ویروس نابسامانی NY خانه های پرستاری: بسیاری از گزارش های متعدد مرگ و میر

آلبانی, n. y. (AP) — ناامیدی فرفورژه در خانه های سالمندان توسط coronavirus گذاشته شد لخت جمعه در یک دولت گزارش شناسایی متعدد نیویورک که در آن امکانات متعدد بیماران درگذشت بیش از چند هفته گذشته.

نوزده از دولت خانه های پرستاری در هر حال حداقل 20 مرگ و میر مرتبط با این بیماری همه گیر در این گزارش گفت:.

یکی بروکلین صفحه اصلی ذکر شده بود که با داشتن 55 مرگ و میر. چهار خانه در برانکس ملکه و جزیره استاتن شده بودند که با داشتن بیش از 40.

این گزارش آزادی آمد و پس از چند روز اخبار و گزارش های رسانه ها در مورد خانه های تا زده توسط ویروس است که بدن به حال به انباشته می شود در داخل اتاق های ذخیره سازی در حالی که خانواده ها تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در مورد جدا شده ،

کانکتیکات منتشر شده یک لیست مشابه پنجشنبه گزارش داد که هشت خانه های سالمندان به حال حداقل 10 ساکنان می میرند.

از طریق پنج شنبه حداقل 2,477 خانه سالمندان بیماران کشته شده اند توسط این ویروس در نیویورک با توجه به حالت چهره. که مقدار به حدود یک در پنج ایالت ویروس های مربوط به مرگ و میر. در کانکتیکات ساکنان خانه سالمندان حساب 375 دولت 971 ویروس مرگ و میر.

تا این هفته مقامات در چندین ایالت به حال کاهش یافته است به شناسایی خانه های پرستاری با شیوع بیماری مرگبار گفت: بیماران سزاوار حفظ حریم خصوصی و یا با استناد به چالش در تعیین اینکه آیا برخی بسیار ضعیف بیماران در اثر ویروس و یا علل دیگر.

بسیاری از خانه سالمندان مدیران نیز کاهش یافته است به انتشار اطلاعات باعث نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گویند این هفته که دولت آغاز خواهد شد نیاز به امکانات برای اطلاع رسانی به بیماران و خانواده های آنها در عرض 24 ساعت اگر ساکن کردم ویروس و یا درگذشت.

برخی از خانه های پرستاری را افشا اطلاعات به طور داوطلبانه.

در مونتگمری پرستاری و توانبخشی, مرکز حدود 50 مایلی شمال شهر نیویورک, 21 ساکنان درگذشت اخیرا با توجه به تسهیلات معاون رئیس جمهور وینسنت Maniscalco. هشت نفر از کسانی که مبتلا به نشانه های سازگار با این ویروس اما درگذشت قبل از اینکه تست شده است.

“آن بوده است بسیار زمان تلاش برای کارکنان به از دست دادن ساکنان آنها برای مراقبت در روز و روز را” Maniscalco گفت.

با بازدید کنندگان منع از خانه های سالمندان به سعی کنید به نگه داشتن عفونت از بسیاری از این بیماران فوت کرده اند تنها با تسهیلات کارگران به راحتی آنها را.

“هنگامی که کسی می گذرد دور آنها جشن ساکن زندگی” Maniscalco گفت.

خانه های پرستاری شناخته شده اند پس از اولین روز از شیوع بیماری به عنوان به احتمال زیاد مشکل نقطه. یک خانه در ایالت واشنگتن از دست داد 43 ساکنان در اوایل ویروس به کشور است.

در عین حال حتی با این هشدار زود هنگام بسیاری از خانه های سالمندان باقی مانده است بدون کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی. تست برای ساکنان و کارکنان پر از لکه باقی مانده است ،

مقامات فدرال در اواسط ماه مارس ممنوع, بازدید کننده, متوقف, فعالیت های گروه و دستور اجباری غربالگری کارگران برای علائم تنفسی اما پس از آن این ویروس تا به حال بی سر و صدا گسترش به طور گسترده ای.

شیوع 45 کشته در یک خانه سالمندان در حومه ریچموند, ویرجینیا و 22 در یک خانه در مرکز ایندیانا است. مقامات شهرستان در شمال نیوجرسی روز پنجشنبه گفت که حداقل 26 نفر فوت کرده و در یک خانه سالمندان در اندوور.

یک گزارش AP یافت عفونت شد و در ادامه برای پیدا کردن راه خود را به خانه های سالمندان به دلیل غربالگری کارکنان به صورت یک تب و یا آنها را سوال در مورد علائم نمی گرفتن افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>