آخر هفته اعتراض برنامه ریزی شده در آناپولیس در برابر coronavirus تعطیلی

یک گروه است که می گوید آن است که تغذیه با ادامه بسته شدن کسب و کار و مدارس در سراسر مریلند در حال سازماندهی یک اعتراض این آخر هفته به فرماندار ، لری هوگان شروع به بلند کردن محدودیت در جای خود قرار داده و در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

در یک دادخواست آنلاین گروه بازگشایی مریلند گفت که می خواهد هوگان بلافاصله بازگشایی کسب و کار آموزشی و نهادهای مذهبی.

“تحقیقات نشان داده است که غیر اقتصادی مخل اجتماعی فاصله اقدامات می تواند به اندازه کافی برای کنترل گسترش COVID-19” این گروه گفت. “ما پس از تماس با فرماندار هوگان به شنیدن او را تشکیل و بلافاصله شروع مسئول بازگشایی دولت ما است.”

این گروه که توصیف خود را به عنوان “یک گروه از مریلند شهروندان نگران در مورد تاثیر توده خاموش شدن ناگهانی و تعطیلی مدارس,” برنامه ریزی شده اعتراض برای ظهر شنبه در آناپولیس.

افرادی که نشان می دهد تا تشویق به ماندن در وسایل نقلیه خود را به عنوان هوگان را ممنوع کرده است تجمع بیش از 10 نفر.


بیشتر Coronavirus اخبار


“ما رانندگی به مرکز شهر آناپولیس در تظاهرات مسالمت آمیز به تقاضای بازگشایی دولت ما” این گروه گفت: در توییتر با استفاده از هشتگ “#OperationGridlock.”

هوگان گفت: در حال حاضر خواهد بود “بدترین زمان ممکن” برای بازگشایی شده است.

“ما فقط واقعا هنوز هم می زنیم تا که منحنی” هوگان گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد. “ما در مورد یک زن و شوهر از هفته پشت برخی از نقاط داغ.”

حدود 50 نفر در ریچموند, ویرجینیا پنج شنبه در اعتراض به دولت که به بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری.

مشابه دیگر اعتراضات رخ داده به تازگی در سراسر کشور در میشیگان و اوهایو اوکلاهما و تگزاس.

نشانه هایی از نا امیدی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا برای کاهش stay-در-خانه سفارشات و سعی کردم به نگاه به آینده به راه اندازی مجدد اقتصاد است. او پرده برداری از یک چارچوب برای فرمانداران به دنبال اما اذعان فرمانداران را نهایی می گویند در زمانی که کشورهای خود را آماده است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که برداشته شدن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به افزایش موارد جدید ابتلا به کوروناویروس.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت