یک زن 69 ساله اهل مسکو درگذشت مارس 24 در یک کلینیک در پایتخت روسیه و متخصص در درمان coronavirus. مقامات گفت که او از سرطان درگذشت که او تا به حال شده است مبارزه نه به این بیماری شده است ravaging جهان است.

یک هفته قبل از آن 79 سال بود که در واقع مبتلا به COVID-19 کشته در مسکو بیماری های عفونی بیمارستان. مقامات منسوب مرگ او به آمبولی – لخته خون – به جای coronavirus.

و به عنوان از آوریل 24, روسیه, رسمی شمارش از تایید coronavirus موارد بود و فقط در 495 خوشهای به طور عمده در مسکو بلکه پراکنده در سراسر حداقل 46 شهرستانها و مناطق. قرار داده است که روسیه با جمعیت حدود 144 میلیون دلار در یک سطح سرانه قابل مقایسه به مکان در آمریکای مرکزی و جنوبی و آفریقا که در آن coronavirus است که تا کنون تقریبا وجود ندارد.

در مقابل بسیاری از همسایه و نزدیکی کشورهای اروپایی در حال دیدن نرخ بسیار بالاتر از موارد تایید شده. و سپس از آنجا به چین که در آن ویروس نشات گرفته است و با روسیه که سهام یک از 4200 کیلومتر مرز — یک مرز که مسکو دستور بسته شدن هفته پیش در ژانویه 30.

“وضعیت در کل تحت کنترل” ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: در 18 مارس. “روسیه به نظر می رسد بسیار بهتر در مقایسه با کشورهای دیگر است.”

بنابراین دقیقا همان چیزی است که با روسیه coronavirus اعداد ؟

این کشور در واقع از دیدن غیر طبیعی نرخ پایین از عفونت با وجود سفر گردشگران و تجارت مرزی? و یا به عنوان یک تعداد زیادی از روس ها نظریه پردازی است دولت به نگه داشتن آن رسمی شمارش مصنوعی پایین شاید برای جلوگیری از وحشت و یا سپر کاستی از کشور creaky بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم ؟

یا شاید آن را ساده اداری پاسخ: آیا فقط به دلیل اینکه چگونه این کشور شده است برای تست این موارد تا حالا ؟

در اینجا نگاهی به آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد تجربه روسیه با کوروناویروس.

عمل اولیه عمل قاطعانه?

مقامات روسی به نظر می رسد شده اند آگاه باشید از خطرات زودتر از بسیاری از کشورها.

با موارد انفجار در استان که در شهر ووهان واقع شده است, روسیه نقل مکان کرد به بستن آن گسترده زمین-و-رودخانه مرزی با چین برای اولین بار به مردم و سپس به محموله است.

روز بعد از سازمان بهداشت جهانی اعلام اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه 30, معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova اعلام کرد این کشور در دو مورد اول در دو منطقه دور از مسکو. شش روز بعد از اولین دولت-پرواز چارتر وارد یک منطقه سیبریحمل 144 تخلیه شهروندان روسیه از ووهان. آنها قرنطینه برای 14 روز.

Russian President Vladimir Putin is helped before donning a protective suit as he visited a hospital for patients infected with the coronavirus on the outskirts of Moscow on March 24.


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه کمک کرده است قبل از پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ به عنوان او در بازدید از یک بیمارستان برای بیماران مبتلا به کروناویروس در حومه مسکو در مارس 24.

پس از آن روسیه را با چوب خط حساب کردن از تایید موارد صعود کرده است البته در یک نرخ قابل ملاحظه ای آهسته تر از کشورهای دیگر است.

در ایتالیا کشور در خارج از چین است که بدترین ضربه, موارد, ابتدا علنا تایید کرد در تاریخ 31 ژانویه و پس از آن شروع به پریدن کرد به صورت تصاعدی ابتدا در فوریه 20, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است. وجود دارد بیش از 69,000 موارد تایید شده در ایتالیا از مارس 24.

در اسپانیا کشور دیگر اروپایی بدترین آمار coronavirus تایید موارد شروع به پریدن در مارس 6, و از مارس 24 بود و فقط در بیش از 35,200.

هر دو کشور محبوب است با گردشگران روسی از جمله یک متخصص بیماری های عفونی در جنوب روسیه در منطقه استاوروپول که در حال حاضر تحت تحقیقات جنایی برای خود منزوی پس از بازگشت به خانه و ظاهرا آلوده کردن دیگر پزشکان پس از ادامه دادن به سخنرانی ها و برگزاری جلسات.

که نشان می دهد که روس ها از بازگشت به خانه از کشورهایی که coronavirus شد انفجار نیز می تواند حامل این ویروس و در نتیجه آلوده کردن هر کسی که آنها را در تماس با آمد در نرخ مشابه.

و مقامات روسی را تا کنون معرفی شده است اقدامات شدید مانند اجباری ماسک صورت یا سراسر شهر بود مستندات مانند جاهای دیگر داشته باشد.

تست تست

در روسیه بخش عمده ای از مورد تأیید قرار گرفته در این کشور پرجمعیت ترین شهرستان: مسکو است. آمار رسمی از مارس 24 می گویند 262 نفر در پایتخت روسیه به علاوه اضافی 35 در منطقه اطراف شهر.

مقامات روسی نیز گزارش آنچه که به نظر می رسد تهاجمی تست رژیم: نزدیک به 166,000 در سراسر کشور. که قابل مقایسه با تست اعداد در کشورهای دیگر هر چند این کوتوله است که از ایالات متحده, که در پاسخ به کروناویروس شده است مانع از عدم انجام شد.

هنوز نرخ پایین از تایید موارد کوچک و آماری پرت در مقایسه با دیگر کشورهای در معرض کارشناسان می گویند.

یک توضیح برای آشکار اختلاف است چگونه تست انجام شده تا به امروز است. تا این اواخر موارد مشکوک شدند و آزمایش با استفاده از یک ابزار توسعه یافته توسط دولت تامین می شود آزمایشگاه در سیبری شهر نووسیبیرسک شناخته شده توسط آن مختصر نام Vektor.

اما یک علم وبلاگ به نام PCR اخبارکه گفت: آن را به حال بررسی پروتکل های خاص آزمایشگاه آزمون گفت: آن را فقط تشخیص این ویروس آن است که اگر بیش از یک آستانه خاص در یک نمونه و آستانه است که به مراتب بالاتر است. و آن را نیز به نظر می رسد به بالاتر از حد انتظار تعداد “مثبت کاذب.”

“این ممکن است پاسخ به این سوال که چرا در روسیه وجود دارد به طوری که چند مورد از عفونت کروناویروس. ممکن است که ‘Vektor’ تست نشان می دهد تنها در بالای هرم” سایت گفت. “به عنوان یک نتیجه آمار رسمی ممکن است به اشتباه منعکس کننده وضعیت اپیدمیولوژیک و اقدامات انجام شده ممکن است مربوط به تهدید واقعی است.”

در مارس 23, مسکو coronavirus نیروی کار گفت: تست پروتکل را تغییر خواهد داد و نمونه های دیگر می باشد ارسال به نووسیبیرسک آزمایشگاهی برای دور دوم تست.

طبقه بندی معانی

در ماه های اخیر مقامات روسی گزارش داده اند که یک چشم انداز مثبت در موارد مربوط به یکی دیگر از بیماری تنفسی: ذات الریه. Coronavirus می تواند باعث پنومونی اما تا می توانید دیگر اجرا از آسیاب مواجهه.

روسیه و سازمان آمار گزارش شده در هفته گذشته است که ذات الریه موارد در سراسر کشور افزایش یافته بود با 3 درصد در مقایسه با 2018-19 فصل است. در مسکو آنها شروع به پریدن کرد و نزدیک به 37 درصد به آژانس شناخته شده به عنوان Rosstat.

