پخش ویروس در کره جنوبی شهر که هزاران نفر در حال نمایش

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز شنبه گزارش داد که هشت برابر پرش در عفونت های ویروسی در چهار روز به 433 بسیاری از آنها مربوط به یک کلیسا و یک بیمارستان در داخل و اطراف کشور را چهارم بزرگترین شهرستان, که در آن کارکنان بهداشت درهم به صفحه نمایش هزاران نفر از نمازگزاران.

وجود نگرانی که مرگ و میر در حال حاضر در دو می تواند رشد کند. ویروس در بیماران با علائم ذات الریه و یا دیگر شرایط جدی در Cheongdo بیمارستان منتقل شدند به دیگر امکانات 17 نفر از آنها در شرایط بحرانی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت.

او گفت که شیوع این بیماری تا به حال جدی وارد فاز جدید اما هنوز هم ابراز خوشبینی محتاطانه است که می توان آن را شامل به منطقه اطراف Daegu که اولین مورد گزارش شده در روز سه شنبه.

در برخی از اخبار مثبت چین گفت: روزانه تعداد ویروس جدید موارد وجود دارد به طور قابل توجهی کاهش یافت و به 397 هر چند یکی دیگر از 109 نفر از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. بسیاری از موارد جدید و همه به جز سه نفر از مرگ و میر در استان هوبی که در آن شیوع آغاز شده است.

چهره های جدید همراه با تصحیح صعودی از هوبئی را زودتر به حساب آورده و تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین به 76,288 با 2,345 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر. چین به شدت محدود سفر و اعمال سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

چند استان چین مشتاق به راه اندازی مجدد کارخانه ها و اقتصاد خود را شروع به کاهش این محدودیت پس از گزارش هیچ مورد جدید در روز های اخیر. لیائونینگ و استان گانسو هر دو کاهش را پاسخ اضطراری در سطح دو شهر در استان شاآنشی از سر گرفت, اتوبوس, خدمات حذف بازرسی در ایستگاه های راه آهن و ایستگاه های اتوبوس و در برخی از بزرگراه ها.

از 229 موارد جدید در کره جنوبی 200 از Daegu و در نزدیکی مناطق یک منطقه است که پدید آمده است به عنوان آخرین جلو در گسترش جهانی مبارزه با ویروس.

توسط صبح روز شنبه این شهرستان از 2.5 میلیون و در نزدیکی مناطق شمارش 352 موارد از جمله دو مرگ و میر در Cheongdo بیمارستان.

دولت مرکزی اعلام کرده است این منطقه به عنوان یک “مدیریت ویژه منطقه” است و هدایت و حمایت از سهولت کمبود تخت بیمارستان, پزشکی پرسنل و تجهیزات.

“اگر چه ما در حال شروع به دیدن برخی از موارد در سراسر کشور, عفونت هنوز پراکنده خارج از مدیریت ویژه منطقه Daegu و North Gyeongsang, استان” کیم گفت: در طول یک جلسه. به نام او برای حفظ قوی و کنترلهای مرزی برای جلوگیری از عفونت از چین و جاهای دیگر از ورود به کره جنوبی.

در سراسر کشور, شماره گفت: از یک بالن مشکل است. وجود 20 مورد جدید گزارش روز شنبه, 53 روز پنج شنبه و 100 روز جمعه.

حدود 230 از آن شده است به طور مستقیم مرتبط به یک خانه از عبادت یک Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, که در آن یک زن در دهه 60 با حضور دو خدمات قبل از آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات همچنین بررسی ارتباط احتمالی بین churchgoers و افزایش عفونت در Cheongdo بیمارستان که در آن بیش از 110 نفر آلوده شده اند تا کنون بیشتر بیماران در بیماری های روانی بخش است.

مقامات بهداشت بودند غربالگری برخی از 9,300 پیروان کلیسا و گفت که 1,261 از آنها را به نمایش گذاشته اند سرفه و دیگر علائم است.

در میان آنها چهار تا به حال سفر خارج از کشور در ماه های اخیر از جمله یکی به چین هر چند که سفر آمد در اوایل ژانویه بود و نه نزدیک هوبئی.

همه 74 سایت اداره Shincheonji کلیسا بسته شده اند و نمازگزاران بوده است گفت: به جای تماشای خدمات آنلاین برای یک فرقه که رهبر ادعا می شود یک فرشته از مسیح, اما کسانی که رد شده است توسط بسیاری از خارجی ها به عنوان یک رهبر فرقه. آموزه های خود می چرخند تا حد زیادی در اطراف این کتاب مکاشفه فصل از عهد جدید شناخته شده است بیشتر برای آن آخرالزمانی آنجا.

سلامت و مقامات شهر می گویند که اولین آزمایش مثبت بود در تماس با برخی از 1,160 مردم هر دو در کلیسا یک رستوران و یک بیمارستان که در آن او برای درمان صدمات ناشی از تصادف.

اما مقامات می گویند بعید است که مجموعه ای زنجیره ای از عفونت است و او احتمالا فقط اولین کسی بود شناسایی و در یک منطقه که در آن ویروس در گردش بود در جامعه.

اضطراب نیز قابل لمس در دیگر نقاط کشور است. سئول, کره جنوبی در, سرمایه, ترس از ویروس led بسیاری برای جلوگیری از مغازه ها و رستوران ها و به جای غذا خوردن در خانه و به منظور ضرورت آنلاین. اتوبوس و مترو پر از ماسک چادری مسافران.

تظاهرات ممنوع شد در مرکز شهر سئول اما صدها نفر رفت پیش با تظاهرات ضد دولتی در روز شنبه.

سه مورد در کشور 600,000-عضو نظامی همچنین فنر جداگانه در پایگاه های جمعه آوردن اضافه شده نگرانی است. ملوان در جزیره ججو و یک افسر ارتش در شمال Chungcheong استان هر دو آزمایش مثبت برای ویروس. هر دو تا به حال ساخته شده اخیر بازدیدکننده داشته است به Daegu, مقامات گفت. یک سوم عفونت گزارش شده در افسر نیروی هوایی است که بر اساس در تعجب بود که به تازگی از سفر به مقر نظامی در مرکزی کره جنوبی وزارت دفاع گفت: باعث قرنطینه از 80 سربازان وجود دارد.

A U. s. Army garrison در Daegu دسترسی محدود و تحمیل خود به قرنطینه برای سربازان آمریکایی.

در میان 14 مورد جدید در ژاپن یک معلم مدرسه در دهه 60 باعث نگرانی برای سلامت سایر معلمان و دانش آموزان در Makuhari در استان چیبا در شرق توکیو.

در سطح جهان نزدیک به 78,000 مردم آلوده شده اند در 29 کشور و بیش از 2.300 فوت کرده اند. ایتالیایی, مقامات می گویند که 78 سال از این بیماری فوت و تعداد افراد آلوده به بیش از چهار برابر شده با توجه به ظهور خوشه ای از موارد در این کشور ، بسیاری از موارد جدید ارائه شده برای اولین بار عفونت در ایتالیا به دست آورد از طریق ثانویه سرایت آورده و این کشور در مجموع به 19.

ده شهر در شمال ایتالیا بودند در موثر مستند شنبه.

در ایالات متحده آمریکا 35 نفر را آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 18 که به خانه بازگشت از یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن و یک مورد جدید گزارش جمعه در کالیفرنیا است.

عربستان سعودی منع سفر به ایران و گفت: هر کسی که از آنجا می توانید وارد کنید تنها پس از 14 روز در قرنطینه. تصمیم گیری به طور مستقیم اثرات هزاران نفر از ایرانیان که در سفر به مکه و مدینه برای زیارت اسلامی به طور موثر جلوگیری از آنها را از پادشاهی است.

ایران گزارش کرده است چهار مرگ و میر در مجموع 18 مورد.

___

آسوشیتد پرس نویسنده ماری یاماگوچی در توکیو و آیا Batrawy در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت