در ژاپن, کره جنوبی و فنلاند و فرانسه هر یک از این کشورها تا به حال حدود 1 یا کمتر مورد در هر 100,000 نفر زمانی که آنها بازگشایی شد,” او گفت:. “در مقابل وجود دارد که ایالات متحده در حال حاضر شهرستانهای گزارش 60 مورد در هر 100,000; دیگران را 80 مورد و یا بیشتر است.”

“در جوامع که در آن صورت تعداد به سرعت در حال افزایش آن ممکن است ممکن است با خیال راحت به بازگشایی مدارس تا انتقال بيماري را کاهش داده گفت:” جانز هاپکینز’ Nuzzo در همان جلسه. “اما در جوامعی که نرخ بیماری در حال کاهش و یا ثبات آن را ممکن است به فکر می کنم در مورد بازگشایی مدارس ارائه شده در مدارس در حال قادر به در محل قرار داده و اقدامات لازم برای کاهش احتمال انتقال است.”

در حالی که وجود دارد این است که اطلاعات کمی در موثر ترین استراتژی, کارشناسان توصیه , فیزیکی, فاصله, ماسک پوشیدن بهداشت دست و نگه داشتن بچه ها در گروه های کوچکتر “حباب” برای کاهش تعداد مخاطبین کودکان و معلمان.

یک شمارنده مثال می آید از یک دبیرستان در اسرائیل که تجربه زیادی شیوع از COVID-19 بعد از بازگشایی. در حالی که آن را غیر ممکن است برای اطمینان می دانم که وقوع بود با توجه به این مدرسه به عنوان Nuzzo اشاره کرد محدودیت نیز برداشته در جامعه گسترده تر — زمان مشکوک است. محققان همچنین مشکوک یک موج گرما ممکن است نقش تحریک مدرسه به استفاده مداوم تهویه مطبوع و معاف دانش آموزان از پوشیدن ماسک.

“افزایش انتقال در جامعه اطراف به دلیل بزرگ اجتماعات و سپس بلند کردن اقدامات احتیاطی در مدارس باید در نهایت کمک به شماره های از عفونت در مدارس و رهبری اسرائیل به مدارس دوباره گفت:” Nuzzo.

موضوع جامعه انتقال است که دیگر گروه ها و کارشناسان برجسته کرده اند.

“این واقعیت باقی می ماند که وقتی جامعه انتقال وجود دارد و زمانی که جامعه انتقال شدید کودکان خواهد بود که در معرض ویروس و کودکان خواهد بود بخشی از چرخه انتقال گفت:” دکتر مایک رایانمدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه در جولای 13 نشست خبری. “آنها در معرض خواهد شد; برخی از آلوده می شود و آنها ممکن است دیگران را آلوده. آنچه که ما لازم نیست به طور کامل درک تاثیر بر کسانی که کودکان را در دراز مدت. ما می دانیم که در کوتاه مدت تمایل آنها به عفونت خفیف تر. ما نمی دانیم که این تاثیر در درازمدت و ما نمی دانیم که تا چه حد آنها عبور است که عفونت و آلوده کردن دیگران, اما ما نمی دانیم که می تواند رخ دهد.”

آکادمی اطفال آمریکا است تاکید کرد نیاز برای کودکان برای بازگشت به مدرسه با این استدلال که مزایای آن بیشتر از خطرات در حالی که همچنین تایید کرد که انتقال محلی باید در نظر گرفته شود که تصمیم گیری در شرایط بازگشایی مدارس.

با توجه به Nuzzo وجود دارد لزوما خاص قطع تعداد مدیران مدرسه باید بدانید که آیا آنها باید بازگشایی اما پایدار و یا روند رو به پایین در مواردی است که یک جای خوب برای شروع به عنوان به خوبی به عنوان در نظر گرفتن یک جامعه توانایی برای پاسخ به شیوع.

“اگر وجود ظرفیت کافی برای تست و برای منزوی کردن کسی که بیمار است و برای انجام تماس, ردیابی,” او گفت: در نشست خبری “این بدیهی است که یک مقدار بیشتر اطمینان از وضعیت در جوامع که در آن کسانی که منابع محدود هستند.”

دانشگاه مینه سوتا مایکل Osterholmکه هدایت مدرسه در مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست های پیشنهاد شده در جولای 23 , پادکست که مدارس هدف برای 5 نفر یا کمتر در هر 100 ، 000 نفر همراه با کاهش تعداد موارد جدید طی 14 روز و بیمارستان منطقه حفظ حداقل یک چهارم از ظرفیت خود را برای رسیدگی به COVID-19 بيمار.

تحقیقات بیشتر کارشناسان می گویند این است که به فوریت نیاز به درک بهتر خطرات پس از آن می تواند متعادل در برابر منافع به کودکان و پدر و مادر.

به عنوان سیسرو اشاره کرد اگر آن را بیشتر روشن می شود که کودکان بسیار به ندرت انتقال COVID-19 به مدرسه بزرگسالان کارکنان و اعضای خانواده “و سپس مدارس را بسیار متفاوت مجموعه ای از سیاست ها و کمتر گسترده کاهش اقدامات است که آنها نیاز به در محل قرار داده.”

در حال حاضر هوwever او گفت: مدارس نیاز به بودجه اضافی به دنبال CDC هدایت و باید در نظر تعویق انداختن بازگشایی در مناطق با جامعه انتقال است. مدارس بیش از حد ممکن است دریابید که ترکیبی حضوری و آنلاین برنامه بهترین کار برای نگه داشتن اندازه کلاس پایین و بالاتر در معرض خطر افراد در خانه است.

ما واقعا نیاز به انجام همه ما می توانیم به درایو این اعداد پایین به طوری که ما می توانیم بازگشت کودکان به مدرسه ساختمان,” او گفت:. “این باید یک اولویت ملی و آن را به میزان قابل مهم تر از بازگشایی کافه ها و رستوران ها.”

— با گزارش از لری رابرتسون

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin