Weinstein نبود یک مدال آزادی دریافت کننده

سریع نگاهی به

یک doctored تصویر گسترش در Facebook به اشتباه نشان می دهد رئیس جمهور سابق باراک اوباما Harvey Weinstein مدال آزادی ریاست جمهوری. عکس واقعی نشان داد اوباما اهدای افتخار بر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.


داستان کامل

در میان دادگاه های کیفری فیلم مغول Harvey Weinstein — و فوریه. 24 محکومیت جنسی و تجاوز اتهامات — یک doctored تصویر منتشر شده در Facebook دروغ نشان می دهد که Weinstein یک دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری.

ساختگی تصویر به اشتباه نشان می دهد رئیس جمهور سابق باراک اوباما اعطای Weinstein با ملت بالاترین غیرنظامی افتخار است. در Weinstein هرگز در میان دریافت کنندگان مدال در دولت اوباما.

بسیاری از پست های اخیر انتشار عکس جعلی با استفاده از تصویر به دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به دادن مدال به محافظه کار رادیو شخصیت Rush Limbaugh که با دریافت این افتخار در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در فوریه. 4.

برای همه دموکرات ها شکایت در مورد رئیس جمهور نسبت ناروا دادن Rush Limbaugh مدال افتخار نگاه که اوباما عطا که افتخار !!!!!!!” یکی Facebook پست می خواند.

تصویر معکوس جستجوهای از Weinstein تصویر منجر به گتی ایماژ, عکس های پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن دریافت مدال در اوایل 2017. جزئیات کلیدی از تصویر اصلی — مانند اوباما صورت بیان موقعیت خود دست و بایدن کراوات — روشن است که Weinstein صورت ویرایش شد به تصویر.

نادرست عکس شده است در چرخش برای برخی از زمان بوده است گروه بندی با دیگر تغییر جعلی تصاویر مربوط به آنتونی وینر و بیل کازبی — با وجود واقعیت-بررسی توسط سازمان های دیگر مانند Snopes و PolitiFact.

Weinstein شد دیرین دموکراتیک دهنده, که حمایت اوباما و قابل توجهی در اختیار داشت و موقعیت اجتماعی. او در بازدید از کاخ سفید در سال 2013 به عنوان مثال برای یک رویداد برای دانش آموزان دبیرستانی است که محور در مشاغل در فیلم است. اوباما’ دختر بزرگتر نیز زندانی برای Weinstein شرکت.

در اکتبر سال 2017 پس از انتشار اخبار و گزارش تحقیقی توسط نیویورک تایمز و نیویورکر جزئیات Weinstein جنسی سوء اوباما منتشر شد بیانیه ای گفت او و میشل اوباما شد “منزجر توسط گزارش های اخیر” و “[a]نیویورک که demeans و تنزل زنان در این مد باید محکوم و پاسخگو باشند بدون در نظر گرفتن ثروت و یا وضعیت.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“D. A. ونس: Harvey Weinstein به اعدام محکوم و در محاکمه.” مطبوعاتی دادستان منطقه منهتن ، 24 Feb 2020.

Gittens می, حسنی. “باراک اوباما برتری جو بایدن با تعجب مدال آزادی است.” NBC News. 12 Jan 2017.

“مدال آزادی ریاست جمهوری.” اوباما در کاخ سفید. دیده 25 Feb 2020.

Shabad ربکا. “اوباما صحبت می کند در Harvey Weinstein اتهامات.” رادیو فردا. 10 Oct 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>