CLICHY-SOUS-BOIS فرانسه (AP) — پیوستن بیش از 1000 دیگران Djemba Diatite ایستاده بود برای ساعت ها در صف به او غذا رو به رشد خانواده و ممنون بابت جزوه از میوه ها و سبزیجات و صابون است. این اولین بار بود که پذیرش موسسه خیریه, اما او تا به حال هیچ انتخاب است. Coronavirus همه گیر تبدیل شده کوچک جهان وارونه است.

با باز هوا بازار بسته سوپرمارکت بالا رفتن سرسام آور قیمت های خارج از محل کار, شوهر دو فرزند به خوراک و دیگری در راه Diatite گفت: حتی گوجه فرنگی در حال حاضر بیش از حد گران است.

“این است که من تنها راه حل” او گفت: رها که یک گروه محلی در حومه پاریس از Clichy-sous-Bois در پا با کمک.

Clichy-sous-Bois — که در آن آتشین در سراسر کشور شورش سال 2005 آغاز شده است — فقط 23 کیلومتر (14 مایل) شمال شرق پایتخت فرانسه اما با آن ردیف از پروژه های مسکن بیقرار جوانان و ساکنان teetering در خط فقر را احساس می کند سال نوری دور است.

شهردار شهر دیدن یک بحران بلندی باعث کمبود مواد غذایی صدا زنگ و با پراکنده ناآرامی های نهفته در فقیر حومه, دولت فرانسه اعلام کرد یک طرح فوری کمک های غذایی از 39 میلیون یورو (حدود 42.1 میلیون) برای جوامع نیاز دارند.

ارائه کمک های غذایی ممکن است بیشتر قابل از مشکلات دیرینه در به شدت مهاجر پروژه های مسکن زنگ فرانسه در شهرستانها بزرگ است. رهبر پس از رهبر تلاش کرده و موفق به پیدا کردن درمان برای اغلب ویران و تنگ مسکن مزمن کوتاهی پر رونق تجارت مواد مخدر و بالاتر از همه تثبیت تبعیض علیه جوامع اقلیت است که محدودیت های خود را در چشم انداز کار در فرانسه.

برخی از ساکنان می گویند که آنها احساس محدود سال قبل از سخت coronavirus مستند اقدامات اعمال شده 17 مارس است.

“من احساس می کنم این بحران اجتماعی در حال رشد است با حبس” گفت: Clichy-Sous-Bois شهردار Olivier کلاین.

“ما می بینیم بسیاری از مردم در, نیاز فوری به, در راه ما هرگز دیده می شود,” او گفت: France Info رادیو. “در این زمان محله کوچکترین جرقه می تواند هنوز هم بیشتر تنش است.”

در کنار بحران مواد غذایی شده است وجود دارد پراکنده خشونت با هدف قرار دادن جوانان فرانسوی پلیس در درگیری که در پایان در ابر از گاز اشک آور اما هیچ آسیب های شناخته شده از جمله در Clichy-sous-Bois. شهر جایی است که فیلمساز Ladj Ly شات خود را نامزد جایزه اسکار پلیس های مدرن, درام, “Les Misérables.”

یک تماس برای آرام آمد از بعید فرد 30 ساله با سابقه کیفری که سقوط موتور سیکلت خود را به باز کردن درب یک ماشین پلیس در وینیو لگرن شمال غربی پاریس. ادعا می کند که پلیس در گسل گسترش در سراسر اینترنت. از تخت بیمارستان او التماس باندهای به “رفتن به خانه” در یک ویدئو منتشر شده توسط وکیل خود.

Clichy-sous-Bois بود برخاست نقطه در سراسر کشور شورش 15 سال پیش. شبانه تلویزیون تصاویر از تخریب بیدار بسیاری در فرانسه به بزرگ ردیف هایی از یک جمعیت آنها به سختی می دانستم که وجود داشته است. این مستند دوباره درخشان کانون توجه در هنوز هم عمدتا نامرئی زندگی کسانی که مبارزه حتی در بهترین زمان است.

