ویروس مستند بازدید واتیکان پاپ livestreams مخاطبان

رم (AP) — پاپ فرانسیس برگزار هفتگی خود مخاطبان عام در حفظ حریم خصوصی از کتابخانه خود را روز شنبه به عنوان واتیکان اجرا ایتالیا شدید ویروس مستند اقدامات است.

پلیس منع عموم مردم از میدان سنت پیتر واتیکان در زمان اقدامات برای محدود کردن عفونت در داخل شهر دولت و کاهش اقتصادی خرید اینترنتی خارج است.

فرانسیس فرستاده ویژه نماز برای زندانیان بیمار و پرسنل بیمارستان برای مراقبت از آنها ارائه هفتگی خود درس تعلیم و دستور مذهبی از طریق livestream و نه در فرد. صحنه ای بود که تا حدودی حقیقی با توجه به کل نقطه ای از مخاطبان عام — یک سنت که قدمت آن به زمان St. John XXIII — بود که پاپ به تماس با مردم عادی حداقل یک بار در هفته.

و تحت شرایط عادی به چهار شنبه انتصاب به ارمغان می آورد دهها هزار نفر از مردم را به میدان سنت پیتر یا واتیکان سالن به صورت یک ساعته تعلیم و دستور مذهبی درس تحویل در انواع زبان ها. اما روز چهارشنبه مربع خالی بود و پلیس منع دسترسی به کلیسای سنت پیتر به هر کسی اما افراد به دنبال به دعا.

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 119,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4200 فوت کرده اند.

ایتالیا, اروپایی, کانون شیوع با بیش از 10 ، 000 موارد مثبت. با 631 مرده ایتالیا مرگ و میر است و در حال اجرا در بیش از 6% — به مراتب بالاتر از کشورهای دیگر است. مقامات ویژگی عوارض بالا به ایتالیا با جمعیت سالخورده دوم-قدیمی ترین در جهان خارج از ژاپن است.

واتیکان یک 108 هکتار (حدود 45 هکتار) شهرستان دولت در قلب رم گرفته شده در ایتالیا منجر شود و اعمال اقدامات شدید برای جلوگیری از ویروس پس از یک فرد در واتیکان آلوده شد, یکی دیگر از کسانی که با حضور در واتیکان و کنفرانس آزمایش مثبت و پنج نفر قرار داده شد احتیاطی شده است. در 83 و با بخشی از ریه خارج می شود در طول یک بیماری تنفسی هنگامی که او یک مرد جوان بود, فرانسیس خواهد بود در معرض خطر ابتلا به عوارض شد او به این ویروس هستند.

واتیکان لغو جلسات و همایشها محدود سفر در میان پرسنل خود را بسته و موزه واتیکان عمومی — اصل بسته کردن آن منبع اصلی درآمد برای آینده قابل پیش بینی. روز چهارشنبه در آمد پیش بینی لغو فرانچسکو شایعه سفر به اندونزی و تیمور شرقی و پاپوآ گینه بعد از این سال.

واتیکان این هفته نیز ساخته شده حرکت می کند سعی کنید به کاهش چشمگیر اقتصادی در ایتالیا کسب و کار به دلیل تیز dropoff تجاری خرده فروشی, گردشگری و صنایع. واتیکان یکی از بزرگترین صاحبخانه در رم و در روز سه شنبه ارائه شده به سرگرم اجاره کاهش از کسب و کار با مشکلات.

در طول مخاطبان پاپ بود احاطه شده توسط یک تعداد انگشت شماری از کشیش مترجمان نشسته یک متر (حدود سه فوت) از هم جدا در کتابخانه خصوصی. در پایان به کارگردانی فرانسیس نهایی نماز به بیمار و کسانی که مراقبت از آنها.

“من از قلب به بیمارستان پرسنل و پزشکان و پرستاران داوطلب. در این لحظه دشوار آنها به کسانی که رنج می برند.”

قبل از آن در هنگام صبح خود را با توده — جشن خصوصی اما livestreamed — پاپ دعا به ویژه برای زندانیان پس از بیش از دو دوجین شورش را در قفل یو پی اس در سراسر ایتالیا در روزهای اخیر به عنوان زندانیان اعتراض ویروس مهار اقدامات و آشفته اجازه داده می شود برای جلوگیری از عفونت.

“امروز من می خواهم به دعا به ویژه برای زندانیان ما برادران و خواهران ما در زندان,” او گفت:. “آنها رنج می برند بنابراین ما نیاز به نزدیک به آنها را با نماز به طوری که خداوند ممکن است به آنها کمک کند و آسایش آنها در این لحظه دشوار است.”

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>