کپنهاگ (AP) — اسپانیا لغو شد در حال اجرا از بولز در ماه جولای در ایالات متحده اوراق ملی املا زنبور عسل در ماه ژوئن و آلمان حتی به نام جشن اکتبر روشن ساخت که این روز را در تلاش برای ضرب و شتم به کروناویروس و بازگشت به حالت عادی می تواند طولانی و dispiriting روند.

در حال رشد در میان بی حوصلگی بیش از خاموش شدن ناگهانی که انداخته اند میلیون ها کشورهای اروپایی ادامه داد: برای بازگشایی, در مراحل, در حالی که در ایالات متحده یک دولت یکی پس از دیگری — عمدتا آنهایی که رهبری جمهوری فرمانداران مشخص شده قصد دارد به تدریج بازگشت به کسب و کار در روزهای آینده.

فشار برای بازگشایی کرده و هشدارهای بهداشتی مقامات و سیاستمداران که بحران است که به کشته شدن بیش از 170,000 نفر در سراسر جهان به مراتب بیش از, با مرگ و میر هنوز نصب و آرامش stay-at-home محدودیت سرعت بیش از حد می تواند به فعال کردن ویروس برای آمدن طوفان بازگشت.

اقتصادی آسیب های نصب شده به عنوان سهام کاهش یافته است در سراسر جهان و قیمت نفت رنج می برد حماسی سقوط.

یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه مارس بود $5.38 در معاملات صبح و یا در مورد هزینه های فانتزی اسپرسو. یک روز قبل از آن قیمت منفی بود برای همیشه با بازار پس glutted با نفت و در حال اجرا خارج از مکان برای ذخیره آن است که فروشندگان اساسا ارائه به پرداخت خریداران تقریبا 38 دلار در هر بشکه رسید فقط به آن دست خود را.

در ضمن U. N. رهبران به نام برای تلاش برای اطمینان حاصل شود که همه مردم دسترسی به, تست, لوازم پزشکی, مواد مخدر و آینده واکسن به خصوص در کشورهای در حال توسعه که در آن ویروس موارد در حال افزایش است.

آفریقایی مقامات شده اند و صریح مورد نیاز برای تجهیزات پزشکی در سراسر 54 کشور قاره که در آن مراقبت های بهداشتی سیستم های ضعیف هستند و می تواند تبدیل به ضعف است.

حتی در بهترین سناریو آفریقا خواهد شد نیاز به 44 میلیارد دلار برای آزمایش تجهیزات حفاظت شخصی و درمان coronavirus, با توجه به U. N. گزارش. بدترین سناریو برآورد $446 میلیارد دلار است. این قاره به ثبت بیش از 1100 مرگ و میر.

در اروپا دانمارک, اتریش, اسپانیا و آلمان آغاز شد اجازه می دهد برخی از مردم بازگشت به کار از جمله آرایشگری دندانپزشکان و کارگران ساختمانی. و برخی از فروشگاه ها پاک شد به بازگشایی شده است.

اسپانیا است که در میان بدترین ضربه کشورها نیز آغاز خواهد شد اجازه می دهد کودکان از خانه های خود را برای مدت کوتاهی دوشنبه آینده. دانمارک تیوولی به کپنهاگ پارک تفریحی است که الهام گرفته از والت دیزنی را بازگشایی on May 11.

در اتریش صدراعظم Sebastian Kurz گفت: همه مغازه ها را بالا و در حال اجرا در آغاز ماه مه و رستوران ها در اواسط ماه مه. او گفت که دولت از نزدیک تماشا خواهد کرد و خواهد شد “کشیدن ترمز اضطراری در صورتی که لازم است.”