که سوخت منتقدان’ شک و تردید است که مقامات بهداشت بودند undercounting یا misclassifying به احتمال زیاد coronavirus موارد به عنوان تنها ذات الریه.

پزشکان اتحاد مستقل اتحادیه های کارگری از کارگران پزشکی است آشکارا دولت را متهم به دروغ گفتن به مردم در مورد این ارقام است.

این شک و تردید شده است بیشتر و عمیقتر با مرگ و میر است که افراد در معرض coronavirus در عین حال که مرگ و میر طبقه بندی شده است در غیر این صورت.

در مارس 19, مسکو وظیفه نیروی هماهنگی coronavirus پاسخ اعلام کرد که 79 سال بود که آزمایش مثبت برای COVID-19 کشته در مسکو بیماری های عفونی بیمارستان. که در بیمارستان بستری شده بود یک هفته قبل از آن تا به حال به دیابت و دیگر مشکلات بهداشت و درمان شد و بعد از انتقال به یک بیماری عفونی واحد, جایی که او بعد از آن درگذشت.

پزشکان نسبت مرگ او به coronavirus اما مقامات بعد نسبت آن به لخته خون. آنها همچنین می گویند نیست چگونه او قرارداد این ویروس در وهله اول.

(Coronavirus مرکز منابع در دانشگاه جانز هاپکینز که نظارت بر گسترش این ویروس همچنان ادامه دارد و به لیست یک مرگ در روسیه از تاریخ 19 مارس در حالی که این مقام روسی رقم صفر از مارس 24.)

در مارس 24, 69 سال درگذشت جداگانه مسکو بیماری های عفونی واحد. این روزنامه زرد Moskovsky کمسملتس گزارش او در بیمارستان بستری شده بود پس از دخترش در بازگشت از پرتغال. زن گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus در ابتدا, اما مقامات شهرستان بعد گفت: او از سرطان و که او coronavirus نتایج بودند در واقع منفی است.

A man wearing a face mask walks along a street in Moscow on March 23. “The number of people who are sick is significantly higher in reality,” said Moscow Mayor Sergei Sobyanin.


یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در امتداد یک خیابان در مسکو در مارس 23. “تعدادی از افرادی که بیمار هستند به طور قابل توجهی بالاتر در واقعیت” گفت: شهردار مسکو سرگئی سوبیانین.

که معنایی پروتکل – اگر کسی که coronavirus می میرد و برخی دیگر موضوع سلامت در حالی که بستری برای coronavirus – همچنین ممکن است کمک به توضیح دهید که روسیه تعداد کم.

در جمهوری چک, در مقابل, این کشور, وزیر بهداشت در مارس 24 اعلام کرد یک دوم coronavirus مرتبط با مرگ: یک مرد در اواسط 40 سالگی شایع است. مرد درگذشت “گسترده نارسایی ارگان” و نیز پیشرفته بود-مرحله سرطان است.

“Coronavirus بدتر وضعیت خود” وزیر بهداشت آدم Vojtech در توییتر نوشت.

پاسخ اضطراری

اعداد کنار کرملین به نظر می رسد که این تهدید جدی است.

در علاوه بر این به بستن مرز با چین مقامات گرفته اند و تعداد فزاینده ای از اقدامات شدید. خارجی ها شده اند به طور موقت منع از ورود به کشور است.

نخست وزیر میخائیل Mishustin در 23 مارس به دستور مقامات به منظور توسعه یک سیستم برای پیگیری افرادی که در تماس با هر کسی که با coronavirus با استفاده از منطقه جغرافیایی داده ها از تلفن های همراه.

روز قبل از آن مسکو را بالای مقامات پلیس گفت: در شهرستان دوربین های مدار بسته با استفاده از صورت-تکنولوژی تشخیص, حال مشخص بیش از 200 نفر بود که شکسته شده است.

