پاریس (AP) — گسترش coronavirus اپیدمی تعطیل فرانسه موزه لوور در روز یکشنبه با کارگران که گارد مشهور خود گنجینه ای از آثار ترس از آلوده شدن توسط موزه جریان از گردشگران از سراسر جهان است.

تقریبا سه چهارم از موزه لوور را 9.6 میلیون بازدید کننده در سال گذشته از خارج از کشور. جهان محبوب ترین موزه استقبال دهها هزار نفر از طرفداران روزانه در پاریس.

“ما بسیار نگران هستند چرا که ما بازدید کنندگان از همه جا” گفت: آندره Sacristin یک لوور کارمند و نماینده اتحادیه.

“خطر بسیار, بسیار, بسیار عالی,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. در حالی که وجود دارد هیچ شناخته شده عفونت ویروس در میان موزه 2,300 کارگران “این تنها یک سوال از زمان” او گفت:.

بیانیه ای کوتاه از موزه لوور گفت: جلسه هیات مورد ویروس پيشگيري را متوقف موزه از باز کردن به عنوان برنامه ریزی شده صبح روز یکشنبه. می شود بازدید کنندگان هنوز در انتظار جمعه بعد از ظهر به داخل اما لوور بعد اعلام کرد که آن را نمی خواهد باز در همه روز یکشنبه.

در میان بازدید کنندگان نا امید شد چارلز لیم از سنگاپور. او و همسرش جانت انتخاب پاریس برای جشن اولین سالگرد عروسی و خرید بلیط در پیشبرد برای موزه لوور به “مونا لیزا” و دیگر آثار معروف. او در وبسایت خود در توییتر از صف های طولانی انتظار مردم برای دریافت در.

“ما منتظر برای حدود 3 ساعت قبل از دادن” او گفت: آسوشیتد پرس. “این فوق العاده ناامید کننده است.”

خاموش به دنبال یک دولت فرانسه تصمیم روز شنبه به ممنوعیت داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر است.

Sacristin گفت: اندازه گیری جدید موجب تشدید ترس از موزه لوور کارگران است که آنها ممکن است در معرض خطر آلودگی است. لوور کارکنان شد و همچنین در مورد موزه کارگران از شمال ایتالیا که تا به حال به این موزه برای جمع آوری آثار لئوناردو داوینچی است که قرض داده برای یک نمایشگاه بزرگ است.

ایتالیا با بیش از 1100 coronavirus موارد و 29 مرگ و میر شده است کانون شیوع بیماری در اروپا است.

جلسه دیگری در مورد ویروس پیشگیری در موزه لوور است که برای برنامه ریزی روز شنبه بین نمایندگان اتحادیه ها و موزه های مدیریت.

Sacristin که خواهد شد در نظر گرفتن بخشی گفت: موزه بازدید کنندگان باید در معرض چک های بهداشتی برای محافظت از کارکنان و اگر هر یک از موارد coronavirus آلودگی را تایید کرد “و سپس به موزه باید بسته شود.”

کارگران خواسته اند برای ماسک برای توزیع شود اما تا کنون داده شده است تنها یک الکل بر اساس راه حل برای ضد عفونی کردن دست خود را, او گفت:.

“که نیست لطفا با ما در همه,” او گفت:.

___

دنبال AP پوشش جدید شیوع کروناویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im