ناظر تقبیح ‘سرکوب’ آب و هوا برای خبرنگاران پیش از بلاروس انتخابات

گزارشگران بدون مرز (RSF) هشدار داده “سرکوبگر” آب و هوا اطراف آزادی رسانه ها در بلاروس پیش از انتخابات ریاست جمهوری در دو هفته محکومیت “سیستماتیک” بازداشت روزنامه نگاران پوشش دموکراسی تظاهرات.

بیش از 40 روزنامه نگاران بازداشت شده بیش از گذشته 10 سال در تلاش برای جلوگیری از آنها را از پوشش “بی سابقه” مبارزات علیه رئیس جمهور Alyaksandr لوکاشنکا در انتخاب مجدد در پاریس مبتنی بر آزادی رسانه ها دیده بان در بیانیه ای گفت در جولای 29.

مقامات در حال “آماده به انجام هر کاری برای محدودکردن رسانه های مستقل گفت:” جین Cavelier رئیس RSF شرقی اروپا و آسیای مرکزی ،

Cavelier خواستار تحقیقات بی طرفانه و با هدف تعقیب قانونی کسانی که به جرم مانع کار خبرنگاران است که جریمه توسط بلاروس را از جنایی کد.

لوکاشنکا که حکومت بلاروس از سال 1994 به دنبال یک ششم مدت در انتخابات آینده در ماه اوت 9.

رهبر بلاروس مواجه شده است و نصب های علنی در ماه های اخیر در بخشی از نارضایتی عمومی بر دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

صدها نفر از مردم از جمله فعالان و وبلاگ نویسان بازداشت شده اند به عنوان دولت پایین ترک خورده سخت در تجمعات و تظاهرات در حمایت از مخالفان داوطلبانی که ثبت نام نکرده بودند با انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت