ویروس نمایش فیلم جم فرودگاه های ایالات متحده; ‘بی رحم,’ بروشور می گوید

خسته مسافران از بازگشت به آمریکا در میان coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی هستند که با استقبال صف های طولانی و hourslong منتظر مورد نیاز پزشکی نمایش در فرودگاه.

پست در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته نشان داد مسافران در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی منتظر رو به بالا از چهار ساعت در خطوط پیچ در پیچ خبری انتقاد از انتخاب ایلینوی مقامات.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر در توییتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره کرد که روند آداب و رسوم است که تحت صلاحیت دولت فدرال و خواستار آنها اقدام به نشانی جمعیت. نگرانی های خود بودند تکرار در توییتر توسط خود همکار دموکرات ایلینوی سنسور. Dick Durbin و Tammy Duckworth.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید تقویت نیروی انسانی در دریافت فرودگاه در انتظار خطوط طولانی پریتزکر گفت: در ABC “این هفته” اما در عوض مسافران “شد و جاری شدن سیل به فرودگاه o’hare آنها گیر در یک منطقه کوچک و صدها و صدها نفر از مردم و این دقیقا همان چیزی است که شما نمی خواهید در این بیماری همه گیر.”

یکشنبه, او گفت:, “آن خواهد بود حتی بدتر است.”

در حالی که شهروندان ایالات متحده دارندگان کارت سبز و برخی دیگر مجاز به خانه بازگشت مسافران از اروپا هستند که قریب به یکی از 13 متحده فرودگاه جایی که آنها در معرض نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

اذعان صف های طولانی در آن فرودگاه در توییت ارسال شده فقط پس از نیمه شب, وزارت امنیت داخلی اقدام گفت: “این نمایش را حدود یک دقیقه برای هر مسافر.

“در حال حاضر ما در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت و همکاری با شرکت های هواپیمایی به منظور تسریع در روند” چاد گرگ توییتی. “من درک می کنم این است که بسیار استرس زا باشد. در این بی سابقه ای بار ما برای شما صبر و شکیبایی است.”

انبوه جمعیت در فرودگاه انتخاب شده — در میان شلوغ ترین در سراسر کشور شکل گرفته و حتی به مقامات بهداشت عمومی تماس برای “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بسته بندی مسافران به راهرو باریک و طولانی خطوط بالا بردن خود خطر قرار گرفتن در معرض. برخی از کارشناسان این پرسش را مطرح اثر محدودیت های مسافرتی به دلیل حجم سنگین از سفر جهانی.

سوراخ در مهار خالص ممکن است زنگ به طور کلی اما کارشناسان در کنترل شیوع بیماری انتظار می رود برخی از خواهد از طریق لغزش. نکته این است که برای کاهش میزان عفونت به نگه داشتن تعدادی از شدت بیمار قریب به اتفاق بیماران از بیمارستان.

Austin Boschen بازگشت از یک رخصتی بهار, سفر به خالیسکو, مکزیک با دوست دختر خود و توصیف وضعیت در دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی به عنوان “بی رحم هیچ صورت ظاهر از یک خط فراتر از موانع و هیچ مقامات, و یا کارکنان در اطراف به طور مستقیم.”

او و دوست دختر خود موفق به دریافت نزدیک به جبهه جمعیت و آموخته مردم وجود دارد در حال حاضر در انتظار برای دو ساعت او نوشت: در یک ایمیل; او به سر خط 2 1/2 ساعت بعد و پس از آن منتظر یک ساعت و نیم به دیدن یک عامل.

“کل زمان مردم در میان جمعیت فریاد زدن در خشم و ماموران گمرک خواهد داد از مردم برای گرفتن عکس,” او نوشت. “کوتاه شعارهای میان اتاق شروع و توقف به صورت دوره ای. آن را بسیار متشنج در زمان جمعیت بسیار آشفته.”

در پایان او و دوست دختر خود را از دست رفته خود را اصلی پرواز و پس از آن از دست رفته rebooked پرواز در نهایت مدیریت برای گرفتن یک سوم پس از مسابقه در سراسر فرودگاه.

“من کمتر نگران در مورد نیاز به ایستادن در اینجا برای مقدار از زمان است که من هستم و بیشتر در مورد که در آن مردم در حال سفر از که در اطراف من هستند و چه آنها ممکن است یا نه ممکن است در معرض به” مسافر دیگری دوروتی لاو گفت WFAA-TV در دالاس/فورت ورث.

تگزاس فرودگاه حساب توییتر در پاسخ به مسافران که نگرانی در مورد شرایط تنگ کرد و گفت که مشتری آن را تجربه تیم بود “اقدامات احتیاطی اضافی” است و ضد عفونی کننده دست در دسترس بود در تمام پایانه های. در ضمن o’hare و پلیس شیکاگو ارائه شده queuers بطری آب و تنقلات با توجه به این فرودگاه را حساب توییتر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند به گفته سازمان بهداشت جهانی است.

مسافران از محدود کشورهای اروپا و چین و ایران هستند توصیه می شود به خود قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به مقصد نهایی خود را در ایالات متحده آمریکا

“اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 156,000 مردم و چپ بیش از 5800 مرده با هزاران مورد جدید تایید شده در هر روز. مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 57 در حالی که عفونت های نزدیک به 3000.

بیمارستان در سراسر ایالات متحده در حال کار برای گسترش ظرفیت تخت و نیروی انسانی برای حفظ از غرق شدن به عنوان caseload همچنان به کوه.

“ما نمی رسید ما اوج,” دکتر گفت: Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت. “ما بیشتر موارد ما بیشتر درد و رنج و مرگ است.”

میلیون ها نفر از آمریکایی ها آماده برای هفته پیش رو با هیچ مدرسه برای کودکان خود را برای بسیاری از روز به هیچ سرنخ در مورد چگونه به طور موثر انجام کارهای خود را بدون مراقبت از کودکان و رشد حس ترس در مورد چگونه برای ایمن ماندن و عاقل در میان بی امان گسترش coronavirus.

دهها میلیون نفر از دانش آموزان سراسر کشور فرستاده شده اند از مدرسه به خانه در میان موجی از بسته شدن که شامل همه اوهایو, مریلند, اورگان, واشنگتن, وزارت امور خارجه فلوریدا و ایلینوی همراه با-شهر مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو و واشنگتن برخی از مدارس اعلام کرد و آنها را برای سه هفته دیگر تا شش.

___

Sen گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس روزنامه نگار هیرو کمأ کمک کرده است. آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de