سئول کره جنوبی (AP) — ویروس جدید در زمان هدف گسترش نوار از جهان دوشنبه با مقامات در اروپا و خاورمیانه تقلا برای محدود کردن گسترش شیوع نشان داد که نشانه هایی از ثبات در آن چینی کانون مطرح شده اما تهدیدات جدید فراتر از.

در ایتالیا مقامات راه اندازی موانع به نام خاموش مسابقات فوتبال و توقیف سایت ها از جمله مشهور خانه اپرای لا اسکالا. در ایران, یک گزارش از ده ها تن از مرگ و میر در یک شهر پدید آمده است به عنوان عفونت گزارش شده به گسترش برای اولین بار به عراق, کویت, بحرین و افغانستان است. در سراسر جهان, بازار بورس و آتی آغشته با داو پایین تر از 800 امتیاز در باز کردن ساعت از معاملات.

تعداد زیادی از مردم بیمار توسط coronavirus صدر 79,000 در سطح جهان و در هر کجا از آن فنر مقامات با عجله به سعی کنید به آن را شامل.

“چند هفته گذشته نشان داده که چقدر به سرعت یک ویروس جدید می تواند در سراسر جهان گسترش یافت و باعث گسترده ترس و اختلال گفت:” سر از سازمان بهداشت جهانی ، Tedros Adhanom Ghebreyesus.

خوشه هایی از این ویروس در ادامه به ظهور از جمله ممکن است یکی در قم, یک ایرانی شهر که در آن کشور semiofficial خبرگزاری ایلنا ذکر یک نماینده مجلس در گزارش متناوب 50 نفر مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. کشور وزارت بهداشت را رد کرد که اصرار مرگ و میر باقی مانده در 12.

مقامات در ایران بسته مدارس سراسر کشور برای دومین روز. سینما و مکانهای دیگر بودند توقیف از طریق حداقل جمعه. و روزانه مطابق با اصول بهداشتی از مترو در تهران است که مورد استفاده توسط برخی از 3 میلیون نفر آغاز شد.

شناخت رشد داشته که این ویروس در دیگر تنها ناشی از تماس با افراد آلوده در چین است.

“بسیاری از کشورهای مختلف در سراسر جهان ممکن است منابع COVID-19 عفونت و گفت:” علامت گذاری Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ. “این باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای هر یک از کشور به تشخیص و شامل است.”

چین هنوز هم اکثریت قریب به اتفاق موارد, اما آن را به عنوان سوابق سطوح پایین تر از عفونت های جدید توجه معطوف شده به جبهه در شیوع. رئیس در میان آنها است که کره جنوبی که در آن رئیس جمهور مون جائه قرار داده شده در این کشور تحت یک هشدار قرمز به بالاترین سطح خود اجازه می دهد برای “بی سابقه ای قدرتمند مراحل” برای جلوگیری از بحران است.

فراتر از گسترش یک تاخیر برای شروع سال تحصیلی از سخت ترین ضربه منطقه Daegu در سراسر کشور اگر چه از آن باقی مانده است دیده شود که تا چه حد دولت خواهد رفت. یک چینی به سبک مستند از Daegu — شهر 2.5 میلیون نفر است که این کشور چهارمین — به نظر می رسد بعید است که حتی به عنوان نشانه ای از پاسخ به گسترش مشکل دیده می شود می تواند تقریبا در همه جا در کشور است.

بیش از 600 افسران پلیس در Daegu دامن زد در جستجو از صدها نفر از اعضای یک کلیسا است که شناخته شده است به عنوان یک منبع برای صدها نفر از عفونت. مجلس ملی این کشور به طور موقت بسته شده روز شنبه به عنوان کارگران سترون آن سالن. در مغازه ها و دکه مواد غذایی در پایتخت سئول مه آلود مه احاطه شده خدمه در لباس محافظ که اسپری ضد عفونی کننده.

