ویروس موارد افزایش به عنوان کارشناسان سوال در چین اعداد

پکن (AP) — عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس جدید در چین تا این حد رواج دوم راست, روز جمعه حداقل بر روی کاغذ به عنوان مقامات در نزدیکی کانون شیوع تلاش برای نگه دارید تا با جمع شدن بيمار در آزمایشگاه کار می کنند.

شتاب در موارد لزوما شاخص افزایش بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 چرا که سخت ترین ضربه استان هوبئی و سرمایه خود را از ووهان تغییر راه آن شمارش موارد است. اما کارشناسان بهداشت عمومی کشتی با آنچه که دقیقا می تواند استنباط از اعداد با توجه به تغییر در رویکرد.

“اگر شما را به تغییر راه شما تعداد موارد است که بدیهی است که ریختن ما ظرفیت به منظور جلب نتیجه گیری قطعی در مورد اثربخشی قرنطینه” گفت: دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت در ایالات متحده است. “ما باید به تفسیر اعداد با احتیاط بزرگ است.”

موارد تایید شده از ویروس رز به 63,851 در سرزمین اصلی چین افزایش 5,090 از یک روز قبل از آن با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. مرگ و میر در ایستاده بود 1,380 تا 121.

هنوز هم سازمان بهداشت جهانی در ادامه گزارش به تعداد پایین ایستاده راه, موارد شمارش شدند قبل از هوبئی را تغییر. که فشرده برای اطلاعات بیشتر جمعه در تغییر در جدول بندی موارد است. پزشکان در هوبئی ساخت در حال حاضر تشخیص بر اساس علائم بیمار تاریخچه و قفسه سینه اشعه X به جای انتظار برای آزمایشگاه تایید.

“ما بیشتر به دنبال شفافیت در نحوه تشخيصهای بالينی در حال ساخته شده برای اطمینان از سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفلوانزا در حال گرفتن مخلوط به COVID-19 داده گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

ضمن آسیب پذیری کارگران بهداشت در پاسخ به اپیدمی شد کریستال با دیگر داده های در حال ظهور از چین است. بیش از 1700 پزشکی کارگران در چین قرارداد بسته اند COVID-19 و شش فوت کرده اند با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان گفت که آن را “بسیار نگران” توسط عفونت.

که تکرار آن با Tedros گفت: بیشتر اطلاعات مورد نیاز در زمانی که کارگران آلوده شدند و تحت چه شرایطی. انتقال به خط مقدم سلامت کارگران می تواند مشکلات در کنترل عفونت سیاست ها و سیگنال که یک بیماری در حال تبدیل شدن بیشتر به راحتی انتقال.

Schaffner گفت او خوشبین است که چین بی سابقه قرنطينه قرار دادن 60 میلیون نفر در آن سخت ترین ضربه شهرستانها تحت مستند — کمک به کاهش انتقال. اما بدون سازگار, شماره, او گفت:, آن را سخت به رسم هر گونه نتیجه گیری.

“چین و جامعه جهانی می خواهم برای بازگرداندن حس ظاهر اما به منظور انجام این کار ما نیاز به اعتماد به نفس در آنچه در جریان است و ما هنوز” Schaffner گفت.

چین تحت انتقاد شدید در داخل کشور برای پاسخ به بحران شده است و هدف از شکایت از جاهای دیگر بیش از حد. اما چه کسی رئیس اورژانس دکتر مایکل رایان دفاع چین را از دست داده و از شیوع و همکاری خود را با دیگران است.

“از دیدگاه ما یک دولتی است که برای همکاری با ما که دعوت از کارشناسان بین المللی که به اشتراک گذاشته توالی با جهان است که همچنان به تعامل با جهان خارج و جامعه” او گفت:.

اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین اما راهپیمایی از شیوع احساس شد در سراسر جهان با صدها نفر از عفونت گزارش شده در جاهای دیگر.

بیش از 580 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله اولین عفونت در قاره آفریقا گزارش جمعه در مصر است. کارشناسان و رهبران آفریقایی ابراز نگرانی کرده اند که باید این ویروس گسترش وجود دارد, آن ممکن است ویران در میان کشورهای کمتر توسعه یافته با سلامتی کمتر منابع است.

شده اند وجود دارد سه مرگ و میر در فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مت Sedensky در نیویورک; Maria چنگ در لندن; رالف جنینگز در تایپه, تایوان; و ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر