لندن (AP) — سازمان جهانی موبایل بزرگترین نمایشگاه فن آوری در حال کشیدن پلاگین بر نگرانی در مورد شیوع بیماری های ویروسی از چین است.

سالانه کنگره جهانی موبایل دیگر برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در بارسلونا, اسپانیا در فوریه. 24-27.

“جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA به برگزاری این رویداد” جان هافمن, سر GSMA سازماندهی بدن در بیانیه ای گفت: روز شنبه.

این تصمیم پس از ده ها تن از شرکت های فن آوری و حامل های بی سیم کاهش یافته است با آخرین cancelations توسط نوکیا, Vodafone دویچه Telekom و بریتانیا BT در روز چهارشنبه. شرکت های دیگر که کاهش یافته است را زودتر شامل اریکسون و نوکیا و سونی و آمازون اینتل و ال جی. شرکت های ذکر شده نگرانی برای ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان است.

سازمان دهندگان و مقامات دولتی به دنبال به نگه دارید تا در برابر فشار در حال رشد به لغو سالانه tech اغراق شده است انتظار می رود به منظور جلب بیش از 100 ، 000 بازدید کننده از حدود 200 کشور از جمله 5000 تا 6000 از چین است. نشان می دهد به طور معمول نشان دهنده یک منبع درآمد برای هتل ها و رستوران ها و شرکت های تاکسی. مقامات تخمین زده اند که نشان می دهد برای تولید 473 میلیون یورو ($516 میلیون دلار) و بیش از 14 ، 000 شغل پاره وقت برای اقتصاد محلی.

اسپانیا معاون رئیس جمهور کارمن کالوو وجود دارد گفت: “هیچ عامه دلیل” به نشان می دهد. او گفت: اسپانیا به حال سلامت خوب پاسخ سیستم بود و زیر همه از توصیه های سازمان بهداشت جهانی است.

دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس گفت: قبل از لغو است که نشان می دهد می تواند رفته اند.

او گفت که در حالی که هیچ توده جمع آوری شده است که تا کنون بدون ریسک با پتانسیل برای مسمومیت غذایی, آسیب یا فروپاشی ساختمان, مهمترین رویدادهای “را می توانید در ادامه اگر اقدامات مناسب اعمال می شود.”

اسپانیایی کارگری گفت که نشان می دهد نامیده می شد با توجه به هراس از فن آوری های اصلی شرکت. این CCOO اتحادیه های منطقه ای رهبر خاویر Pacheco, را محکوم کرد “این جنجال آفرینی نگرش فن آوری شرکت است که از موقعیت خود را از برتری جهانی نمی مراقبت در مورد تاثیر محلی.”

اما تیم Bajarin جمهور از مشاوره استراتژی های خلاق گفت لغو شد محتاطانه با تمام گمنام اطراف چگونه ویروس جدید و گسترش یافته است و این واقعیت که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر از جیبش در آورد.

این روزها اکثر شرکت های بزرگ خود را نگه دارید, راه اندازی محصول, حوادث, حال که سامسونگ, آیا روز سه شنبه در سان فرانسیسکو. اما Bajarin گفت: کنگره جهانی موبایل بود که هنوز هم فرصت برای بسیاری از مردم در صنعت تلفن همراه به ملاقات در یک مکان.

“این اجازه را برای بسیاری از شبکه های و معاملات کسب و کار بنابراین در این زمینه آن بود از دست دادن قابل توجهی,” او گفت:.

این GSMA بی سیم تجارت بدن که سازماندهی این نمایشگاه بود گفت: در آن جلسه به طور منظم با جهانی و کارشناسان بهداشت و شرکای آن برای اطمینان از خوب بودن از شرکت کنندگان. آن را در حال حاضر در خواست کنندگان برای جلوگیری از دست دادن و برنامه ریزی شده برای تمیز کردن و ضد عفونی و مطمئن شوید که بلندگو استفاده نمی همان میکروفون.

اوایل روز چهارشنبه نوکیا گفت: آن را به حال تصمیم به عقب نشینی “پس از یک ارزیابی کامل از خطرات مرتبط با یک حرکت سریع وضعیت است.” این شرکت گفت: “سلامت و رفاه کارکنان تمرکز اصلی بر” و لغو آن دخالت یک “تصمیم محتاطانه.”

این خروج از نوکیا و اریکسون تا به حال چپ چین Huawei عمده حمایت از این نمایشگاه به عنوان تنها باقی مانده در شبکه دنده ساز هنوز برنامه ریزی برای حضور در. اما حتی Huawei شد پوسته پوسته شدن پشت با اختصاص اروپایی کارکنان به نشان می دهد به جای. رئیس آن در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس رسانه های تصویری توسط زیرا او نمی خواهد به اسپانیا با زمان کافی برای انجام یک دو هفته ای خود دوره قرنطینه.

سازمان گرفتار شده بودند بین خطر بالقوه واکنش بیش از نگرانی های بهداشت عمومی اگر آنها رفتم جلو و یا رو بزرگ ضرر و زیان مالی اگر آنها لغو می شود گفت: Stephen Mears یک تحلیلگر تحقیقات در Futuresource Consulting.

حتی قبل از لغو میرس گفت: پنج فرد تیم بود و با توجه به حذف یا کوتاه شدن سفر به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان در آنها می خواستند به ملاقات نمی شود وجود دارد, از جمله کسانی که از کشور چین, که حساب برای افزایش سهم از بازار جهانی گوشی های هوشمند و شبکه تلفن همراه میباشد.

“این در حال تبدیل شدن کمتر و کمتر با ارزش برای افرادی مانند ما برای حضور در, اگر ما قادر به دریافت جلسات با مدیران سطح بالا” او گفت:.

بن وود مدیر ارشد تحقیقات در CCS Insight گفت: شرکت در حال حاضر به شکل “بهترین راه برای نجات چیزی از این وضعیت دشوار است.”

رندی نلسون رئیس بینش در تلفن همراه شرکت اطلاعات سنسور برج گفت: شرکت در حال برنامه ریزی شده در یک غرفه در کنگره جهانی موبایل. او گفت: شرکت انتظار می رود به جبران هزینه های برگزاری نمایشگاه پس از آن تا به حال کشیده اما تا به حال شنیده نشده از سازمان نشده است.

در حالی که لغو شد, ناامیدی, Nelson گفت: این کار که رفت به برنامه ریزی برای نشان می دهد هنوز هم می تواند مفید برای رویدادهای آینده از جمله توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو در مه.

___

مای اندرسون گزارش از نیویورک است. جوزف ویلسون در بارسلونا اسپانیا و AP پزشکی نویسنده ماریا چنگ در لندن کمک به این گزارش.

___

خواندن تمام AP داستان در مورد چین شیوع کروناویروس و در سراسر جهان در واکنش به آن در https://apnews.com/VirusOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su