Virus_Outbreak_South_Korea_89164 سربازان ارتش پوشیدن لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس در Dongdaegu ایستگاه قطار در دائگو کره جنوبی روز شنبه, فوریه. 29, 2020. (Kim Hyun-تای/Yonhap از طریق AP)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Japan_15323 دو زنان عجله برای گرفتن یک قطار پس از بازدید از دیزنی لند توکیو در یوریسو نزدیکی توکیو جمعه, فوریه. 28 سال 2020. پارک تفریحی بسته خواهد شد از شنبه تا مارس 15 در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (AP Photo/Jae C. هنگ)
APTOPIX_Virus_Outbreak_China_Back_to_work_93783 در این پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, عکس نگار منعکس شده در شیشه ای از یک اتاق در نزدیکی یک هیئت مدیره نمایش محصولات Mengniu dairy کارخانه در پکن. خبرنگاران دعوت شده بودند به چین Mengniu Dairy Co. Ltd. در این هفته نشان داده شود که چگونه شرکت ها پس از احیای anti-virus اقدامات تعطیل بسیاری از جهان دومین اقتصاد است. (AP Photo/Ng هان Guan)
Virus_Outbreak_North_Korea_40601 در این جمعه, فوریه. 28, 2020, عکس کارمندان ضد عفونی کردن شمارنده وارسی در فروشگاه در حال رشد در میان نگرانی از شیوع کروناویروس در پیونگ یانگ کره شمالی. رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است. (Kyodo News via AP)
Virus_Outbreak_North_Korea_37948 در این جمعه, فوریه. 28, 2020, عکس, یک کارمند کنترل دما از یک مشتری در یک فروشگاه در حال رشد در میان نگرانی از شیوع کروناویروس در پیونگ یانگ کره شمالی. رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است. (Kyodo News via AP)
Virus_Outbreak_North_Korea_59023 در این جمعه, فوریه. 28, 2020, عکس, یک کارمند كشتن داخل یک فروشگاه در حال رشد در میان نگرانی از شیوع کروناویروس در پیونگ یانگ کره شمالی. رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است. (Kyodo News via AP)
Virus_Outbreak_Japan_60265 یک اسب مسابقه برگزار می شود و بدون تماشاگر در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد گسترش جدید کروناویروس در فونبشی در نزدیکی توکیو شنبه, فوریه. 29, 2020. (Kyodo News via AP)
China_Virus_Outbreak_66809 یک کارمند می پوشد یک ماسک صورت به عنوان او منتظر یک مشتری به پرداخت در یک نانوایی در پکن روز شنبه, فوریه. 29, 2020. Coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد جهان رشد بیشتر نگران کننده در روز شنبه حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم انتقادات از خود پاسخ به این تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان. (AP Photo/علامت Schiefelbein)
Spain_Virus_Outbreak_88288 افسران پلیس با پوشیدن ماسک صورت ایستاده به عنوان مهمان ترک H10 Costa Adeje هتل قصر در La Caleta در جزیره قناری تنریف اسپانیا روز شنبه, فوریه. 29, 2020. برخی از مهمانان شروع به ترک قفل کردن هتل پس از تحت غربالگری برای COVID-19 ویروس. (AP Photo/جوآن Mateu)
Greece_Virus_Outbreak_76223 یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده در مقابل Attiko بیمارستان در آتن شنبه, فوریه. 29, 2020. یونانی وزارت بهداشت گفت: تمام کارناوال رویدادها در یونان خواهد بود معلق به عنوان یک اقدام احتیاطی. (AP Photo/Yorgos Karahalis)
Greece_Virus_Outbreak_60944 پرسنل امنیتی با پوشیدن ماسک صورت ایستاده در دروازه Attiko بیمارستان در آتن شنبه, فوریه. 29, 2020. یونانی وزارت بهداشت گفت: تمام کارناوال رویدادها در یونان خواهد بود معلق به عنوان یک اقدام احتیاطی. (AP Photo/Yorgos Karahalis)
Spain_Virus_Outbreak_15673 افسران پلیس با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی به عنوان مهمان ترک H10 Costa Adeje هتل قصر در La Caleta در جزیره قناری تنریف اسپانیا روز شنبه, فوریه. 29, 2020. برخی از مهمانان شروع به ترک قفل کردن هتل پس از تحت غربالگری برای این ویروس جدید است که آلوده کردن صدها نفر در سراسر جهان است. (AP Photo/جوآن Mateu)
Virus_Outbreak_South_Korea_48881 یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده در نزدیکی یک صفحه نمایش ارزهای خارجی در مرکز شهر سئول کره جنوبی روز شنبه, فوریه. 29, 2020. Coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد جهان رشد بیشتر نگران کننده در روز شنبه حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم انتقادات از خود پاسخ به این تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان. (AP Photo/Lee Jin-مرد)
Virus_Outbreak_South_Korea_87778 کامیون نظامی اسپری ضد عفونی کننده برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس در خارج از Dongdaegu ایستگاه قطار در دائگو کره جنوبی روز شنبه, فوریه. 29, 2020. (Ryu Young-suk/Yonhap از طریق AP)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Japan_30005 مردم با پوشیدن ماسک بازدید از شکوفه های گیلاس در جشنواره ماتسودا, استان کاناگاوا در جنوب توکیو شنبه, فوریه. 29, 2020. Coronavirus شیوع شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به یک در سراسر جهان بحران اقتصادی به عنوان اضطراب در مورد عفونت تخلیه مغازه ها و پارک های تفریحی, لغو, رویدادهای قطع تجارت و سفر و کشیده در حال حاضر افتادن بازارهای مالی و حتی پایین تر. (AP Photo/Jae C. هنگ)
APTOPIX_Virus_Outbreak_Japan_05378 مردم با ماسک بازدید از شکوفه های گیلاس در جشنواره ماتسودا, استان کاناگاوا در جنوب توکیو شنبه, فوریه. 29, 2020. Coronavirus شیوع شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به یک در سراسر جهان بحران اقتصادی به عنوان اضطراب در مورد عفونت تخلیه مغازه ها و پارک های تفریحی, لغو, رویدادهای قطع تجارت و سفر و کشیده در حال حاضر افتادن بازارهای مالی و حتی پایین تر. (AP Photo/Jae C. هنگ)
China_Virus_Outbreak_67797 مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان کارت بازی در یک پارک در پکن روز شنبه, فوریه. 29, 2020. Coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد جهان رشد بیشتر نگران کننده در روز شنبه حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم انتقادات از خود پاسخ به این تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان. (AP Photo/علامت Schiefelbein)
China_Virus_Outbreak_67295 یک زن و شوهر پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در یک پارک در پکن روز شنبه, فوریه. 29, 2020. Coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد جهان رشد بیشتر نگران کننده در روز شنبه حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم انتقادات از خود پاسخ به این تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

توکیو (AP) — coronavirus شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد جهان رشد بیشتر نگران کننده در روز شنبه حتی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد انتقاد از خود و پاسخ به تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان.

چین تولید فرو در فوریه و حتی گسترده تر از حاشیه رود پس از تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد رسمی بررسی نشان داد شنبه.

بررسی آینده به بازارهای جهانی سهام سقوط از ترس این ویروس گسترش در خارج از کشور می افزاید: برای نصب شواهد گسترده هزینه های این بیماری است که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر و تاثیر اقتصادی آن در سراسر جهان است.

ماهانه شاخص مدیران خرید صادر شده توسط چینی ها سازمان آمار و صنعت گروه کاهش یافت و به 35.7 از ژانویه 50 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن تعداد زیر 50 نشان می دهد فعالیت های پیمانکاری.

ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” از مردم گرفتن تست شده برای این ویروس به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی دوباره شنبه یک مقام رسمی گفت: تأکید ترس هر دو در خانه و خارج از کشور بیش از شیوع این بیماری در جمهوری اسلامی است.

ویروس و COVID-19 بیماری باعث کشته شدن 43 نفر از 593 موارد تایید شده در ایران, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت. جدید تلفات نشان دهنده یک پرش از 205 موارد — 150 درصد افزایش از 388 گزارش روز قبل از.

اما تعداد موارد شناخته شده در مقابل مرگ و میر را به ویروس’ مرگ و میر در ایران در بیش از 7 درصد بسیار بالاتر از کشورهای دیگر است. که نگران کارشناسان سازمان بهداشت جهانی و جاهای دیگر است که ایران ممکن است underreporting تعداد موارد در حال حاضر موثر بر آن.

در اوایل روز شنبه, بحرین, تهدید به پیگرد قانونی در برابر مسافرانی که از ایران و تا به حال تست شده برای این ویروس و همچنین منع تجمعات عمومی به مدت دو هفته.

عربستان سعودی گفت: این امر بار شهروندان از شورای همکاری خلیج فارس از, اسلام, مقدس ترین سایت در مکه و مدینه بیش از نگرانی درباره ویروس ” گسترش یافته است. شورای همکاری خلیج فارس است که شش کشور از جمله بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

در روز پنج شنبه عربستان سعودی بسته عتبات برای زائران خارجی بیش از coronavirus اخلال در سفر برای هزاران نفر از مسلمانان در حال حاضر رهبری به پادشاهی و به طور بالقوه مؤثر بر قصد دارد بعد از این سال برای میلیون ها نفر بیشتر جلوتر از روزه ماه رمضان و مراسم حج.

در جای دیگر در سراسر جهان در حال حاضر افتادن بازارهای مالی کاهش یافته است و حتی پایین تر در روز جمعه در حالی که ویروس ترس منجر به تخلیه مغازه ها و پارک های تفریحی, لغو حوادث به شدت کاهش می یابد تجارت و مسافرت است.

