ویروس خاطرات: اتصال به جهان از یک بالکن در رم

رم (AP) — بالکن یک نوع فرمت از یک پنجره در جهان است. در طول ماه یکی از مستند در ایتالیا پله بر روی معدن نگه داشته من متصل به شدت جهانیان روزانه جهان.

مانند میلیون ها نفر دیگر این هفته در ایتالیا, من از خانه کار بخشی از سراسر کشور تلاش برای مهار coronavirus’ گسترش یافته است. به یک استراحت من بیرون رفتن در بالکن, در بعد از ظهر هنگامی که خورشید نمی خواهد کور من. من همکار زیر به گرفتن ارزش یک نگاه اجمالی از زندگی روزمره است که به سختی به زندگی روزمره ما همیشه می دانستند.

تماشای مردم به معنی چشم نواز از شهروندان در خارج به شدت محدود شرایط — رفتن به فروشگاه برای مواد غذایی مصرف مختصری قدم زدن در پیاده روی سگ.

در اوایل مستند ساکنان پدید آمده در سکته مغزی از 6 بعد از ظهر در بالکن و تراس یا پشت بام ها به آواز خواندن و کف زدن در سراسر کشور همزمان تاکید که آنها زنده و سالم است. به زودی تازگی عینک. من خوشحالم. که در ساعت زمانی است که مقامات ایتالیایی خواندن اعداد از هزاران مورد جدید از بیماری انتقادی مبارزه برای زندگی خود را در برابر یک ویروس است که دزد دور نفس مرده که از مبارزه است. یک شب کسی شات کردن یک ترقه درست زمانی که مرگ و میر اعلام شد. من ناودان بالکن را درب.

یک روز من خال خال راننده یک ابزار کامیون تحویل یک جفت قوطی فلزی به ساختمان به طور مستقیم در سراسر خیابان. چرا کسی بود سفارش کپسول آتش نشانی در این زمان ؟ آیا آنها به اندازه کافی به نگرانی در مورد ؟

سپس آن را در من dawned: کسانی که قوطی ممکن است مخازن اکسیژن. من تعجب اگر زن در طبقه دوم آنها مورد نیاز است. شوهر بیرون می آید در بالکن هر روز صبح در لباس زیر خود را به فلپ خود پیژامه به بالا. من او را دیده که صبح ؟ آن شب رفتم در بالکن من برای دیدن اگر زن و شوهر خواهد بود تماشای تلویزیون به عنوان آنها انجام داده اند ، به من کمک آنها وجود دارد — نشستن در یک فاصله امن از هم جدا بر روی نیمکت.

پس از تاریکی می آید من در خیابان خلوت. سیسیلی رستوران در گوشه ای توقیف برای مستند. وجود دارد هیچ رومیان چت در خارج در مورد چگونگی فوق العاده کبابی کالاماری شد بدون بغل کردن دوستان خداحافظی قبل از دریافت آنها در اتومبیل های خود را فریاد می زدند: “Buona notte! Buona notte!”

من ساختمان برای تلفن های موبایل مرده بیش از حد. جایی در طبقه بالاتر از من می شنوید یک مرد سرفه. من اعتماد او خوب است. من 15 ساله یخچال shudders با افتضاح سر و صدا. من دعا می کنم آن را نمی خواهد کار افتادن بر روی من در حال حاضر.

من بی اراده کار کردن به خواب فکر صدای من سپاسگزار هستم نه برای شنیدن: که از زنگ تلفن که تماس با برخی از اخبار بد در مورد یک دوست بیش از حد دور.

چند روز پیش طی روزانه من, بالکن, breather, من گرفتار یک قطعه از زندگی تا اطمینان بخش است که من آن را به آتش کشیدند در ذهن من برای کمک به من از طریق دو ماه.

یک دختر شاید 2 سال رفت jauntily پشت یک مرد به احتمال زیاد پدرش. او محکم قهوه ای کیسه خرید کاغذ تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان او بود. در گوشه این مرد در زمان هر دو کیسه و دست او است.

پس از آنها عبور او کشیده در دست پدر به کیف بازگشت. سپس او مجموعه ای خاموش با اطمینان این بار چند قدم جلوتر از او.

___

“ویروس خاطرات” ویژگی های گاه به گاه نمایش خواهد coronavirus حماسه از طریق چشم از آسوشیتد پرس روزنامه نگاران در سراسر جهان است. دیدن مطالب قبلی اینجا و دنبال دیرین رم خبرنگار فرانسیس D’Emilio در توییتر در http://twitter.com/fdemilio

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت