ویروس به پایان می رسد daredevil زندگی دو پیوند ریه بیمار

بوستون (AP) — قبل از او دو پیوند ریه جوآن Mellady به سختی می تواند قرار داده در یک پیراهن بدون از دست دادن نفس خود را. پس از آن او به سختی متوقف شد.

Mellady که درگذشت coronavirus در ماه مارس تا به حال یک لیست سطل ساخته شده است که خانواده اش سرخ.

پس از گرفتن پیوند در سال 2007 بیوه سابق و مشاور فناوری از شهر واشنگتن نیوهمشایر سفر در RV بالا و پایین ساحل شرقی و سفر به آلاسکا و گراند کانیون.

Mellady, 67, تبدیل خودش را از یک فرد خجالتی وابسته به اکسیژن در سراسر ساعت به یک نشاط خطر یادداشت برداری مایل به سعی کنید تقریبا هر چیزی. قطع هواپیمای بی موتوری پرواز, اسکی, اسکیت سواری و قایقرانی در میان لرزش در زمان او ،

قبل از مرگ او Mellady بود صحبت از بازگشت سفر به آلاسکا در تابستان امسال و از شرکت دوباره در پیوند بازی ها (در حال حاضر به تعویق افتاد). او برنده مدال در bocce, بازی بولینگ, و شنا کردن در گذشته مسابقات و امیدوار بودم برای رقابت در این رویداد گلف.

“او تا به حال این لیست پیش از مرگ او ساخته شده و رفت و پس از آن با انتقام” گفت: Mellady خواهر ژان Sinofsky. “او قدردانی در هر روز است. او زندگی می کردند زندگی خود را مانند همه باید.”

____

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک سری در حال انجام از داستان به یاد کسانی که فوت کرده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

____

Sinofsky و دیگری خواهر جویس اسمیت به یاد چگونه Mellady را حس تعجب در سمت چپ یک علامت متمایز در فرزندان خود که او را به نام “خاله جو” و همیشه درمان او را مانند یکی دیگر از نوجوان.

آنها به یاد می آورد که یکی از اسمیت و پسران موفق به کسب یک ترامپلاین در یک قرعه کشی Mellady بود یکی از اولین به آن را امتحان کنید و انجام flips. و چگونه او sledded کردن برف جلوی خانه را انتخاب کنید تا ایمیل با 12 سال dachshund, اسکار, همراه برای سوار شدن.

“هر چیزی که او می خواست به انجام آن” اسمیت گفت. “او تا به حال یک شانس دوم در زندگی است. او می دانست که او تا به حال شانس دوم بود و او خوش شانس به آن را داشته باشند.”

برای بسیاری از او در اوایل زندگی در ماساچوست Mellady شد hobbled مرموز ریه بیماری است. سپس در اواخر 30s او آزمایش مثبت برای آلفا-1 آنتی تریپسین کمبود یک اختلال ژنتیکی.

این بیماری ارثی است گرايش مردم به ریه شرایط مانند بیماری مزمن انسدادی ریه و آمفیزم Mellady توسعه یافته قبل از پیوند است. بیماری ناشی از کمبود پروتئین در خون به نام آلفا-1 آنتی تریپسین است که محافظت از ریه ها از التهاب است.

زمانی که Mellady را از ریه ها جایگزین شد در سال 2007 پزشکان در کلینیک کلیولند گفت: آنها در میان بدترین آنها تا به حال دیده بود, عملکرد در 15 درصد از ظرفیت.

بیش از 13 سال Mellady به عنوان الهام بخش برای بیماران دیگر در مورد تحت مشابه پیوند یک منبع حمایتی برای خانواده خود و یک ثروت از اطلاعات برای پزشکان مطالعه وضعیت او.

او به پایان رسید تا زندگی بیش از دو بار به عنوان طولانی خود ریه ها به طور متوسط 6.3 سال برای ریه بیماران پیوند.

دکتر ماری Budev مدیر پزشکی کلینیک کلیولند در ریه و قلب-پیوند ریه برنامه نظارت Mellady مراقبت و گفت: او اولین کسی بود که از این برنامه که درگذشت COVID-19 و دوم برای تست مثبت است.

می ترسم که Budev چون پيوند دیده می شود به ویژه آسیب پذیر به ویروس را به دلیل مواد مخدر آنها را که سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را, آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت.

پنج نفر دیگر که تا به حال ریه پیوند توسط کلینیک آلوده شده توسط ویروس و یکی بیشتر است مرده است.

Budev گفت Mellady مرگ ویرانگر بود چرا که او تا به حال تبدیل شدن به یک عهد به امکانات چگونه به زندگی را به کمال پس از دریافت پیوند عضو.

“او می دانست این بود که اجاره در زندگی است که او تا به حال بدست,” Budev گفت.

Mellady شرکت در چندین پروژه تحقیقاتی در بوستون مربوط به وضعیت او و فعال بود در گروه به دنبال یک درمان برای آلفا-1 آنتی تریپسین کمبود و کسانی که به حمایت اهدای عضو.

“او فقط گل با هیجان به کمک به دیگران و کمک به حوزه پزشکی به خصوص پيوند” Budev گفت.

گری اشمیت که دریافت یک پیوند ریه نزدیک به هفت سال پیش بارها و بارها به دنبال مشاوره از Mellady در مورد پیوند ضد مواد مخدر رد او را و پزشکی رایگان خدمات حمل و نقل.

“هنگامی که من تا به حال پیوند ریه شما نمی دانید که در آینده چه می باشد … باز من به سمت راست و بیشتر احساس راحتی بیشتری وجود دارد زندگی در پیش رو” او گفت:. “که بزرگ بود.”

پس از پیوند ریه اشمیت از واتکینز گلن نیویورک تا به حال عمل جراحی قلب باز در دیالیز به مدت سه سال و پس از دریافت پیوند کلیه.

“در طول این کل چیزی که او گفت اجازه ندهید که این شما را دریافت. شما در حال رفتن برای بهبود یافتن از این است. شما یک فرد قوی. خارج وجود دارد” اشمیت, همسر, Deb گفت: تماس ها و کارت های آنها دریافت شده از Mellady. “من صادقانه به خوبی فکر نمی کنم او را به سفر از طریق بسیاری از چیزهایی که ما از طریق رفت و اگر نیست آن را برای Joanne.”

در اوایل ماه مارس Mellady به حال ناهار در یک رستوران ایرلندی با برادر فرد اسمیت و دیگر اعضای خانواده.

بعد Mellady وارد کنکورد, New Hampshire بیمارستان با آنچه که او فکر ذات الریه.

او آزمایش مثبت چند روز بعد برای coronavirus و سلامت خود را به طور پیوسته کاهش یافته است. به سوی پایان, او در یک خانواده نمی تواند مراجعه کنید.

به جای یک پرستار در تاریخ 29 مارس برگزار می شود یک تلفن به Mellady گوش او را به عنوان خواهر در قانون دایان Kozwich و خواهران صحبت نهایی خود را در کلمات.

Sinofsky صدا بیشتر امیدوار گفت: او او را دوست داشت و می دیدن Mellady به زودی. Mellady گرفته شد ونتیلاتور روز بعد. او چهار دقیقه به طول انجامید.

“من فقط به او گفتم من می خواهم او را از دست بسیاری است و من به مراقبت از اسکار و که من او را دوست داشتم” اسمیت گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im