“این تغییرات چشمگیر بوده است” گفت: Daegu ساکن Nah Young-jo که توضیح داده شده به طور فزاینده ای در شهر خالی از چند رهگذران و بسته رستوران.

مقامات کره جنوبی توصیه می شود که دادگاه در نظر تعویق انداختن محاکمه موارد تلقی نمی فوری در حالی که شهردار پارک برنده-به زودی از سئول تهدید سخت مجازات برای کسانی که سرپیچی از ممنوعیت تظاهرات در عمده مناطق مرکز شهر. برنامه کار برای شهرستان کارکنان در سئول بودند مبهوت به منظور کاهش ازدحام در مترو که در آن بسته بندی ماشین می تواند تبدیل به ظروف پتری اگر آلوده مسافر بودند روی.

“اگر ما قادر به به طور موثر جلوگیری از گسترش ویروس به جوامع محلی وجود دارد خواهد بود یک امکان بزرگ (که بیماری) گسترش در سراسر کشور” هشدار داد کیم باند-لب کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت.

سلامت کارگران گفت که آنها برنامه ریزی برای آزمون هر شهروند در Daegu که نشان داد علائم سرد مانند برای coronavirus برآورد حدود 28000 نفر خواهد بود هدف قرار دادند.

در ایتالیا که در آن 219 نفر تست مثبت برای این ویروس و پنج نفر پلیس سرنشین دار پست های بازرسی در اطراف ده قرنطینه شمال شهر به عنوان نگرانی های بزرگ در سراسر این قاره است.

اتریش به طور موقت متوقف ترافیک راه آهن در سراسر مرز خود را با ایتالیا. اسلوونی و کرواسی محبوب academist:: دانشجویان برای ایتالیایی ها بودند برگزاری جلسات بحران در وقوع. مدارس تعطیل شد, اجرای تئاتر لغو شد و حتی جشن های کارناوال در ونیز خاموش نامیده می شدند.

آن را نشانه ای از چگونه به سرعت شرایط تغییر می تواند در گسترش COVID-19 ترساندن. ایتالیا تا به حال اعمال اقدامات سختگیرانه تر نسبت به سایر کشورهای اروپایی پس از شیوع شروع محرومیت پرواز آغاز Jan. 31 و از چین و تایوان و هنگ کنگ و ماکائو است.

تا هفته گذشته ایتالیا گزارش شده بود فقط سه مورد از عفونت است.

“این تحولات سریع بیش از آخر هفته نشان داده اند که چگونه به سرعت این وضعیت می تواند تغییر” در کمیسیون بهداشت و درمان اتحادیه اروپا استلا Kyriakides گفت: در بروکسل. “ما نیاز به این وضعیت البته بسیار جدی اما ما نباید در را به وحشت و حتی از همه مهمتر به دروغ.”

چین گزارش 409 مورد جدید از این بیماری در دوشنبه, بالا بردن سرزمین اصلی را در مجموع به 77,150. آن را نیز اعلام کرد 150 جدید مرگ و میر برای 2,592 کل.

دکتر لیانگ Wannian رهبر یک تیم از کارشناسان چینی کار با کسی که به مطالعه شیوع گفت: بیش از 3000 پزشکی کارگران بوده است آلوده در کشور که اکثر آنها در ووهان. لیانگ گفت: در حالی که ریشه این ویروس هنوز در حال مطالعه و تحقیق پیشنهاد کرد که خفاش ها ممکن است یکی از میزبان که pangolins نوع anteater ممکن است متوسط میزبان.

ضمن چین اعلام کرد این امر به تعویق انداختن اجلاس سالیانه کنگره خلق ملی در میان مهم ترین تجمعات سیاسی از سال با استناد به شیوع ویروس.

___

Sedensky گزارش از بانکوک. آسوشیتد پرس نویسندگان Hyung-jin Kim در سئول کن Moritsugu و Yanan وانگ در پکن Danica Kirka در لندن و آیا Batrawy در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im