این شهر در فقیرترین منطقه از سرزمین اصلی فرانسه, Seine-Saint-Denis, که در آن به طور کلی میزان مرگ و میر بیش از دو برابر شده پس از مارس 1, زمانی که کشور شروع به شمارش ویروس مرگ و میر با توجه به ملی سازمان آمار Insee. کارشناسان مقصر تراکم جمعیت مشکل به تصویب اجتماعی فاصله در اغلب خانواده های بزرگ و این واقعیت است که کسانی که در مناطق فقیر اغلب مشاغل با خطر بالاتر ابتلا به عفونت است. آمار در دسترس نیست تا نشان دهد که این ویروس تنها مسئول میزان مرگ و میر بالاتر.

“این بحران به سادگی ساخت (مشکلات) خیلی بیشتر قابل مشاهده است” گفت: محمد Mechmache که ریاست انجمن ACLeFeu و یا به اندازه کافی آتش بزرگ شد که در خارج از شورش و توزیع مواد غذایی در Clichy-sous-Bois. هزاران نفر در حال حاضر خط تا دو بار در هفته برای توزیع سازمان یافته و پس از این مستند آغاز شد.

Diatite نمونه ای از بسیاری از در مخمصه. شوهرش درایو یک اتوبوس در پاریس’ فرودگاه اورلی که بسته ماه گذشته با توجه به آرامش در ترافیک هوایی قرار دادن او را از کار. رشد خانواده زندگی در 26 متر مربع (کمتر از 280-فوت مربع) آپارتمان.

“بسیار بزرگ وجود دارد تجمع نابرابری که اغلب به افزایش” در یک بحران گفت: جامعه شناس ماری هلن Bacque که مشغول به کار با Mechmache در سال 2013 در مشارکت سیاسی در پروژه های مسکن. حدود 70 درصد از جمعیت Clichy-sous-Bois است از مهاجر او اشاره کرد, نمونه های مشابه از شهرهای حومه.

اقتصادی و اجتماعی و نژاد و عوامل اتصال حومه در یک به هم پیوسته گرفتن از نابرابری هر چند فرانسه حفظ کند آمار در ریشه های قومی در خط با آن ایده آل از یک دیگ ذوب.

“ما در حال حرکت به سمت یک بحران اجتماعی بزرگ,” Bacque گفت.

وزیر کشور کریستف Castaner گفت: از زمان آغاز این مستند پلیس باید انجام چک در 220,000 مردم در Seine-Saint-Denis منطقه به تنهایی برای اطمینان از سلول قوانین احترام بیش از دو برابر میانگین ملی است.

برخی از پلیس ویژگی پراکنده خشونت در برخی از محلات به فشار بر فروشندگان مواد مخدر در طول مستند. “قاچاقچیان می خواهید به از بین بردن تمام حضور پلیس ایم” لیندا Kebbab رسمی از اتحادیه پلیس SGP-FO.

Bachir Ghouinem که کمک می کند تا ACLeFeu توزیع مواد غذایی و رد خشونت به عنوان تنها “مشکل دیگری” در میان بسیاری مواجه فقیر حومه. اما او یکی از نادر افراد مایل به صحبت بدترین سناریو باید مواد غذایی توزیع متوقف شود.

“شورش و غارت. ما ترس از این که” او گفت:. “اگر آن اتفاق می افتد در اینجا اتفاق می افتد در همه جا.”

Mechmache رهبر ACLeFeu طول می کشد یک دیدگاه دیگر.

“من به جرات امیدوارم که وجود خواهد داشت یک آگاهی در پایان این مستند برای مقابله با مشکلات نابرابری که وجود داشته برای بیش از 30 سال گفت:” آسوشیتد پرس.

برای Bacque این جامعه شناس “این لحظه ای برای بازگشت به چالش های اساسی تر و برابری است.”

او گفت که او شک دارد که نوع سیاسی سرمایه گذاری خواهد شد اما گفت: “یک انفجار است که نمی توان حذف شدند.”

یک تراموا است که اجازه می دهد تا ساکنان به اتصال به راحتی با پاریس و مشاغل — باز در ماه دسامبر در Clichy-sous-Bois. در نزدیکی پروژه مسکن شناخته شده به عنوان Les Bosquets مخروبه بالا افزایش می یابد و دیگر ساختمان های مورد استفاده توسط فروشندگان مواد مخدر با خاک یکسان میشن چند سال پیش با انجام یک وعده ساخته شده توسط دولت پس از سال 2005 به شورش.

“اما شما نمی تبدیل بعد اجتماعی با رفع … معماری, مشکلات” Bacque گفت.

___

Ganley گزارش از پاریس.

__

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de