پکن (AP) — خودروسازان با توجه به اینکه برای از سرگیری عملیات در چین در بحبوحه تلاش ها برای مهار شیوع ویروس در حالی که تاثیر بر شرکت های دیگر گسترش می یابد.

آخرین تحولات از شنبه:

NISSAN MOTOR CO.: این خودروساز ژاپنی می گوید آن است که با توجه به بازگشایی برخی از کارخانه ها در چین روز دوشنبه اما عملیات در این استان در مرکز شیوع ویروس نمی رزومه حداقل تا فوریه. 14. نیسان دارای یک کارخانه و دفاتر در ووهان شهرستان که در آن برای اولین بار ویروس موارد گزارش شده در ماه دسامبر.

TOYOTA MOTOR CORP.: خودروساز گفت: آن را به تصمیم روز دوشنبه در اقدام دیگری برای آن 12 idled کارخانه در چین. چهار نفر از امکانات خودرو مونتاژ گیاهان و بقیه تولید قطعات.

CATHAY PACIFIC AIRWAYS: هنگ کنگ شرکت هواپیمایی خواسته خود 27,000 کارکنان به سه هفته از مرخصی بدون حقوق در حالی که این مبارزات با ياوه درآمد. Cathay قطع پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین با 90% این هفته و در سراسر جهان با ظرفیت 30 درصد پس از پکن لغو تورهای گروهی و گفت: تجار به سفر خارجی. جنوب چین صبح پست گفت: مدیر عامل آگوستوس تانگ در یک پیام ویدئویی به کارکنان گفت: این وضعیت به عنوان قبر به عنوان 2009 بحران مالی است.

والت دیزنی CO.: این شرکت می گوید مردم کمتر در آنجا ماند در آن هنگ کنگ خواص جبران رشد در شانگهای قبل از دیزنی پارک در هر دو شهرستانها بسته به علت ویروس. این شرکت گفت: این تاثیر از دو ماه تعطیلی در سه ماهه جاری را عامل درآمد خواهد بود 175 میلیون دلار.

رالف لورن پارسیان: مد نام تجاری می گوید آن را به طور موقت بسته شده و حدود نیمی از آن 110 فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین است. مدیر عامل شرکت پاتریس Louvet گفت: این شرکت متنوع عرضه آن شبکه به دور از چین بیش از دو سال گذشته به دلیل متحده-چینی تعرفه جنگ. “ما نیاز به ببینید که چگونه کارکنان بازگشت” به کارخانه ها پس از تعطیلات گفت: Louvet در طول یک درآمد کنفرانس تماس بگیرید. “ما در حال کار بر روی عنوان چالاک به عنوان امکان پذیر است.”

کنگره جهانی موبایل: سازمان صنعت تلفن همراه بزرگترین نمایشگاه تجاری با توجه به برگزار می شود, در بارسلونا در این ماه گفته است که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی از آنجا که از virus. این گروه گفت: آن را ضد عفونی مواد موجود افزایش تمیز کردن در مناطق پر ترافیک و توصیه به افرادی که در به دست دادن.

____

AP کسب و کار نویسندگان یوری Kageyama در توکیو و آن د’Innocenzio نیک Jesdanun و تالی Arbel در نیویورک کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im