اما در نشانه ای که از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند اسپانیا لغو آن در حال اجرا از بولز در پامپلونا به بیش از 400 سال از واقعه ساخته شده و معروف جهان توسط ارنست همینگوی را در سال 1926 رمان “خورشید نیز افزایش می یابد.” آن را نیز نامیده می شد و در طول جنگ داخلی اسپانیا در دهه 1930 ،

آمریکا لغو شد, موسسه ملی املا زنبور عسل. این رقابت ها برگزار شده است پس از سال 1925 بود پاک تنها یک بار قبل از — در 1943-45 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

“دل ما به اونایی که نمی نهایی خود را در برنده شدن به دلیل همه گیر و تصمیم گیری های دشوار از آن است که باعث ما را به” پیج Kimble, مدیر اجرایی.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 42000 مرگ و میر — بالاترین در جهان — و نزدیک به 800,000 عفونت. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تعداد هر چند ارقام واقعی در سراسر جهان اعتقاد بر این است که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست مشکلات در شمارش مرده و تلاش برخی دولت ها برای پنهان کردن میزان شیوع بیماری خود را.

آلمان به نام خاموش جهان-معروف صد ساله آبجو جشن اکتبر در جشنواره مونیخ که تساوی در حدود 6 میلیون بازدید کننده در هر سال در پاییز.

“ما توافق کرده اند که در معرض خطر است که به سادگی بیش از حد بالا” باواریا فرماندار Markus Soeder گفت.

در ایتالیا برتر جوزپه کونته تایید کرد که کسب و کار می تواند شروع بازگشایی در مارس 4 ریختند اما هر امید از پایان کامل به این کشور را سخت مستند.

“بسیاری از شهروندان خسته از تلاش های که صورت گرفته است و می خواهم قابل توجهی شل شدن این اقدامات و یا حتی کل آنها لغو,” کونته گفت: در Facebook. “یک تصمیم است که نوع غیر مسئولانه خواهد بود.”

در ایالات متحده برخی از کشورها از جمله گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی, غرب ویرجینیا و کلرادو اعلام کرد قصد دارد برای شروع بازگشایی در مرحله در روزهای آینده با وجود نگرانی مقامات بهداشتی. بوئینگ و حداقل یک آمریکایی دیگر سنگین تولید کننده تجهیزات تولید از سر گرفته.

اما فرمانداران و مقامات محلی از بسیاری از کشورهای دیگر گفت: فقدان آنها لازم است تست لوازم و هشدار داد که آنها می تواند ضربه های موج دوم از عفونت.

و تجربه در مکان هایی مانند چین باعث می شود آن را روشن است که کسب و کار لزوما بهار بازگشت به زندگی پس از آنها دریافت همه روشن است. مشتریان ممکن است مردد به رفتن و برخی از کسب و کار ممکن است دیدن هر گونه احساس های مالی در باز کردن حق دور.

کریستین Allin که با شوهرش صاحب نان و پروانه رستوران و اثبات نانوایی در آتلانتا گفت: آنها گرفتار کردن گارد هنگامی که گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز دوشنبه اعلام کرد که در رستوران ها می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس در عرض یک هفته.

“ما انتظار ندارد که این گفتگوها در همه احتمالا تا پایان ماه مه در اولین بنابراین داشتن آن خیلی زود است که یک شوک” Allin گفت:, و اضافه کرد که آنها هنوز هم برنامه ای برای باز کردن حق دور و می تواند بسته باقی می ماند برای یک ماه یا بیشتر.

“من فکر می کنم بسیاری از مشتریان ما آماده برای سرمایه گذاری و در عین حال” او گفت:.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت که فرمانداران, کاهش, کردن محدودیت های بهتر باید حقایق را در کنار خود و یا آنها می تواند باعث تجدید حیات این ویروس فراتر از خود آمریکا مرزها.

“اگر برخی از این reopenings انجام می شود راه را اشتباه آن را به تحت تاثیر قرار همه ما” د Blasio گفت: در سی ان ان.

___

آنا گزارش از ژوهانسبورگ Becatoros گزارش از آتن ، AP روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در h ttp://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de