توکیو (AP) — ژاپن مدارس آماده به برای تقریبا یک ماه و هنرمندان, صدر توسط K-pop ستاره BTS لغو رویدادها به عنوان یک ویروس اپیدمی گسترده گسترش آن از طریق آسیا به اروپا و در روز جمعه به کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

انتظار است که ژاپن خواهد تمام آن ابتدایی و متوسطه و مدارس ارسال خواهد شد نزدیک به 13 میلیون کودک خانه را ترک و چند نفر دست نخورده توسط این ویروس در جهان سوم-بزرگترین اقتصاد است. رویدادهای ورزشی و کنسرت در ژاپن در حال حاضر لغو شده است و توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea گفت: بیش از حد آنها می خواهم تا اواسط ماه مارس.

اما COVID-19 illnesss ناشی از کروناویروس جدید پدید آمده است که در ماه دسامبر در چین در شهر ووهان در حال حاضر کشیده فراتر از آسیا گرفته و در مجزا شخصیت جهانی است. عربستان سعودی قطع سفر به اسلام جنش سایت به عنوان موارد در خاورمیانه برسد به صدها نفر است. ایتالیا صعودی شیوع باعث شد بیماری در دیگر کشورها از جمله نیجریه را تایید کرد که برای اولین بار کشورهای جنوب صحرای مورد در روز جمعه.

جهانی تعداد از کسانی که آلوده بیش از 83,000 با چین هنوز هم به مراتب سختتر-آمار کشور است. اما کره جنوبی رسید گذشته 2,000 موارد و کشورهای دیگر بالا رفتن caseloads و مرگ و میر. ایران با 26 کشته و بیش از 250 موارد است که بیشتر در خاورمیانه و سفر وجود دارد متصل به موارد در کشور به عنوان دور به عنوان نیوزیلند.

لغو از BTS کنسرت در سئول طنین انداز خواهد شد در کره جنوبی که می بیند در سطح بین المللی به دنبال گروه به عنوان نماد فرهنگی آن و قدرت اقتصادی. گروه مدیریت آژانس گفت: این مقیاس از شیوع بیماری در ماه آوریل زمانی که این کنسرت بودند برنامه ریزی شده نمی تواند پیش بینی شده و تعداد زیادی از خدمه و concertgoers را یک نگرانی شده است.

ایالات متحده گروه راک سبز روز به تعویق افتاد آینده آسیا را نشان می دهد و همچنین, و آمریکا را ملی ارکستر سمفونیک لغو اجرای برنامه در ژاپن پس از زودتر لغو کنسرت در پکن و شانگهای.

بسته شدن دیزنی اقامتگاههای تفریحی در ژاپن گذشته از طریق 15 مارس خود اپراتور ژاپنی, شرقی, زمین شرکت ، روز جمعه گفت. دیزنی پارک در هنگ کنگ و شانگهای باقی می ماند بسته شده است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تا به حال نام برای همه مدارس به نزدیک تا اواخر ماه مارس هر چند تصمیم گیری برای انجام این کار ساخته می شد به صورت محلی.

“مهم ترین چیز این است برای جلوگیری از عفونت پس وجود ندارد بسیاری از گزینه های دیگر” گفت: Norinobu Sawada, معاون مدیر Koizumi مدرسه ابتدایی.

در چین کانون در سراسر ووهان, مدارس, حمل و نقل عمومی و ادارات و کارخانه ها بسته شده اند و برای هفته ها به عنوان حزب حاکم کمونیست منتقل حاوی ویروس است. آن ملی کمیسیون بهداشت گزارش 327 موارد جدید و 44 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت بالا بردن آن در مجموع به 78,824 با 2,788 مرگ و میر. این ارقام در ادامه روند رو به پایین برای سخت ترین ضربه ملت و نشان می دهد بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر هنوز در ووهان که در آن COVID-19 بیماری پدید آمده در ماه دسامبر.

در کره جنوبی خیلی از سلامت عمومی پاسخ متمرکز شده تست و ردیابی تماس با هزاران نفر از اعضای Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح است که یک خوشه بزرگ از عفونت.

در حالی که مقامات در حال گسترش غربالگری خود را به بیش از 300,000 Shincheonji اعضا و کارآموزان در سراسر کشور آنها را نیز مورد سوال که آیا کلیسا مات فرهنگ مؤثر است برخی از churchgoers به پنهان کردن خود را در عضویت و جلوگیری از قرنطینه.

Daegu شهردار Kwon Young-jin گفت: این شهرستان خواهد شد شکایت بر علیه Shincheonji را Daegu کلیسای ظاهرا کاهش قرنطینه تلاش در ابتدا ارائه یک لیست ناقص از اعضای آن است.

از کره جنوبی 256 موارد جدید جمعه 231 بودند در Daegu و اطراف آن استان است. کره جنوبی در حال حاضر دارای 2,022 موارد و 13 مرگ و میر.

عفونت نیز به تدریج رو به افزایش در جاهای دیگر از جمله سئول پایتخت که در آن مقر دولت-اجرای بانک صادرات و واردات از کره جنوبی بسته شد پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. برخی از 800 نفر مشغول به کار بودند در حالی که سلامت کارگران ضد عفونی بانک ساختمان.

در یقه آبی شهر Uslan یک ماشین هیوندای-نقاشی کارخانه به کارگیری برخی از 300 نفر از کارگران بسته شد پس از یکی از کارگران آزمایش مثبت است.

این COVID-19 بحران به هم ریخته را به کره جنوبی و ورزشی با کشور های حرفه ای بیس بال لیگ لغو آن پیش فصل. کره جنوبی’ s لیگ فوتبال به تعویق انداخته است به شروع فصل جدید در حالی که بسکتبال لیگ را ممنوع کرده است تماشاگران از بازی های لیگ.

___

کیم گزارش از سئول. آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Hyung-jin Kim در سئول و ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im