ویروس ترس گرفتن دوباره بازار; سهام و اوراق قرضه اسلاید

نیویورک (AP) — ترس تحت سلطه بازارهای مالی دوباره در روز پنج شنبه و سهام به شدت کاهش یافت و نگرانی ها در مورد سرعت گسترش شیوع ویروس. این آخرین لرزیدن در وال استریت wildest هفته در بیش از هشت سال است.

عمده شاخص های از دست رفته بیش از 3 ٪ در بعد از ظهر بازرگانی و خزانه داری بازده غرق به پایین ترین سطح خود در آخرین yo-yo حرکت می کند. اسلاید تقریبا محو خروش که سهام تا به حال زده فقط یک روز زودتر در امیدوار است که تهاجمی تر حرکت می کند توسط دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان می تواند شامل کمک اقتصادی خرید اینترنتی.

این باطل نوسانات به احتمال زیاد تنها به ادامه تا زمانی که تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سرعت بخشیدن به بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای می گویند. S&P 500 در مسیر حرکت به بیش از 2% دوم روز اولین بار است که اتفاق افتاده است از تابستان سال 2011 است.

این درک رو به رشد است که از گسترش عفونت ممکن است آهسته در هر زمان به زودی کشیدن است به شدت در بازار. که جلو گرفته می شود این هفته با به طور فزاینده ای در سراسر جهان فشار است که دولت و بانک مرکزی در حال تلاش برای به بازار از طریق برنامه مخارج و کاهش نرخ بهره.

در چین که در آن تعدادی از عفونت های جدید شده است به شدت کاهش شانگهای-معامله سهام بسیج نزدیک به 12 درصد پس از ضربه پایین در فوریه. 3. آنها فقط 1.4 درصد کمتر از بالاترین سطح خود پس از این ویروس جدید شروع به گسترش در اواخر سال گذشته.

کارخانه ها در چین به تدریج بازگشایی و بازگشت به حس زندگی عادی حتی ممکن است در افق زیر سریع و شدید اعمال شده توسط دولت به کررل ویروس.

اما در جاهای دیگر در جهان خلق و خوی بسیار تیره تر است. وجود دارد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین که در آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. گسترش شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران مسئول اکثر عفونت های جدید.

در ایالات متحده مرگ و میر صعود به 11 با توجه به این ویروس است. کالیفرنیا اعلام کرد ایالت اضطراری اواخر روز چهارشنبه. خطوط هوایی جنوب غربی هشدار داد سرمایه گذاران خود که آن را دیده اند کاهش قابل توجهی در تقاضا در روزهای اخیر و افزایش مشتریان لغو سفر.

S&P 500 به پایین بود 3.4% به عنوان 2:06 p. m. به وقت شرق. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 963 واحد معادل 3.5 درصد به 26,134 و نزدک بود 2.9%.

ضرر و زیان گسترده بود و همه در 11 بخش است که شاخص S&P 500 شاخص بودند پایین. مالی سهام تا به حال بیشترین ضرر و زیان را در 5.1%.

“جهان غرب است که در حال حاضر زیر برخی از چین راهکار بسته شدن مدارس و اعلام وضعیت اضطراری برای مثال وجود یک حس است که این بیش از حد کم و خیلی دیر” گفت: Chris Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG.

مربوط به سفر شرکت ها همچنان به سقوط به شدت نگران است که وحشت زده مشتریان نمی خواهید برای محدود خود را در هواپیما یا قایق با دیگران است. رویال کارائیب کروز غرق 14.6% کارناوال کاهش 13.4 درصد و خطوط هوایی آمریکا گروه از دست 10.3%.

آن را تیز برگرد از اوایل سال جاری هنگامی که یک انعطاف پذیر بازار سهام نگه داشته و صعود به اوج جدید در امیدوار است که این ویروس ممکن است باقی می ماند موجود در چین می شود و فقط در کوتاه مدت به چالش بکشد.

در حال حاضر که یک لیست در حال رشد از شرکت های هشدار دهنده در مورد چگونه به آن را حذف ضربه خود را به فروش و سود به سرمایه گذاران چپ با مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد چقدر رشد اقتصادی و سود شرکت را تحت تاثیر قرار.

“ما می تواند احتمالا درایو مجازی کامیون بين صعودی و نزولی موارد در اینجا” گفت: Jason غرور chief investment officer برای ثروت خصوصی در Glenmede.

بازارهای سهام آسیا آغاز شده و پنج شنبه خاموش بالاتر سوار شدن بر موج خوش بینی و امید که ارسال S&P 500 spurting تا 4.2% در روز چهارشنبه. آمریکا و رهبران کنگره درباره یک توافق دو حزبی $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه ای را برای مبارزه با شیوع کروناویروس و بانک مرکزی کانادا به دنبال فدرال رزرو تعجب کاهش نرخ بهره به روز قبل از آن.

برخی از اقتصاددانان انتظار دارند بانک مرکزی اروپا به نوعی از حرکت قبل از جلسه خود در روز 12 مارس و حدس و گمان در حال افزایش است که بانک ملی سوئیس می تواند به دنبال در مدت کوتاهی پس از آن. بانک مرکزی انگلیس دیدار در 26 مارس در نرخ.

مراقبت های بهداشتی سهام رو به خصوص افزایش بزرگ چهارشنبه پس از پیروزی توسط جو بایدن در دولت مقدماتی راه اندازی شد و او را به مدعی وضعیت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با برنی ساندرز. بسیاری از سرمایه گذاران ساندرز’ طرح بهداشت به عنوان آسیب رساندن به این صنعت سود.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.1% و کره جنوبی Kospi به دست آورد 1.3 درصد و سهام در شانگهای افزایش یافت 2 ٪ است.

اما بازارهای پایین تر تبدیل شده به تجارت غرب به اروپا است. این CAC 40 فرانسه سقوط کرد 1.9% کرد و شاخص DAX از دست داد 1.5 درصد و FTSE 100 لندن کاهش یافته است 1.6%.

چند اقدامات از ترس در بازار گره های سخت تر.

عملکرد 10 ساله خزانه داری غرق به 0.92% از 0.99% اواخر روز چهارشنبه. آن را پیش از این تهدید به رها کردن زیر 0.90% برای اولین بار در تاریخ. کوتاه مدت سود اوراق قرضه کاهش یافت و به عنوان معامله گران شرط افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو به سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی. دو سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به 0.57% از 0.62%.

طلا صعود به عنوان سرمایه گذاران انباشته به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است. آن افزایش یافت $25.10 به $1,668.10 در هر اونس.

نفت خام کاهش یافت و حتی اگر اعضای اوپک پیشنهاد یک برش عمیق از تولید به ساحل تا قیمت. نفت شده است کشویی نگرانی که یک اقتصاد جهانی تضعیف شده توسط ویروس سوزاندن سوخت کمتر.

معیار خام ایالات متحده از دست داد 74 سنت افزایش به $46.06 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش 80 سنت افزایش به $50.33 در هر بشکه رسید.

___

AP کسب و کار نویسنده یوری Kageyama کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>