با وجود نگرانی در مورد شیوع گسترده تر در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از اقدامات انجام شده و شدت انتقاد کرد جمعه در حزب دموکرات است که سوال خود را از دست زدن به تهدید خود را فراخوانی نقد جدید “جعل” در نظر گرفته شده برای تضعیف رهبری خود را.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت می کنند, مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از کروناویروس در آمریکا در یک فرد که نمی سفر بین المللی و یا تماس نزدیک با هر کسی که تا به حال ویروس.

فهرست کشورهای لمس توسط ویروس به صعود نزدیک به 60. بیش از 85000 نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس با مرگ و میر شکوه از 2900.

حتی در جدا تحریم-آمار کره شمالی ” کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام برای قوی تر anti-virus تلاش برای محافظت در برابر COVID-19 گفت: وجود خواهد داشت “عواقب جدی” اگر این بیماری به کشور است.

چین شاهد یک رکود در عفونت های جدید و در صبح روز شنبه گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو. حزب حاکم در تلاش برای بازگرداندن عمومی و کسب و کار, اعتماد به نفس و جلوگیری از عمیق تر شدن رکود اقتصادی و به لحاظ سیاسی خطرناک زیان کار پس از دو هفته وقفه به دلیل شیوع ویروسی.

کره جنوبی دوم سخت ترین ضربه های کشور گزارش شده 813 موارد جدید در روز شنبه — بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه و افزایش آن در مجموع به 3,150. ظهور خوشه در ایتالیا و ایران منجر به عفونت از مردم در کشورهای دیگر. فرانسه و آلمان نیز دیدن را افزایش می دهد, با ده ها تن از عفونت.

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس. هفتاد موارد — بزرگترین از یک استان در ژاپن — تشخیص داده شده اند در این جزیره ریاست.

اسقف اعظم پاریس خواسته همه از فرانسه در پایتخت کشیش اهل محله به تغییر راه آنها اداره و همدلی برای مقابله با گسترش coronavirus.

اسقف میشل Aupetit دستور داده است که کشیش دیگر مراسم مذهبی نان در دهان از نمازگزاران جشن همدلی و جای جای آن را در دست خود. او همچنین خواسته است که نمازگزاران و نه نوشیدن شراب به طور مستقیم از یک مشترک جام و مراسم مذهبی به جای نان بود آغشته به شراب.

اسقف دستورالعمل ذکر شده بود در بیانیه ای که روز شنبه از پاریس اسقف نشین. آن گفت: پاریس کشیش آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه پس از بازگشت از ایتالیا.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” در حالی که U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “پنجره فرصت” برای حاوی ویروس بود باریک.

بازارهای سهام در سراسر جهان سقوط دوباره جمعه است. در وال استریت داو جونز شاخص در زمان حال یکی دیگر از ضربه بسته شدن نزدیک به 360 امتیاز. این شاخص کاهش یافته است بیش از 14 ٪ از بالا اخیر ساخت این بازار بدترین هفته از سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

در آسیا توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم خاموش نامیده می شدند از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS.

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش و در ایتالیا — که به گزارش 888 موارد بیشتر از هر کشور در خارج از آسیا — رزرو هتل در حال سقوط و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود اقتصادی.

با فرض وجود دارد بسیاری از موارد با هیچ و یا بسیار خفیف علائم رای “ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یک تحریریه در مجله. است که می تواند این ویروس بیشتر شبیه شدید آنفلوآنزای فصلی از یک بیماری شبیه به آن ژنتیکی عموزاده سارس, سندرم حاد تنفسی شدید و یا MERS Middle East respiratory syndrome.

با توجه به سهولت از گسترش این ویروس می تواند به دست آوردن footholds در سراسر جهان و بسیاری می میرند.

اقتصاد اروپا در حال حاضر teetering در لبه رکود است. یک اندازه گیری از احساسات کسب و کار در آلمان به شدت کاهش یافت و در هفته گذشته نشان می دهد که برخی از شرکت ها می تواند به تعویق انداختن سرمایه گذاری و طرح های توسعه. چین یک بازار صادرات برای تولید کنندگان آلمانی.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است. برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

اما اگر COVID-19 می شود جهانی همه گیر اقتصاددانان انتظار دارند که این تاثیر می تواند بسیار بدتر از آن با ایالات متحده و دیگر اقتصاد جهانی در حال سقوط به رکود است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جو مک دونالد در پکن جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی, جان لستر در پاریس Deb Riechmann و Darlene Superville در واشنگتن آدم گلر پل وایزمن کریستوفر Rugaber یوسف Pisani و ادیت M. Lederer در نیویورک Hyung-jin Kim و تانگ-Kim hyung در سئول کره جنوبی, Renata بریتو و Giada Zampano در ونیز ایتالیا, فرانسیس D’Emilio در رم و فرانک Jordans در برلین کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de