“من باور دارم که ما باید این وضعیت با کروناویروس تحت کنترل” گفت: Mishustin که پیش از آن اعلام کرد که 4 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به محدود کردن آسیب های اقتصادی از coronavirus.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین در ضمن گفته ساکنان بیش از 65 سال و کسانی که با بیماری های مزمن به در خانه باقی می ماند و حتی ارائه کوچک پرداخت نقدی به تشویق آن است. او همچنین پیشنهاد سالمندان ترک مسکو مناسب و در صورتی که خانه های روستا به عنوان شناخته شده dachas به بیرون رفتن به آنها را.

در دیدار با پوتین در مارس 24, سوبیانین نشان داد که روسیه را به طور کلی مورد تأیید واقع ممکن است مصنوعی پایین.

“А جدی وضعیت…است اتفاق می افتند” سوبیانین گفت. “تعدادی از افرادی که بیمار هستند [با کروناویروس] به طور قابل توجهی بالاتر در واقعیت است.”

“برخی از مناطق به نظر می رسد به درک…. مسئله این است که سطح تست بسیار پایین است. ما لازم نیست که یک تصویر واقعی” سوبیانین گفت.

کروناویروس و قانون اساسی

برای هر کشور روسیه شامل coronavirus ارائه عمده سیاسی و اجتماعی و چالش های اقتصادی است.

برای کرملین وجود دارد اضافه شده است دلیل که چرا آن را یک چالش فراتر از آنچه در کشورهای دیگر روبرو هستند.

در آوریل 22, روس ها در حال برنامه ریزی برای رای دادن در یک بسته اصلاحات اساسی ترین تغییرات اساسی به این سند پس از تصویب آن از 27 سال پیش. هفته پس از برنامه ریزی برای اصلاح قانون اساسی اعلام شد, در ماه ژانویه, پوتین نشانه حمایت برای تغییر دیگر – که اجازه می دهد او را به دنبال انتخاب مجدد در سال 2024 و به طور بالقوه باقی می ماند رئیس جمهور تا 2036.

معلوم نیست اگر او را, اما برای اکثر Kremlinologists تلاش برای تشخیص پوتین نیت مهم ترین چیز این است که مارس 22 رای پذیرفته می شود و دیده می شود به عنوان مشروع توسط روس ها.

کمیسیون مرکزی انتخابات در حال حاضر شروع به تبلیغات برای رای با فراخوانی تصاویر جنگ جهانی دوم ذکر است که اجتناب از طولانی تر شدن پوتین تصدی در کرملین.

اما بی تفاوتی رشد کرده است در میان روس ها به خصوص به عنوان اقتصاد کشور stagnates و رای دهندگان تایر از پوتین. اگر روس ها بیش از حد ترس از coronavirus برای رفتن به پای صندوق های رای در آوریل 22, که بیشتر تضعیف چگونه رای درک است.

هر چند برخی از کرملین متحدان در مجلس را رد کرد امکان رای گیری در حال به تعویق افتاد روزنامه Vedomosti گزارش کرده است که آن را به طور فعال در نظر گرفته شده در بالای سطح دولت.

یکی دیگر از روزنامه کومرسانت گزارش داد در 23 مارس که کمیسیون مرکزی انتخابات توصیه شده بود مقامات منطقه ای برای متوقف کردن چاپ برگه های رای.

با توجه به حداقل یک دانشمند روسی در این کشور می تواند در مواجهه با یک انفجار, در موارد, در هفته های آینده نه بر خلاف آنچه که در ایتالیا اتفاق افتاده است.

“من این تصور برای لحظه ای که ما حدود سه هفته پشت ایتالیا, حدود,” الکساندر Chepurnov یک نووسیبیرسک-بر اساس virologist و فرهنگستان علوم پزشکی و استاد گفته تلویزیون دولتی در مارس 23. “و در اصل, شما باید درک کنند که به احتمال زیاد ما تجربه همان تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im